GO FISHING BG.ForumsClub
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Погледнете какво се случва по реките в Гърция!!

+28
GENIUS
host200
Иван
tano
Marco Polo
gogolisec
rikitikitavi
HAZART
Жоро-multi_maks
Моряка
Любак
nasco2
Pavkata 1977
KREPEJA
петко стоянов
strijok
Георги Вутов
КИРО
georg
grandal_331
gogo26
roko koko
ПЛУВЧО
Петър Василев
ufo
chapara
vstoikov
Кирил Калчев
32 posters

Страница 3 от 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Гърция - Погледнете какво се случва по реките в Гърция!! - Page 3 Empty Re: Погледнете какво се случва по реките в Гърция!!

Писане  Петър Василев Сря 6 Ное 2013 - 11:54

Нака не се заблуждавай.
Мога да ти пусна и два-три македонски националистически сайта дето е писал срещу нас българите да видиш и на тази тема колко е добър Николчо.
Много ни обича,но като пише по БГ -форумите sunglasses2 
Петър Василев
Петър Василев
администратор
  администратор

Регистриран на : 15.05.2009
Брой мнения : 6655 Рожд.дaта : 28.03.1968
Години : 56

http://www.gofishingbg.com

Върнете се в началото Go down

Гърция - Погледнете какво се случва по реките в Гърция!! - Page 3 Empty Re: Погледнете какво се случва по реките в Гърция!!

Писане  Петър Василев Сря 6 Ное 2013 - 12:14

Остави ,Мънца, Наката да види и това за да разбере най-накрая за какво става дума !


[You must be registered and logged in to see this image.]
Петър Василев
Петър Василев
администратор
  администратор

Регистриран на : 15.05.2009
Брой мнения : 6655 Рожд.дaта : 28.03.1968
Години : 56

http://www.gofishingbg.com

Върнете се в началото Go down

Гърция - Погледнете какво се случва по реките в Гърция!! - Page 3 Empty Re: Погледнете какво се случва по реките в Гърция!!

Писане  Любак Сря 6 Ное 2013 - 12:29

magnifier 12666 

Човек се учи цял живот, ...... но винаги съм казвал ........ важни  са първите седем години.226711 

Може и да му разбира на риболова,  но е Комплексар, ...... за мен.4506ea66aafe7fc12bd4
Любак
Любак
глоб.модератор
глоб.модератор

Регистриран на : 21.05.2009
Брой мнения : 11760 Рожд.дaта : 19.07.1953
Години : 70

Върнете се в началото Go down

Гърция - Погледнете какво се случва по реките в Гърция!! - Page 3 Empty Re: Погледнете какво се случва по реките в Гърция!!

Писане  Pavkata 1977 Сря 6 Ное 2013 - 12:41

Добре де Насе,защо да си кривим душите???
А снимките с натръшканите амури и шарани от по 10-15-20кг. - това пак ли е "законово издържано"?
За сомаците от по-горната снимка да не говорим!!!
Повечето от нас си хапват рибка и в това лошо няма...Но да парадираш,че си риболовец и природозащитник,а в следващият момент...всички знаем какво стана.
Снимките са "мега МЕСАРСКИ" и за това няма оправдание,всеки съвестен риболовец би пуснал поне трофеите защото 20 амура са си цифра,а те са си натоварени за Македония и изядени!
А приказки за разселване са просто смехотворни - няма риба,която да издържи целият път,освен ако не е в специални цистерни с кислород и т.н.,ма тях нещо не съм ги видял на снимките!
Pavkata 1977
Pavkata 1977
...........................
  ...........................

Регистриран на : 26.10.2009
Брой мнения : 1874 Рожд.дaта : 03.10.1977
Години : 46

http://katranbg.com/

Върнете се в началото Go down

Гърция - Погледнете какво се случва по реките в Гърция!! - Page 3 Empty Re: Погледнете какво се случва по реките в Гърция!!

Писане  nasco2 Сря 6 Ное 2013 - 13:07

Яжте ме, това на снимката със сомовете не е Никола. Казах, не съм фен на тези снимки. Просто пропускате някой факти. На пренасянето на риби съм бил свидетел. И риба не 4 дни а 14 съм съхранявал жива на водоем. Последният път беше сега септември на Искъра, 10 дни и нито една умряла риба. Живарникът беше пълен и затворих 14-се буркана, на хищническата Ви харесаха или поне на тези които опитаха. Снимки нямам по разбираеми причини, но имам свидетели, приятелката ми и Стефан Добрев от форума. За да не ме клюкарите и мен да си кажа за 10 дни си прибрах 10 кг риба и поне 2кг изядох на място, платика и каракуда сред който и трофейни за вида. С въдица хванати на пружина с една кука. И пуснати няколко бебета шаранета. Айде моля ключ на темата. Всички сме съгласни, че снимките са грозни. Никола не е безгрешен, но е приятел в истинският смисъл на думата и е още младо момчето, ще се научи, повярвайте ми.
nasco2
nasco2
...........................
  ...........................

Регистриран на : 19.01.2010
Брой мнения : 5696 Рожд.дaта : 30.06.1972
Години : 51

http://www.softparket.com

Върнете се в началото Go down

Гърция - Погледнете какво се случва по реките в Гърция!! - Page 3 Empty Re: Погледнете какво се случва по реките в Гърция!!

Писане  Pavkata 1977 Сря 6 Ное 2013 - 14:36

Насе,НИКОЙ не те "яде" и не оспорва приятелството Ви с Никола!
А ще ми обясниш ли ти,като сме захванали темата как ще превозиш и съхраниш живи 15 амура по ралацията яз.Искър-Варна или 40-50 шарана за да ги разселиш в Тръстиково например???
Насе всичките риби са уловени в Гърция,на поне 5-6 часа път с автомобил от Македония.Голяма част,да не кажа 95% от рибите ще пукнат още след първият час!
Знам,че се опитваш по своему да защитиш приятел,но е безмислено,уважам мнението на всеки,още повече твоето!
Приятелските чувства са едно,но реалността е съвсем друга.
Мога и по друг начин да ти отговоря,ако видя подобни снимки с Мънцата,Мултито,Герги,Теб,Ели,Киро,Гогата...?
Еми ще кажа:"Да месари са,не постъпват правилно,НО са МОИ ПРИЯТЕЛИ и аз си ги обичам и уважавам!"
Няма как да оправдаеш и замажеш такива снимки,но приятелството не е само "кой колко прибира и с какво и колко се снима?".
Така че твоето отношение и защита се базират много повече на приятелското отношение отколкото на посланието,което носят снимките!
Pavkata 1977
Pavkata 1977
...........................
  ...........................

Регистриран на : 26.10.2009
Брой мнения : 1874 Рожд.дaта : 03.10.1977
Години : 46

http://katranbg.com/

Върнете се в началото Go down

Гърция - Погледнете какво се случва по реките в Гърция!! - Page 3 Empty Re: Погледнете какво се случва по реките в Гърция!!

Писане  Жоро-multi_maks Сря 6 Ное 2013 - 15:03

Pavkata 1977 написа:
Мога и по друг начин да ти отговоря,ако видя подобни снимки с Мънцата,Мултито,Герги,Теб,Ели,Киро,Гогата...?
Еми ще кажа:"Да месари сa
d776892fea672e9d795a  Месар баба ти!
Жоро-multi_maks
Жоро-multi_maks
...........................
  ...........................

Регистриран на : 18.02.2010
Брой мнения : 695 Рожд.дaта : 29.05.1979
Години : 44

Върнете се в началото Go down

Гърция - Погледнете какво се случва по реките в Гърция!! - Page 3 Empty Re: Погледнете какво се случва по реките в Гърция!!

Писане  nasco2 Сря 6 Ное 2013 - 15:05

[You must be registered and logged in to see this link.]

nasco2
nasco2
...........................
  ...........................

Регистриран на : 19.01.2010
Брой мнения : 5696 Рожд.дaта : 30.06.1972
Години : 51

http://www.softparket.com

Върнете се в началото Go down

Гърция - Погледнете какво се случва по реките в Гърция!! - Page 3 Empty Re: Погледнете какво се случва по реките в Гърция!!

Писане  Pavkata 1977 Сря 6 Ное 2013 - 15:18

Жоро-multi_maks написа:
Pavkata 1977 написа:
Мога и по друг начин да ти отговоря,ако видя подобни снимки с Мънцата,Мултито,Герги,Теб,Ели,Киро,Гогата...?
Еми ще кажа:"Да месари сa
d776892fea672e9d795a  Месар баба ти!
ПачЪ га яде маломерките мълча ааааа!!??смях смях смях 6e6ebecd09233a2d4a30 6e6ebecd09233a2d4a30 6e6ebecd09233a2d4a30 
Pavkata 1977
Pavkata 1977
...........................
  ...........................

Регистриран на : 26.10.2009
Брой мнения : 1874 Рожд.дaта : 03.10.1977
Години : 46

http://katranbg.com/

Върнете се в началото Go down

Гърция - Погледнете какво се случва по реките в Гърция!! - Page 3 Empty Re: Погледнете какво се случва по реките в Гърция!!

Писане  max Сря 6 Ное 2013 - 16:18

Петър Василев написа:   Остави ,Мънца, Наката да види и това за да разбере най-накрая за какво става дума !


[You must be registered and logged in to see this image.]
Петьо това е предполагам уловьт на пет човека /македонци/ за 6 дена sunglasses2 раздели снимката на 6 и ще разбереш че не си прав. Мечтата ми е тая формула да я решава грьцки полицай в присьствието на рибарите /строг но справедлив/95a6347ec54c9075c0abПП.Може да са ваксинирани маркирани и изядени /продадени/sunglasses2 


Последната промяна е направена от max на Сря 6 Ное 2013 - 16:29; мнението е било променяно общо 1 път
max
max
...........................
  ...........................

Регистриран на : 28.06.2010
Брой мнения : 3942 Рожд.дaта : 20.11.1969
Години : 54

Върнете се в началото Go down

Гърция - Погледнете какво се случва по реките в Гърция!! - Page 3 Empty Re: Погледнете какво се случва по реките в Гърция!!

Писане  nasco2 Сря 6 Ное 2013 - 16:22

max написа:
Петър Василев написа:   Остави ,Мънца, Наката да види и това за да разбере най-накрая за какво става дума !


[You must be registered and logged in to see this image.]
Петьо това е предполагам уловьт на пет човека /македонци/ за 6 дена sunglasses2 раздели снимката на 6 и ще разбереш че не си прав. Мечтата ми е тая формула да я решава грьцки полицай в присьствието на рибарите /строг но справедлив/95a6347ec54c9075c0ab 
 

Снимката е на Българин в случая. [You must be registered and logged in to see this link.]
nasco2
nasco2
...........................
  ...........................

Регистриран на : 19.01.2010
Брой мнения : 5696 Рожд.дaта : 30.06.1972
Години : 51

http://www.softparket.com

Върнете се в началото Go down

Гърция - Погледнете какво се случва по реките в Гърция!! - Page 3 Empty Re: Погледнете какво се случва по реките в Гърция!!

Писане  max Сря 6 Ное 2013 - 16:27

nasco2 написа:[You must be registered and logged in to see this link.]

Трюмчето трюмчето снимай sunglasses2 Това ми идва малко в повече вече /освен релийза да е на риба хаваната в македония / нащо си е наше другото е ...........
max
max
...........................
  ...........................

Регистриран на : 28.06.2010
Брой мнения : 3942 Рожд.дaта : 20.11.1969
Години : 54

Върнете се в началото Go down

Гърция - Погледнете какво се случва по реките в Гърция!! - Page 3 Empty Re: Погледнете какво се случва по реките в Гърция!!

Писане  dako Сря 6 Ное 2013 - 17:22

Бе оттук нататък да не се сърдим на бабанките от сияйна зора кога понабият някой нашенец. Добре че са ми далеко гръцките риболовни полета.
dako
dako
...........................
  ...........................

Регистриран на : 10.05.2010
Брой мнения : 560 Рожд.дaта : 28.01.1971
Години : 53

Върнете се в началото Go down

Гърция - Погледнете какво се случва по реките в Гърция!! - Page 3 Empty Re: Погледнете какво се случва по реките в Гърция!!

Писане  КИРО Сря 6 Ное 2013 - 18:56

Петър Василев написа:   Остави ,Мънца, Наката да види и това за да разбере най-накрая за какво става дума !
Понеже сме все пак Българи - всеки има своя истина,
която ще ни докара до там,че сами да се скараме,заради други "бацили".
КИРО
КИРО
администратор
  администратор

Регистриран на : 16.05.2009
Брой мнения : 21389 Рожд.дaта : 17.12.1957
Години : 66

Върнете се в началото Go down

Гърция - Погледнете какво се случва по реките в Гърция!! - Page 3 Empty Re: Погледнете какво се случва по реките в Гърция!!

Писане  Pavkata 1977 Чет 7 Ное 2013 - 13:52

Почувствах се пряко отговорен,като човек,който е имал комуникации с Никола,да си кажа мнението културно в Carp.bg

"Никола до сега съвсем умишлено се въздържах от коментари,изчаквах цялостното развитие по казуса,за да не се изкажа прибързано,но ще кажа само няколко неща честно и коректно.
1.Ти си Мод в Рибата и като Мод е добре да даваш пример с постъпките си,да си даваш много добре сметка кога,къде,как се снимаш.Какви идеи проповядват твоите снимки.
2.Колкото и да се оправдаваш и да обвиняваш всички в неразбиране ще ти кажа директно - СНИМКИТЕ СА МЕГА МЕСАРСКИ!На много от тях си личи,че рибите са мъртви,за количества и наредени по платнища и нахвърляни в касетки пък да не говорим!
3.Никола,тук админа и модовете по никакъв начин не са виновни и най-чистосърдечно ти казвам:"недей да търсиш под вола теле".
Логото на Форума тук е "Хвани - пусни",така че би трябвало да си много наясно,че голяма част от хората ще реагират остро!
Опазването на природата и рибните богатства са част от задачите,които са си поставили една част от нас,а сам разбираш,че твоите снимки са в ярък контраст с идеите и светоусещането на голяма част от редовните потребители на този Форум!
Това е,остани си със здраве,но не обвинявай хората за мнението,което са си създали,защото то е изцяло в унисон с твоите снимки."

ТОЛКОВА ПО ТЕМАТА!
Pavkata 1977
Pavkata 1977
...........................
  ...........................

Регистриран на : 26.10.2009
Брой мнения : 1874 Рожд.дaта : 03.10.1977
Години : 46

http://katranbg.com/

Върнете се в началото Go down

Гърция - Погледнете какво се случва по реките в Гърция!! - Page 3 Empty Re: Погледнете какво се случва по реките в Гърция!!

Писане  Pavkata 1977 Пет 8 Ное 2013 - 10:39

Това е темата в "carp.bg" за всеки,който иска да види как върви дискусията,какви доводи изтъква Никола и т.н.:

[You must be registered and logged in to see this link.]

Pavkata 1977
Pavkata 1977
...........................
  ...........................

Регистриран на : 26.10.2009
Брой мнения : 1874 Рожд.дaта : 03.10.1977
Години : 46

http://katranbg.com/

Върнете се в началото Go down

Гърция - Погледнете какво се случва по реките в Гърция!! - Page 3 Empty Re: Погледнете какво се случва по реките в Гърция!!

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 3 от 3 Previous  1, 2, 3

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите