GO FISHING BG.ForumsClub
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Риболов на островите Тасос и Самотраки - 1

+71
spinarkata
4o4o
penko
georg
max
baralya
vvt1970
ПЛУВЧО
Тедо
savi aleksiev
Димитур
vatus
mimaki
milen kordov
Емо Кръстев
marvin
mikibg
Tiho Todorov
s4etovod
ribar72
Доктора
Иво - Шабла
rikitikitavi
Балта
Кирил Калчев
Владо Коцев
ДЯДО ИВАН
jorogai
Моряка
sllipi1
strijok
Любак
str.hadjiev
sve25
xoxo
dobria1
вакрил
roko koko
с.стоянов
тони котев
Светозар Върбанов
govani
sistefanov
valium
Nikolov
DOCTORABukarNo1
makari
gogo26
promarine
JimBeam
КИРО
Петър Василев
ivaylo.filipov
bkd
baispartan
miroslavpetkov
tano
antares
var4o
flirtadjiika
nissana
esox hunter
Шморхи
chapara
gogolisec
Adrian
Дели
Мънцата
божо77
cerberus
nikinenov
75 posters

Страница 5 от 40 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Next

Go down

Риболов на островите Тасос и Самотраки - 1 - Page 5 Empty Re: Риболов на островите Тасос и Самотраки - 1

Писане  cerberus Чет 19 Май 2011 - 1:38

nikinenov написа:... шанс за такива големи риби 10-12 килограмови да хвана от брега защото нямам
Разбира се, че има шанс, има места, на който голямата риба доближава брега, миналата година в Патра, бяха подпукали 10 килограмови тонове от брега, но всичко е според-зависи. Трябва си информация и постоянство. Обикновенно от брега се хващат от кило до четири-пет
cerberus
cerberus
...........................
  ...........................

Регистриран на : 17.06.2009
Брой мнения : 498 Рожд.дaта : 16.07.1909
Години : 114

Върнете се в началото Go down

Риболов на островите Тасос и Самотраки - 1 - Page 5 Empty Re: Риболов на островите Тасос и Самотраки - 1

Писане  tano Чет 19 Май 2011 - 17:05

започнали да се разкарват тоновете около Платамона sunglasses2
tano
tano
...........................
  ...........................

Регистриран на : 03.06.2010
Брой мнения : 1674 Рожд.дaта : 21.03.1970
Години : 54

Върнете се в началото Go down

Риболов на островите Тасос и Самотраки - 1 - Page 5 Empty Re: Риболов на островите Тасос и Самотраки - 1

Писане  nikinenov Пет 20 Май 2011 - 0:12

tano написа:започнали да се разкарват тоновете около Платамона sunglasses2

Ако не е тайна къде се намира това място, и от брега има ли шансове.
:217b315cad77fe
nikinenov
nikinenov
...........................
  ...........................

Регистриран на : 01.05.2011
Брой мнения : 324 Рожд.дaта : 16.03.1978
Години : 46

Върнете се в началото Go down

Риболов на островите Тасос и Самотраки - 1 - Page 5 Empty Re: Риболов на островите Тасос и Самотраки - 1

Писане  tano Пет 20 Май 2011 - 5:54


Платамонас -
[You must be registered and logged in to see this link.] :609c1f728720fb
tano
tano
...........................
  ...........................

Регистриран на : 03.06.2010
Брой мнения : 1674 Рожд.дaта : 21.03.1970
Години : 54

Върнете се в началото Go down

Риболов на островите Тасос и Самотраки - 1 - Page 5 Empty 123

Писане  max Нед 22 Май 2011 - 22:23

Здравейте колеги,сега си влизам (връщам се от Тасос--- два дена риболовни и други емоций :217b315cad77fe ) и въпреки главоболието сядам да напиша за нещата който ме накараха да се замисля за ..........(нещата от живота или защо заради определени модели ни се носи лоша слава зад граница).Тръгването за Тасос стана в четвъртък вечерта ,като планът беше да похвърляме като пристигнеме на Керамоти да преспиме в кемпера и с първия ферибот да сме на Тасос.Пътуването беше нормално :5ff67901e688fa и след няколко хвърляния на пристанището на Керамоти ми згъна добър лаврак (под два кг sunglasses2 но доста борбен и се откачи при ваденето с кепа :3f7e6dc87de4b9 С първия ферибот се преместихме на Тасос и за късмет паркирах на 50м. от кея .Направихме дeжурната разходка до рибарския маг. после лека закуска ,фрапета и ...докато дойде и момента за риболов 20,00 373173 заехме местата на кея и .........качвам снимки в nariba.com в галерията на toyo1 (който може нека ги премести в темата) До тука с риболовните историй 488232 защото идва момента да си кажа всичко кето месля (даже и да се припознае някой да знае че нищо лично ....просто си казвам това което мисля и ми прави впечатление).Още първия ден на кея паркира една Вектра с дясна дирекция и един нашенец разпъна четри дънни във всички посоки така че останаха два коридора за спининг (и то не за друго ами нямаше повече въдици човекът sunglasses2 ) Но беше готин и хитър worshippy започна да ни обяснява как на Прино се ловят в момента лаврак след лаврак и вместо да седиме и да си губиме времето да палиме колата.На десетия път ми писна и го питах какво прави при нас а не лови лаврак след лаврак shock11 повъртя се и згъна цирка след като извадих лавракът (около кило sunglasses2 по моя кантар ) .Ловихме до 12ч през нощта с моя приятел от деца Сашо.На сутринта имахме два ялови удара и си правихме експерименти на дъно с бял червеи (вадех по два дракона на хвърляне) Прибрахме се да починеме за през ноща fishing1 и точно задремвах пред един руски филм и на кемпера се почука :95a6347ec54c90 )Беше местен работник от Ямбол много приказлив и народен човек с типични български черти :21fe7b94c4e424 . Пътьом минах покраи магазинчето на кея и го питах какво ще пие (каза каквото и ти и взех два студени чая в кутиики 45479 като видя цената започна да се нервира защо не е взел бира question и как може чая да е по-скъп от бирата 752444 пътьом срещтна още двама Българи и им разказа как на трети Българин му заключили колата понеже избягал миналата година и не си платил квартирата sunglasses2 Най после разбрах какво ми трябва за лодката и се прибрах да дремна че вечерта УШКИМ ме чакаше риболов.Стана време и за спининг и точно застанахме с моя приятел на около 5м. един от друг (за да не си пречиме) дотича един Българин (нарочно с главно Б) и закачливо ни заговори и застана до Сашо като започна през няколко метра да поставя столове ,кеп и ....така че зае целия кей :217b315cad77fe Обаче започнаха да се пребират фериботите и в един момент остана мястото пред мене и Сашо само свободни :dancingHappy_i Българина каза на синът му да мине пред Сашо question а той застана зад мене и започна да ми хвърля през рамото counting2 но не за дълго problems :f38b1c44c48ae2 .Казаха че отиват за бира и се връщат но нямаха късмет да се върнат.Нещеш ли обаче зъпочна да ни наобикаля светилото от ХобиТВ и герой от хумористичното предаване на Калата смях експерта на риболова по Уранополи и всички гръцки дестинаций (говореше по ГСМа само на български и на висок тон обясняваше как се е напълнило с Българи понеже някой не пазел тайна и ......Заради нейго останах да ловя до 2,20ч. и го дразних като нарочно си разделях въдицата като е до нас и при замятане върхът падаше във водата :1db1cce6422ce9 Най-голямия хит беше в 2,20ч като на майтап пред Сашо започнах да махам с ръка към паркинга и дотичаха трима с въдици пак от Бг. чакащи от засада и как са се разбирали кой кога е дошъл вече ..........На края искам да кажа само че докато не ходиме за риболов заради тръпката (не за състезание не за хвалене и не за месото никъде няма да гледат с добро око на нас и каквито сме в живота ,такива сме и в риболова и на работното място.Чао колеги и не се сърдете ако между четящите има разпознали се .Нищо лично :fecdf36937387a ПП.Качих снимките в другия форум но в рядките случай като се снимам с риба си прибирем ръцете кам тялото че иначе ми изглежда много малка главата fishing1
max
max
...........................
  ...........................

Регистриран на : 28.06.2010
Брой мнения : 3942 Рожд.дaта : 20.11.1969
Години : 54

Върнете се в началото Go down

Риболов на островите Тасос и Самотраки - 1 - Page 5 Empty Re: Риболов на островите Тасос и Самотраки - 1

Писане  makari Пон 23 Май 2011 - 20:10

[You must be registered and logged in to see this image.]
makari
makari
...........................
  ...........................

Регистриран на : 25.10.2009
Брой мнения : 276 Рожд.дaта : 02.06.1972
Години : 51

Върнете се в началото Go down

Риболов на островите Тасос и Самотраки - 1 - Page 5 Empty Re: Риболов на островите Тасос и Самотраки - 1

Писане  makari Пон 23 Май 2011 - 20:31

Това светилото от Хоби ТВ как мога да го позная,че ако го видя някой път да го понервирам и аз малко.Тоя не бива да си е взел под аренда кейовете по северна Гърция.Иначе на мен за това не ми се стои там.Предпочитам плажовете и скалите,защото там гърците са по-народни някак си.Ще ти услужат в повече от 60%.А по кейовете все ще се намери някой пумияр да ти вдигне кръвното.И всеки път ми е идвало да му търим един боц от зад та да поплува малко около лодките.Ама до сега поне не съм имал дразги с българи.
makari
makari
...........................
  ...........................

Регистриран на : 25.10.2009
Брой мнения : 276 Рожд.дaта : 02.06.1972
Години : 51

Върнете се в началото Go down

Риболов на островите Тасос и Самотраки - 1 - Page 5 Empty Re: Риболов на островите Тасос и Самотраки - 1

Писане  max Пон 23 Май 2011 - 20:59

makari написа: Това светилото от Хоби ТВ как мога да го позная,че ако го видя някой път да го понервирам и аз малко.Тоя не бива да си е взел под аренда кейовете по северна Гърция.Иначе на мен за това не ми се стои там.Предпочитам плажовете и скалите,защото там гърците са по-народни някак си.Ще ти услужат в повече от 60%.А по кейовете все ще се намери някой пумияр да ти вдигне кръвното.И всеки път ми е идвало да му търим един боц от зад та да поплува малко около лодките.Ама до сега поне не съм имал дразги с българи.
Колега ,последното нещо което ми се прави е да се разправям с българин по време на риболов (особенно зад граница).Ако на моето място бяха опънали въжетата на ферибота (никога нямаше да нахалствам и да се права на луд sunglasses2 ) щях да си намеря по краибрежието място все някъде :609c1f728720fb Тасос не е малък.Светилото не му знам името но веднъж имах късмета да го гледам по Хоби Тв как обясняваше кое как на Уранополи (и ми направи впечатление че не сме за една компания 488232 ) Той се прави на МУВИ СТАР 41990 а после някой не можел да пази таини и се напълнило с българи та Тасос баш когато не е време за лавраци nono ПП. (Светилото ) винаги е с раница ,среден на ръст и с вързана опашка :95a6347ec54c90 и мрънка постоянно ,само по ГСМа говори на български смях


Последната промяна е направена от toyo1 на Вто 24 Май 2011 - 0:34; мнението е било променяно общо 1 път
max
max
...........................
  ...........................

Регистриран на : 28.06.2010
Брой мнения : 3942 Рожд.дaта : 20.11.1969
Години : 54

Върнете се в началото Go down

Риболов на островите Тасос и Самотраки - 1 - Page 5 Empty Re: Риболов на островите Тасос и Самотраки - 1

Писане  DOCTORABukarNo1 Пон 23 Май 2011 - 23:28

Колега toyo1, какъв модел е този зелен воблер на снимката със сафрида?
DOCTORABukarNo1
DOCTORABukarNo1
...........................
  ...........................

Регистриран на : 05.08.2009
Брой мнения : 445 Рожд.дaта : 23.12.1961
Години : 62

Върнете се в началото Go down

Риболов на островите Тасос и Самотраки - 1 - Page 5 Empty Re: Риболов на островите Тасос и Самотраки - 1

Писане  nikinenov Пон 23 Май 2011 - 23:32

toyo1 написа:
makari написа: Това светилото от Хоби ТВ как мога да го позная,че ако го видя някой път да го понервирам и аз малко.Тоя не бива да си е взел под аренда кейовете по северна Гърция.Иначе на мен за това не ми се стои там.Предпочитам плажовете и скалите,защото там гърците са по-народни някак си.Ще ти услужат в повече от 60%.А по кейовете все ще се намери някой пумияр да ти вдигне кръвното.И всеки път ми е идвало да му търим един боц от зад та да поплува малко около лодките.Ама до сега поне не съм имал дразги с българи.
Колега ,последното нещо което ми се прави е да се разправям с българин по време на риболов (особенно зад граница).Ако на моето място бяха опънали въжетата на ферибота (никога нямаше да нахалствам и да се права на луд sunglasses2 ) щях да си намеря по краибрежието място все някъде :609c1f728720fb Тасос не е малък.Светилото не му знам името но веднъж имах късмета да го гледам по Хоби Тв как обясняваше кое как на Уранополи (и ми направи впечатление че не сме за една компания 488232 ) Той се прави на МУВИ СТАР 41990 а после някой не можел да пази таини и се напълнило с българи та Тасос баш когато не е време за лавраци nono

Колега само на пристанището ли ги пробва или и на други места си пообиколил, защото другата седмица петък, събота и неделя планувам и аз да повторя риболова на Тасос самоче не обичам да ловя на пристанището пък и като прочетох това което си написал ще ми е доста неодобно да ловя там и да разберат гърците че съм Българин, но засъжаление зарат такива добри "колеги" страдаме другите рибари, абе направо ги наричи колибари защото селянина е културен човек, пък и може би и колибаря да е по колтурен от такива "гражданчета". Извинявам се ако някой се чуства засегнат, но това което човек сам си направи никой друг не може да му го направи! нож
nikinenov
nikinenov
...........................
  ...........................

Регистриран на : 01.05.2011
Брой мнения : 324 Рожд.дaта : 16.03.1978
Години : 46

Върнете се в началото Go down

Риболов на островите Тасос и Самотраки - 1 - Page 5 Empty 123

Писане  max Вто 24 Май 2011 - 0:30

Ходих и на Прино но там не ми харесва (нищо че ловят лавраците там предимно).Има много места за ловене и хората който си мислят че само на пристанището има риба жестоко се лъжат.
max
max
...........................
  ...........................

Регистриран на : 28.06.2010
Брой мнения : 3942 Рожд.дaта : 20.11.1969
Години : 54

Върнете се в началото Go down

Риболов на островите Тасос и Самотраки - 1 - Page 5 Empty Re: Риболов на островите Тасос и Самотраки - 1

Писане  tano Вто 24 Май 2011 - 6:50

toyo1 написа:Ходих и на Прино но там не ми харесва (нищо че ловят лавраците там предимно).Има много места за ловене и хората който си мислят че само на пристанището има риба жестоко се лъжат.
ти сега направо засегна МУВИ СТАР-а смях смях , :609c1f728720fb :609c1f728720fb
tano
tano
...........................
  ...........................

Регистриран на : 03.06.2010
Брой мнения : 1674 Рожд.дaта : 21.03.1970
Години : 54

Върнете се в началото Go down

Риболов на островите Тасос и Самотраки - 1 - Page 5 Empty Re: Риболов на островите Тасос и Самотраки - 1

Писане  max Вто 24 Май 2011 - 9:30

tano написа:
toyo1 написа:Ходих и на Прино но там не ми харесва (нищо че ловят лавраците там предимно).Има много места за ловене и хората който си мислят че само на пристанището има риба жестоко се лъжат.
ти сега направо засегна МУВИ СТАР-а смях смях , :609c1f728720fb :609c1f728720fb
Мувистара се опита да потопи единия ферибот spying понеже е много прецизен в спининга над пет пъти удряше воблера в кораба magnifier (може да е търсил ефекта на кльонка ама на дали смях )
max
max
...........................
  ...........................

Регистриран на : 28.06.2010
Брой мнения : 3942 Рожд.дaта : 20.11.1969
Години : 54

Върнете се в началото Go down

Риболов на островите Тасос и Самотраки - 1 - Page 5 Empty Re: Риболов на островите Тасос и Самотраки - 1

Писане  Дели Сря 25 Май 2011 - 23:31

Имам два риболова на кея на Тасос и съм останал със противоположно впечатление. Тойо , имал си лош късмет този ден. Да ви разкажа какво ми се случи на мен . Първия път застанах на изгрев слънце точно на чупката на пристана и замятах за зарган с филенце от зарган. След малко дойде грък и опъна две въдици от двете ми страни, така че ме блокира да замятам. Гърка беше младеж, изкупил всичката стръв на рибарския магазин. Имаше всякаква стръв за 10 риболова. Казах му няколко приказки на Български и кротко се преместих след като видях, че не ме разбира. Идеше ми да му счупя главата, но нали съм в Гърция ... Реших обаче да му се подиграя. Той сменяше различна стръв и такъми, но все нямаше удар. На всяко замятане закачаше и късаше. Отидох до него и му предложих жива заргана за стръв. Изведнъж се оживи и започна да ми говори приятелски. Аз само го псувах наум, защото ме измести от удобното ръбче където си замятах в двете посоки. И със заргана нищо не хвана и тръгна да събира такъми. Заминавайки си ме здрависа и ми остави всичката стръв заедно с стереопорените кутии и шишетата лед в тях. Моментално спрях да го псувам и благодарих на господ за късмета. Аз който ме познава, давам пари за какво ли не , но не и за стръв. Прибрах се на Голден бийч и лових три дни с неговата стръв.
Вторият ми случай е с българи , пак на това място. Аз пак без стръв, само с умрял зарган за начало, пак от изгрев - мятам. Идват трима българи и застават от двете ми страни, разпъват, слагат си по кутийка бял червей
пред себе си и я мятат. Видимо ловят много повече от мен и скоро им стана неудобно явно и ми предложиха червеи. Не бях подготвен за подобен жест и се просълзих. На всичкото отгоре много бързо се наловиха и си тръгнаха преди мене, като ми оставиха толкова бял червей, колкото не можех да оползотворя следващите три дни.
Много се разприказвах, но добрината се помни.
За тези които обичат дивите места за риболов , бих препоръчал едно черно пътче което се отклонява в дясно, веднага след като се излезе от града и се хване баира по посока изток и се вие по брега поне 30 км. Пътя не е лош и става за всякаква кола . А какви места има там ... Мисля че Никиненов е ловил някъде натам.
Дели
Дели
...........................
  ...........................

Регистриран на : 23.05.2009
Брой мнения : 1115 Рожд.дaта : 22.07.1961
Години : 62

http://www.gravirane.net

Върнете се в началото Go down

Риболов на островите Тасос и Самотраки - 1 - Page 5 Empty 123

Писане  max Сря 25 Май 2011 - 23:42

Колега кой век беше за последно на Тасос? Разходи се петък ,събота и неделя до обяд и драсни няколко реда за обстановката sunglasses2 (и пак ще говориме).Не слага м всички под един знаменател но щом аз (а имам деян доста) започнах да излизам от релсите значи ...... 488232
max
max
...........................
  ...........................

Регистриран на : 28.06.2010
Брой мнения : 3942 Рожд.дaта : 20.11.1969
Години : 54

Върнете се в началото Go down

Риболов на островите Тасос и Самотраки - 1 - Page 5 Empty Re: Риболов на островите Тасос и Самотраки - 1

Писане  Дели Чет 26 Май 2011 - 10:54

Toyo не си ме разбрал . Винаги ще се намери кой да ти развали кефа и в Гърция и в България. Простаците за съжаление наистина са повече и да те изненада някой приятно е рядкост. Нали трябва да сме оптимисти.
Сега като ме апострофира се сетих за друг случай , само че на Порто Коуфо. Бяхме отседнали на друго място и отидохме до там семейно уж на плаж. Аз винаги съм с пръчките и без стръв.
Хващам някое рибе на какво да е, режа го и търся зарган за по добра стръв. Първия зарган е проблем, но след това стръвта филенце от зарган е универсална. Пристигнаха и двама Софиянци, извадиха пръти и червеи и я метнаха. Зарган след зарган. Не издържах и ги помолих за една дребна заргана, с обещанието колкото хвана да е за тях. Отговора беше :
" - До кея има магазин . Иди си купи стръв и хващай "
Дели
Дели
...........................
  ...........................

Регистриран на : 23.05.2009
Брой мнения : 1115 Рожд.дaта : 22.07.1961
Години : 62

http://www.gravirane.net

Върнете се в началото Go down

Риболов на островите Тасос и Самотраки - 1 - Page 5 Empty Re: Риболов на островите Тасос и Самотраки - 1

Писане  max Чет 26 Май 2011 - 11:00

Дели написа:Toyo не си ме разбрал . Винаги ще се намери кой да ти развали кефа и в Гърция и в България. Простаците за съжаление наистина са повече и да те изненада някой приятно е рядкост. Нали трябва да сме оптимисти.
Сега като ме апострофира се сетих за друг случай , само че на Порто Коуфо. Бяхме отседнали на друго място и отидохме до там семейно уж на плаж. Аз винаги съм с пръчките и без стръв.
Хващам някое рибе на какво да е, режа го и търся зарган за по добра стръв. Първия зарган е проблем, но след това стръвта филенце от зарган е универсална. Пристигнаха и двама Софиянци, извадиха пръти и червеи и я метнаха. Зарган след зарган. Не издържах и ги помолих за една дребна заргана, с обещанието колкото хвана да е за тях. Отговора беше :
" - До кея има магазин . Иди си купи стръв и хващай "
Шарен свят ,хора всякакви 12666 дразни ме само самочувствието (без покритие) Да ти кажа в последно време предпочитам като има рибари около нас (като сме зад граница) да не говориме 488232 до там я докарахме от испълненията на (наще хора) .
max
max
...........................
  ...........................

Регистриран на : 28.06.2010
Брой мнения : 3942 Рожд.дaта : 20.11.1969
Години : 54

Върнете се в началото Go down

Риболов на островите Тасос и Самотраки - 1 - Page 5 Empty Re: Риболов на островите Тасос и Самотраки - 1

Писане  Дели Чет 26 Май 2011 - 11:33

Остави тези черни мисли, ами кажи докъде стигна подготовката за далечния преход, че и аз да знаеш ще съм на борда ти . Мислено.
Дели
Дели
...........................
  ...........................

Регистриран на : 23.05.2009
Брой мнения : 1115 Рожд.дaта : 22.07.1961
Години : 62

http://www.gravirane.net

Върнете се в началото Go down

Риболов на островите Тасос и Самотраки - 1 - Page 5 Empty Re: Риболов на островите Тасос и Самотраки - 1

Писане  Nikolov Чет 26 Май 2011 - 14:08

toyo1 написа:
Дели написа: Не издържах и ги помолих за една дребна заргана, с обещанието колкото хвана да е за тях. Отговора беше :
" - До кея има магазин . Иди си купи стръв и хващай "
Шарен свят ,хора всякакви 12666 дразни ме само самочувствието (без покритие) Да ти кажа в последно време предпочитам като има рибари около нас (като сме зад граница) да не говориме 488232 до там я докарахме от испълненията на (наще хора) .

Колеги предполагам ,че не сте попаднали на правилното място.Гърция е голяма- места и острови различни и хората също.
Гърция не е само Самотрaки и Тасос ,опитайте и на друго място.Предполагам ,че ще останете изненадани.
:609c1f728720fb
Nikolov
Nikolov
...........................
  ...........................

Регистриран на : 08.09.2009
Брой мнения : 388 Рожд.дaта : 24.12.1975
Години : 48

http://www.greekspearfishing.com

Върнете се в началото Go down

Риболов на островите Тасос и Самотраки - 1 - Page 5 Empty 123

Писане  max Пет 27 Май 2011 - 9:07

Дели написа:Остави тези черни мисли, ами кажи докъде стигна подготовката за далечния преход, че и аз да знаеш ще съм на борда ти . Мислено.
Трябва да регистрирам първо лодката в Бг. (в Германия от където я купих е била на одбор по тролинг и като такава не е била никога регистрирана и нямам документ че е отписана от там).Иначе я тествах за мин. скорост при глисаш 33км.ч. при 4000об.мин (в сладка вода) 488232
max
max
...........................
  ...........................

Регистриран на : 28.06.2010
Брой мнения : 3942 Рожд.дaта : 20.11.1969
Години : 54

Върнете се в началото Go down

Риболов на островите Тасос и Самотраки - 1 - Page 5 Empty Re: Риболов на островите Тасос и Самотраки - 1

Писане  ???? Пет 27 Май 2011 - 9:52

toyo1 написа:Колега кой век беше за последно на Тасос? Разходи се петък ,събота и неделя до обяд и драсни няколко реда за обстановката sunglasses2 (и пак ще говориме).Не слага м всички под един знаменател но щом аз (а имам деян доста) започнах да излизам от релсите значи ...... 488232

Колега,
сега разбираш ли защо спряхме да се мотаем из Гърция?
Навред са такива и не само по отношение на риболова...скоро и нас с къмперите ще започнат да ни гонят и глобяват...ама да сме живи и здрави, останалото се купува...
Anonymous
????
Гост


Върнете се в началото Go down

Риболов на островите Тасос и Самотраки - 1 - Page 5 Empty Re: Риболов на островите Тасос и Самотраки - 1

Писане  ???? Пет 27 Май 2011 - 13:17

...колеги , страхотна тема сте направили , браво , super , се едно и аз бях там , super ...

nikinenov написа:
toyo1 написа:Браво за успешния риболов (дайте кантара на ремонт ) 488232 лаврака е като бялата риба почти (дължина и кг) sunglasses2 Успех момчета и другия път да хванете още по-голями риби. fishing1

Надявам се кантара да е бил точен, но следващия път и него ще снимам

...бе и аз нещо си мисля , че кантаръ е ръждясъл не знам ...като гледам рибите и посочените кг :9bbce68c65a7e8 ....ма за рибари ора простено е :6e6ebecd09233a

45479
Anonymous
????
Гост


Върнете се в началото Go down

Риболов на островите Тасос и Самотраки - 1 - Page 5 Empty 123

Писане  max Пет 27 Май 2011 - 16:01

Булти написа:...колеги , страхотна тема сте направили , браво , super , се едно и аз бях там , super ...

nikinenov написа:
toyo1 написа:Браво за успешния риболов (дайте кантара на ремонт ) 488232 лаврака е като бялата риба почти (дължина и кг) sunglasses2 Успех момчета и другия път да хванете още по-голями риби. fishing1

Надявам се кантара да е бил точен, но следващия път и него ще снимам

...бе и аз нещо си мисля , че кантаръ е ръждясъл не знам ...като гледам рибите и посочените кг :9bbce68c65a7e8 ....ма за рибари ора простено е :6e6ebecd09233a

45479
Едно към едно sunglasses2 Поне си казах (та ми олекна 488232 ).Спирам със спама counting2
max
max
...........................
  ...........................

Регистриран на : 28.06.2010
Брой мнения : 3942 Рожд.дaта : 20.11.1969
Години : 54

Върнете се в началото Go down

Риболов на островите Тасос и Самотраки - 1 - Page 5 Empty 123

Писане  max Вто 31 Май 2011 - 15:18

Прясно инфо за Тасос sunglasses2 (десанта на нашите продължава и всичко е окупирано 12666 на Прино също като се ловяли дребни баракуди и два лаврака под 2кг за три дена упорстване) :609c1f728720fb
max
max
...........................
  ...........................

Регистриран на : 28.06.2010
Брой мнения : 3942 Рожд.дaта : 20.11.1969
Години : 54

Върнете се в началото Go down

Риболов на островите Тасос и Самотраки - 1 - Page 5 Empty Re: Риболов на островите Тасос и Самотраки - 1

Писане  baispartan Вто 31 Май 2011 - 20:30

Май ще го отпиша Тасос тази година.
:5f3aea9b1ac151
baispartan
baispartan
...........................
  ...........................

Регистриран на : 12.04.2011
Брой мнения : 667 Рожд.дaта : 11.12.1976
Години : 47

Върнете се в началото Go down

Риболов на островите Тасос и Самотраки - 1 - Page 5 Empty Re: Риболов на островите Тасос и Самотраки - 1

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 5 от 40 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите