GO FISHING BG.ForumsClub
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

риболов на пъстърва със жива стръв или спининг

3 posters

Go down

риболов на пъстърва със жива стръв или спининг Empty риболов на пъстърва със жива стръв или спининг

Писане  mariyan_86 Пон 16 Мар 2015 - 18:21

Здравейте уважеми колеги. Любители на речния риболов. И наи вече риболова на красивата и борбена пъстърва. Надявам се да обменяме информация за такъми монтажи и видове въдици и макари. Аз бих желал да ви попитам какъв тип въдица да си закупя за риболов на пъстърва на жива стръв. До колкото се информирах е по специфична болонеза. Ще съм благодарен ако някои прати линк или да ме посъветва за по добър и правилен избор.
mariyan_86
mariyan_86
...........................
  ...........................

Регистриран на : 04.12.2014
Брой мнения : 20 Рожд.дaта : 22.01.1986
Години : 38

Върнете се в началото Go down

риболов на пъстърва със жива стръв или спининг Empty Re: риболов на пъстърва със жива стръв или спининг

Писане  bobopeli Вто 17 Мар 2015 - 20:06

[You must be registered and logged in to see this link.]

Болото е нещо такова(само съм виждал нокога не съм ловил на стръв,спининга е класика в жанра)

[You must be registered and logged in to see this link.]

bobopeli
bobopeli
...........................
  ...........................

Регистриран на : 25.08.2010
Брой мнения : 65 Рожд.дaта : 14.09.1969
Години : 54

Върнете се в началото Go down

риболов на пъстърва със жива стръв или спининг Empty Re: риболов на пъстърва със жива стръв или спининг

Писане  gogata1 Вто 17 Мар 2015 - 20:40

Мога да ти споделя моя много малък опит в улова на тази красавица . Най евтината въдица ти е достатъчна за този риболов . Тази красавица обитава най чистите води , следователно по тесни корита .Направи си сам извода каква въдица ти трябва sunglasses2 . Помисли си и какви риби ще вземеш за консумация  и колко !! Най лесния ми улов на балканка е бил на жива стръв !! Много митове съм чувал за трудната риба Балканака , не им вярвам вече . Тази риба е природа и се доверява на всяка храна паднала във водата  , защото  е на трудно достъпни места и рядко им се полага лесна плячка !!!!, Другите речни риби са лигави като нас , изучиха се искат влакна супер тънки и невидими и скъпи захранки им предлагат  за да ги хванат ама  и таранките се изродиха вече :)
gogata1
gogata1
...........................
  ...........................

Регистриран на : 13.11.2012
Брой мнения : 2030 Рожд.дaта : 21.10.1963
Години : 60

Върнете се в началото Go down

риболов на пъстърва със жива стръв или спининг Empty Re: риболов на пъстърва със жива стръв или спининг

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите