GO FISHING BG.ForumsClub
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Продавам лодка Tohamaran RIB HSF470 с извънбордов двигател Tohatsu MB 50 B, регистриран колесар и сонар HUMMINBIRD ONIX 10 SI.

Go down

Продавам лодка Tohamaran RIB HSF470 с извънбордов двигател Tohatsu MB 50 B, регистриран колесар и сонар HUMMINBIRD ONIX 10 SI. Empty Продавам лодка Tohamaran RIB HSF470 с извънбордов двигател Tohatsu MB 50 B, регистриран колесар и сонар HUMMINBIRD ONIX 10 SI.

Писане  radoadvokat Сря 12 Фев 2020 - 9:19

Продавам лодка Tohamaran RIB HSF470 с извънбордов двигател Tohatsu MB 50 B, регистриран колесар и сонар HUMMINBIRD ONIX 10 SI.

Лодката и двигателя са закупени през 2008г. от мой познат. Аз я взех 2013г. и тогава я оборудвах със всичко допълнително, което е необходимо за конфорта и сигурността в нея.

На кратко, лодката е със ел.система с морски кабели, с ключ маса, табло с бушони, ключове, захранване USB и тип запалка, навигационни светлини на италянската марка Osculati. Към нея има димки и факли, две спасителни жилетки.  Котва и 100м. такелаж. Две поставки за напитки. Пожарогасител със срок до края на лятото. Резервоар 25л.
Шест стойки за въдици, две на транеца на Cannon, които са въртящи и накланящи се, две вградени в конзолата италянски и две пласмасови.

Двигателя е в много добро състояние. Преди две години сменях импелер и масло в редуктора. Двигателя незнам дали има 800-900 часа общо. Аз лично имам не повече от 300-400 часа.

Колесара е подцинкован напълно преди три години, защото имаше ръжда. Оборудван е с нова лапа. Мост, джанти, калници, лебедка съм сменил преди три години, те са на марката  KNOTT. Гумите са неразличими от нови. Лагерите са сменяни миналото лято. 2019 есента смених габарити, кабел и куплунг. Габаритите са LED, напълно водоустойчиви, кабелите са морски от Холандия, куплунга е метален.

Сонар HUMMINBIRD ONIX 10 SI. Закупен в края на 2018г. Ползвал съм го десетина пъти. Сонара е много добър, неразличим от нов. Широко приложение, както в морето, така и в сладка вода.
Преглед до 08.2021г.

Намира се във Варна, тел. за връзка 0897 923666

цена 16000лв.
За колеги от форума бих направил отстъпка в цената!!!


Тъй като снимките, които съм направил са по големи от допустимите за форума, при интерес мога да изпратя по мейл или вайбър.
radoadvokat
radoadvokat
...........................
  ...........................

Регистриран на : 12.01.2015
Брой мнения : 313 Рожд.дaта : 19.11.1977
Години : 46

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите