GO FISHING BG.ForumsClub
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Места за брегови риболов с въдица на калкан

+11
strijok
paynera
savi aleksiev
trol
Любак
КИРО
gogata1
ПЛУВЧО
Тик Так
Петър Василев
rikitikitavi
15 posters

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Go down

Места за брегови риболов с въдица на калкан - Page 2 Empty Re: Места за брегови риболов с въдица на калкан

Писане  paynera Нед 29 Дек 2013 - 20:40

rikitikitavi написа: :здравей: рибите още са в движение. Чакам някои да тества местата и да се похвали тук
Ако визираш мен  nono  аз да не съм мазохист.Последните 4 риболова за по 2 часа съм капо.На пролет водата като стане 9-10 градуса тогава ще продължа с пробите.Сега просто няма смисъл , водата е 7,5-8,5 градуса и няма ем да се върти в плиткача - затова го няма и калкана.Замина си отиде в дълбокото.
paynera
paynera
...........................
  ...........................

Регистриран на : 08.09.2011
Брой мнения : 2378 Рожд.дaта : 03.02.1973
Години : 51

Върнете се в началото Go down

Места за брегови риболов с въдица на калкан - Page 2 Empty Re: Места за брегови риболов с въдица на калкан

Писане  rikitikitavi Пон 30 Дек 2013 - 11:01

никого конкретно нямам. вчера получих инфото и бързах да го пиша преди да се обърне морето.
rikitikitavi
rikitikitavi
...........................
  ...........................

Регистриран на : 25.02.2010
Брой мнения : 2279 Рожд.дaта : 12.05.1975
Години : 49

Върнете се в началото Go down

Места за брегови риболов с въдица на калкан - Page 2 Empty Re: Места за брегови риболов с въдица на калкан

Писане  ПЛУВЧО Пон 30 Дек 2013 - 11:06

rikitikitavi написа:никого конкретно нямам. вчера получих инфото и бързах да го пиша преди да се обърне морето.
Вчера беше момента да пробвам,ама ме натиснаха да ходим по река Луда Камчия.Не,че съжалявам де.
Днес съм на работа.Освен утре,жена ми да ме изгони,за да не и се пречкам из къщи. sunglasses2
ПЛУВЧО
ПЛУВЧО
...........................
  ...........................

Регистриран на : 19.12.2009
Брой мнения : 7388 Рожд.дaта : 01.12.1970
Години : 53

Върнете се в началото Go down

Места за брегови риболов с въдица на калкан - Page 2 Empty Re: Места за брегови риболов с въдица на калкан

Писане  strijok Вто 31 Дек 2013 - 14:28

Вчера бяхме на кея на Несебър  sunglasses2 
Резултата е 3 тиганчета за палачинки, два лихмуса и три стронгила, както и 5 скъсани такъма и още 6 куки. Както каза Гогата без кола не става риболова  sunglasses2 
Имаше много от местните дебили, дето косяха с тройките иларии под педя, както и един колега специално за попчета колкото показалец.
Местните рибарски лодки са опасали целия залив и входа за пристанището с мрежи и парагади за калкан, та колегите дори се учудиха как така сме хванали смях смях смях 
Калканчетата си плуват обратно за догодина без едното, че бе много лакомо.
strijok
strijok
глоб.модератор
глоб.модератор

Регистриран на : 20.05.2009
Брой мнения : 5466 Рожд.дaта : 24.03.1972
Години : 52

Върнете се в началото Go down

Места за брегови риболов с въдица на калкан - Page 2 Empty Re: Места за брегови риболов с въдица на калкан

Писане  vatus Вто 31 Дек 2013 - 16:02

Ааааааааааааа стига ве, :аххх: верно, че по Коледа и НГ стават чудеса, ама то туй калкан в Ч. море, вече си е чудо от всекъде.. 41990 
vatus
vatus
...........................
  ...........................

Регистриран на : 11.06.2009
Брой мнения : 2774 Рожд.дaта : 14.02.1956
Години : 68

Върнете се в началото Go down

Места за брегови риболов с въдица на калкан - Page 2 Empty Re: Места за брегови риболов с въдица на калкан

Писане  ПЛУВЧО Вто 31 Дек 2013 - 16:29

strijok написа:Вчера бяхме на кея на Несебър  sunglasses2 
Резултата е 3 тиганчета за палачинки, два лихмуса и три стронгила, както и 5 скъсани такъма и още 6 куки.
НаШТа гордост!thumbsupsmileyanim  super 
ПЛУВЧО
ПЛУВЧО
...........................
  ...........................

Регистриран на : 19.12.2009
Брой мнения : 7388 Рожд.дaта : 01.12.1970
Години : 53

Върнете се в началото Go down

Места за брегови риболов с въдица на калкан - Page 2 Empty Re: Места за брегови риболов с въдица на калкан

Писане  strijok Вто 31 Дек 2013 - 16:59

Aааа не, аз съм с лихмусите и стронгилите, а Кольо Сървайвъра е с калканчетата  sunglasses2 
strijok
strijok
глоб.модератор
глоб.модератор

Регистриран на : 20.05.2009
Брой мнения : 5466 Рожд.дaта : 24.03.1972
Години : 52

Върнете се в началото Go down

Места за брегови риболов с въдица на калкан - Page 2 Empty Re: Места за брегови риболов с въдица на калкан

Писане  ribarya Сря 1 Яну 2014 - 9:59

rikitikitavi написа:
Тик Так написа:Намерих го! Носа между Бяла и Шкорпиловци, не знам как се казва. Местата там не ги познавам, само съм минавал 1-2 пъти.
черни нос :здравей: 
КАРА БУРУН И СЛЕД НЕГО НА ЮГ Е КАРА ДЕРЕ
ribarya
ribarya
...........................
  ...........................

Регистриран на : 18.11.2012
Брой мнения : 315 Рожд.дaта : 29.10.1969
Години : 54

Върнете се в началото Go down

Места за брегови риболов с въдица на калкан - Page 2 Empty Re: Места за брегови риболов с въдица на калкан

Писане  Ribarina Сря 1 Яну 2014 - 17:58

Аз много се чудя дали да не пробвам на това мостче на ММЦ-то.Ако ще е да се мръзне в Несебър за тоя дето духа и разни идиоти ще пречат на риболова,в Приморско насред плажа едва ли ще има някой
[You must be registered and logged in to see this image.]

Тъй и тъй ще се мръзне,за там има добри отзиви от преди 20 години,когато е имало риба,скоро не съм чувал някой да е пробвал за калкан там
Ribarina
Ribarina
...........................
  ...........................

Регистриран на : 09.03.2010
Брой мнения : 1898 Рожд.дaта : 29.06.1982
Години : 41

Върнете се в началото Go down

Места за брегови риболов с въдица на калкан - Page 2 Empty Re: Места за брегови риболов с въдица на калкан

Писане  Румен Ганев Сря 1 Яну 2014 - 20:36

Ribarina написа:Аз много се чудя дали да не пробвам на това мостче на ММЦ-то.

за там има добри отзиви от преди 20 години,когато е имало риба там
   Имаше , имаше че и в гората срещу моста прекачаше вечер.И не мълчеше като я хванеш , а бърбореше я на полски , я на чешки , немски...   смях
Румен Ганев
Румен Ганев
...........................
  ...........................

Регистриран на : 08.02.2012
Брой мнения : 642 Рожд.дaта : 18.04.1964
Години : 60

Върнете се в началото Go down

Места за брегови риболов с въдица на калкан - Page 2 Empty Re: Места за брегови риболов с въдица на калкан

Писане  Ribarina Чет 2 Яну 2014 - 7:41

Там най много да се намери някоя озъбена останала от лятото,ама аз ще отида,може би.Ходи ми се много,пък дали ще има време е друг въпрос.А пък и ако всеки хваща риба,то нищо няма да остане в това море  смях 
Ribarina
Ribarina
...........................
  ...........................

Регистриран на : 09.03.2010
Брой мнения : 1898 Рожд.дaта : 29.06.1982
Години : 41

Върнете се в началото Go down

Места за брегови риболов с въдица на калкан - Page 2 Empty Re: Места за брегови риболов с въдица на калкан

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите