GO FISHING BG.ForumsClub
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Съвети за Кипър

2 posters

Go down

Съвети за Кипър Empty Съвети за Кипър

Писане  radoadvokat Вто 13 Дек 2016 - 21:58

Здравейте,

по Нова година ще съм в Лимасол, Кипър. Никога до сега не съм бил там. Хотела ще е до морето, близо до марината и си мисля за две три сутрешни проби със спининга да направя. Та в тая връзка имам няколко чуденки.
Имате ли представа дали в Лимасол на марината и крайбрежната алея е разрешен риболова?
Присъствието на какви риби може да да се очаква по това време на годината. Ако има лефери, дали предпочитат по дългите 170, 200мм воблери. Джигове?
Ако някой има наблюдение относно тамошния риболов и му се пише, моля да драсне два реда.

Благодаря предварително!!!
radoadvokat
radoadvokat
...........................
  ...........................

Регистриран на : 12.01.2015
Брой мнения : 313 Рожд.дaта : 19.11.1977
Години : 46

Върнете се в началото Go down

Съвети за Кипър Empty Re: Съвети за Кипър

Писане  rikitikitavi Сря 14 Дек 2016 - 14:41

Зимен риболов от брега е малко тегъв. На джигове може да има калмари вечерта. На хляб може да има кефали през деня. За останалите според късмета ти. Лавраци и други големи и случайни хищници. Змиорките са на линия ама са нощни птици.
Съвет:поразтърси се за лодкар да те вкара в морето да си напълниш душата. Рибите са групирани край подводните дълбоки рифове. Там на джигинг има доради,ричоли,мерута,зъбари. ...
rikitikitavi
rikitikitavi
...........................
  ...........................

Регистриран на : 25.02.2010
Брой мнения : 2279 Рожд.дaта : 12.05.1975
Години : 49

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите