GO FISHING BG.ForumsClub
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Погледнете какво се случва по реките в Гърция!!

+28
GENIUS
host200
Иван
tano
Marco Polo
gogolisec
rikitikitavi
HAZART
Жоро-multi_maks
Моряка
Любак
nasco2
Pavkata 1977
KREPEJA
петко стоянов
strijok
Георги Вутов
КИРО
georg
grandal_331
gogo26
roko koko
ПЛУВЧО
Петър Василев
ufo
chapara
vstoikov
Кирил Калчев
32 posters

Страница 2 от 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Гърция - Погледнете какво се случва по реките в Гърция!! - Page 2 Empty Re: Погледнете какво се случва по реките в Гърция!!

Писане  Pavkata 1977 Съб 2 Ное 2013 - 7:59

Цане,аз изобщо нямам такива аксесоари,преди около 3 години и живарника си подарих.
Лошото е,че освен "макетата" има и много българи,които скубят всичко наред,но за тях няма толкова богат снимков материал.
Pavkata 1977
Pavkata 1977
...........................
  ...........................

Регистриран на : 26.10.2009
Брой мнения : 1874 Рожд.дaта : 03.10.1977
Години : 46

http://katranbg.com/

Върнете се в началото Go down

Гърция - Погледнете какво се случва по реките в Гърция!! - Page 2 Empty Re: Погледнете какво се случва по реките в Гърция!!

Писане  nasco2 Съб 2 Ное 2013 - 10:58

С Никола се познаваме лично, били сме на риболов за няколко дни и смея да твърдя, че като човек и приятел няма грешка. Пренасял е живи рибета с цел зарибяване и освен с въдица не лови по друг начин. Това мога да кажа за него. 7 човека по 3кг. на ден за 4 дни прави 84кг. риба поне по нашите закони. Аз лично не бих прибрал толкова риба, но това не прави Никола нарушител.

пп Вие сте, почвайте ме и мене сега.
nasco2
nasco2
...........................
  ...........................

Регистриран на : 19.01.2010
Брой мнения : 5696 Рожд.дaта : 30.06.1972
Години : 51

http://www.softparket.com

Върнете се в началото Go down

Гърция - Погледнете какво се случва по реките в Гърция!! - Page 2 Empty Re: Погледнете какво се случва по реките в Гърция!!

Писане  Любак Съб 2 Ное 2013 - 11:52

nasco2 написа: ... Това мога да кажа за него. 7 човека по 3кг. на ден за 4 дни прави 84кг. риба поне по нашите закони. ........
По 3 кг. риба на ден или на излет ?12666 

Излиза, ... че ако отида за 10 дена на язовир и постоянно съм там, мога да си занеса в къщи .... 017 017 017 017 017  30 кг.  риба.174dfdaa6259a1cd9d13  Край на беднотията.:рок: :рок: :рок: :рок: 

И като ме спрат проверяващи, ...... ще вземат да ми повярват ?смях смях смях смях 



Насе, ......... тук не става въпрос за аритметичи сметки.  А за Етика и култура  в риболова.
Любак
Любак
глоб.модератор
глоб.модератор

Регистриран на : 21.05.2009
Брой мнения : 11760 Рожд.дaта : 19.07.1953
Години : 70

Върнете се в началото Go down

Гърция - Погледнете какво се случва по реките в Гърция!! - Page 2 Empty Re: Погледнете какво се случва по реките в Гърция!!

Писане  nasco2 Съб 2 Ное 2013 - 12:13

По 3кг. на ден Любак, точно за това са графите за описване на излетите в билета по дни. За морала съм напълно съгласен. Споделих само голи факти, без пристрастия.  :здравей:
nasco2
nasco2
...........................
  ...........................

Регистриран на : 19.01.2010
Брой мнения : 5696 Рожд.дaта : 30.06.1972
Години : 51

http://www.softparket.com

Върнете се в началото Go down

Гърция - Погледнете какво се случва по реките в Гърция!! - Page 2 Empty Re: Погледнете какво се случва по реките в Гърция!!

Писане  Моряка Съб 2 Ное 2013 - 12:41

Принципно и аз мисля, че риболовния излет може да е 1 ден или 4 дена, като 3 кила се вземат на излет не на ден:здравей: 

Иначе какво излиза, отиваш на язовир пишеш в билета начална дата преди 10 дена и си тръгваш с 30 кила риба и 20 кила раци законни:рок: 
Моряка
Моряка
глоб.модератор
глоб.модератор

Регистриран на : 15.05.2009
Брой мнения : 8113 Рожд.дaта : 30.12.1967
Години : 56

Върнете се в началото Go down

Гърция - Погледнете какво се случва по реките в Гърция!! - Page 2 Empty Re: Погледнете какво се случва по реките в Гърция!!

Писане  nasco2 Съб 2 Ное 2013 - 13:01

(3) (Доп. - ДВ, бр. 94 от 2005 г., в сила от 01.01.2006 г., предишна ал. 2, изм. - ДВ, бр. 59 от 2012 г.) След еднодневен риболовен излет, при осъществяване на риболов в събота, неделя и на празнични дни риболовците запазват за себе си до 2 кг пъстървови риби, но не повече от 6 бройки. В делнични дни риболовците са длъжни да пускат обратно всяка уловена пъстървова риба. За всички останали видове риба риболовците запазват до 3 кг, с изключение на единичен екземпляр с по-голямо тегло. В случаите на улов на жаби и раци задържат до 50 екземпляра. В случай на улов на количество, по-голямо от определеното, уловените екземпляри се връщат незабавно във водата независимо от състоянието им.
nasco2
nasco2
...........................
  ...........................

Регистриран на : 19.01.2010
Брой мнения : 5696 Рожд.дaта : 30.06.1972
Години : 51

http://www.softparket.com

Върнете се в началото Go down

Гърция - Погледнете какво се случва по реките в Гърция!! - Page 2 Empty Re: Погледнете какво се случва по реките в Гърция!!

Писане  Жоро-multi_maks Съб 2 Ное 2013 - 19:39

Демек, аз от Жребчево тая година моем изнесем къде 5 тона. По закон!
Жоро-multi_maks
Жоро-multi_maks
...........................
  ...........................

Регистриран на : 18.02.2010
Брой мнения : 695 Рожд.дaта : 29.05.1979
Години : 44

Върнете се в началото Go down

Гърция - Погледнете какво се случва по реките в Гърция!! - Page 2 Empty Re: Погледнете какво се случва по реките в Гърция!!

Писане  HAZART Съб 2 Ное 2013 - 19:55

Жоро-multi_maks написа:Демек, аз от Жребчево тая година моем изнесем къде 5 тона. По закон!
HAZART
HAZART
...........................
  ...........................

Регистриран на : 18.12.2009
Брой мнения : 1109 Рожд.дaта : 06.10.1969
Години : 54

Върнете се в началото Go down

Гърция - Погледнете какво се случва по реките в Гърция!! - Page 2 Empty Re: Погледнете какво се случва по реките в Гърция!!

Писане  rikitikitavi Съб 2 Ное 2013 - 20:14

Жоро-multi_maks написа:Демек, аз от Жребчево тая година моем изнесем къде 5 тона. По закон!
Аку моиш ги хваниш и ни тъ мързи да ги мъкниш.
rikitikitavi
rikitikitavi
...........................
  ...........................

Регистриран на : 25.02.2010
Брой мнения : 2279 Рожд.дaта : 12.05.1975
Години : 48

Върнете се в началото Go down

Гърция - Погледнете какво се случва по реките в Гърция!! - Page 2 Empty Re: Погледнете какво се случва по реките в Гърция!!

Писане  gogolisec Съб 2 Ное 2013 - 23:05

Жоро-multi_maks написа:Демек, аз от Жребчево тая година моем изнесем къде 5 тона. По закон!
Моеш, ама не моеш!... :wow: 
... са намеса и аз в темата.
По повод Никола - и аз имах добри впечатления за момчето, но малко прекали! Убеден съм, че има моменти, в които всички сме вземали повече от позволеното, но поне не сме афиширали с това в пространството. Да им е сладко, но не им прилича! 9bbce68c65a7e84dba91 
Това, новообитаемото място, би трябвало да е бъкано вече с риба. А дано! ... no2 
gogolisec
gogolisec
...........................
  ...........................

Регистриран на : 22.05.2009
Брой мнения : 4181 Рожд.дaта : 10.07.1971
Години : 52

Върнете се в началото Go down

Гърция - Погледнете какво се случва по реките в Гърция!! - Page 2 Empty Re: Погледнете какво се случва по реките в Гърция!!

Писане  Marco Polo Нед 3 Ное 2013 - 0:00

gogolisec написа:А дано! ... no2 
Направо е яко зарибено.. sunglasses2 
[You must be registered and logged in to see this image.]
Marco Polo
Marco Polo
...........................
  ...........................

Регистриран на : 25.02.2011
Брой мнения : 1233 Рожд.дaта : 01.04.1968
Години : 56

Върнете се в началото Go down

Гърция - Погледнете какво се случва по реките в Гърция!! - Page 2 Empty Re: Погледнете какво се случва по реките в Гърция!!

Писане  Петър Василев Нед 3 Ное 2013 - 0:22

някой в фишинг мания написа:Ама тоя Никола още е модератор в нарибата, питах го на лично, ти ли уби рибите , той казва не те разбрах.
 
 
 
Ей това пък най-много ми хареса  f0169589900b7bd305e7
Петър Василев
Петър Василев
администратор
  администратор

Регистриран на : 15.05.2009
Брой мнения : 6655 Рожд.дaта : 28.03.1968
Години : 56

http://www.gofishingbg.com

Върнете се в началото Go down

Гърция - Погледнете какво се случва по реките в Гърция!! - Page 2 Empty Re: Погледнете какво се случва по реките в Гърция!!

Писане  tano Нед 3 Ное 2013 - 8:02

Петър Василев написа:
някой в фишинг мания написа:Ама тоя Никола още е модератор в нарибата, питах го на лично, ти ли уби рибите , той казва не те разбрах.
 
 
 
Ей това пък най-много ми хареса  f0169589900b7bd305e7
Явно е требвало преводач на мАКЕДОНСКИsunglasses2 
tano
tano
...........................
  ...........................

Регистриран на : 03.06.2010
Брой мнения : 1674 Рожд.дaта : 21.03.1970
Години : 54

Върнете се в началото Go down

Гърция - Погледнете какво се случва по реките в Гърция!! - Page 2 Empty Re: Погледнете какво се случва по реките в Гърция!!

Писане  Pavkata 1977 Пон 4 Ное 2013 - 8:06

Насе,пак казвам,тук не става въпрос и за закон,тук става въпрос за светоусещане и душа!
Уж ние риболовците трябва да защитаваме и отстояваме позицията на природозащитници и хора милеещи за рибните богатства,а то...вижда се от снимките!
При морският риболов е друго,площта е огромна,популацията на рибата зависи от 1000 неща,има си корабчета изцяло за стопански риболов,там релийза ми се вижда дори смешен.
НО в едно езеро,язовир,рекичка ако наизвадиш толкова риби и ги "апнеш",кой ще ги замести?!Тия амури и шарани от снимките кой ще ги замести в хранителната верига?!
Колко време е необходимо на един амур да стане 12-13-15кг.?
След 50-60-100 такива риболова и хубавият язовир,бъкащ от риба ще е само един хубав спомен от миналото!
Точно както е в България и Македония,ще обезрибим и Гърция,защо не!?
А после нека да не се сърдим,че НИКЪДЕ не сме желани.
Не искам да налагам мнение никому,просто ако ние милеещите не си опазим рибните богатства - няма кой.
Pavkata 1977
Pavkata 1977
...........................
  ...........................

Регистриран на : 26.10.2009
Брой мнения : 1874 Рожд.дaта : 03.10.1977
Години : 46

http://katranbg.com/

Върнете се в началото Go down

Гърция - Погледнете какво се случва по реките в Гърция!! - Page 2 Empty Re: Погледнете какво се случва по реките в Гърция!!

Писане  nasco2 Пон 4 Ное 2013 - 10:35

Pavkata 1977 написа:Насе,пак казвам,тук не става въпрос и за закон,тук става въпрос за светоусещане и душа!
Уж ние риболовците трябва да защитаваме и отстояваме позицията на природозащитници и хора милеещи за рибните богатства,а то...вижда се от снимките!
...........................................................................
..................................
Не искам да налагам мнение никому,просто ако ние милеещите не си опазим рибните богатства -  няма кой.


Аз също съм против такъв вид месарщина, но тук въпросът е, че повсеместно е оплют един човек със взети снимки от фейспрофилът му. А реално не направил нищо незаконно. Че не е морално, не е. Но защо риболовец от Македония ловил в рамките на закона в Гърция взривява нет пространството в България?!? Не знам дали си проследил темата в "нариба" но там постовете са нечовешки или по скоро типично Български, лъхат на завист и стремеж за оплюване. В качеството на негов приятел се почуствах длъжен да внеса някой уточнения, което не значи, че съм съгласен да се задържа толкоз риба и още повече да се публикуват подобни снимки, но не съм съгласен с оплюването на дадена личност без да са уточнени някой факти.
nasco2
nasco2
...........................
  ...........................

Регистриран на : 19.01.2010
Брой мнения : 5696 Рожд.дaта : 30.06.1972
Години : 51

http://www.softparket.com

Върнете се в началото Go down

Гърция - Погледнете какво се случва по реките в Гърция!! - Page 2 Empty Re: Погледнете какво се случва по реките в Гърция!!

Писане  Marco Polo Пон 4 Ное 2013 - 10:45

Насе.. Рибата си е месарски форум. Това мисля че е ясно на всички.
Въпросът е най-вече че Полизовски е модератор. А модът би трябвало
да е пример. И коректор. Никъде не пише че трябва да е добър рибар или да разбира
материята като гуру.. Не е първи случай, няма и да е последен. Във всеки
форум има такива хора, просто някои са "по-умни" и не парадират със снимките си.
Самият админ го защити.. Оттук нататък всеки си прави изводите ако иска,
а въпросът е приключен. Според властимащите не се е случило нищо.
Темите са заключени. Точка. И млък. sunglasses2
Marco Polo
Marco Polo
...........................
  ...........................

Регистриран на : 25.02.2011
Брой мнения : 1233 Рожд.дaта : 01.04.1968
Години : 56

Върнете се в началото Go down

Гърция - Погледнете какво се случва по реките в Гърция!! - Page 2 Empty Re: Погледнете какво се случва по реките в Гърция!!

Писане  Иван Пон 4 Ное 2013 - 12:46

Мислех да си затрая, ама нещо не ми се получава. Седиме и съдиме някой за неща дето повечето от нас съм сигурен, че ако вече не вършиме то някога сме ги вършили. Пълно е по форумите със снимки и клипове на връщането на риби във водата, ама на 99% тези риби са уловени в местния "аквариум" под зоркия поглед на собственика. Я да си сложиме ръка на сърцето и да си признаеме колко хора познаваме дето ще хванат класна риба на свободен водоем и ще я върнат обратно.
Неодобрявам месарщината и поголовното унищожаване на рибата пък било то и по позволения начин, но още повече ме дразнат клипчетата и снимките с пускането на риби дето нямаш друг избор освен да ги пуснеш. Да не припомням разните му там случки с елитнети ни риболовци от сорта на Върхари, Дракони и тем подобни псевдо герои. До момента общо взето поне тук сме се опазали от крайни мнения и комплексаро-хермафродитски изпълнения като по другите форуми та молбата ми е преди да хвърлиме камъка първо да се замислиме имаме ли моралното право да го направим.
Иван
Иван
...........................
  ...........................

Регистриран на : 21.07.2009
Брой мнения : 2475 Рожд.дaта : 20.10.1970
Години : 53

Върнете се в началото Go down

Гърция - Погледнете какво се случва по реките в Гърция!! - Page 2 Empty Re: Погледнете какво се случва по реките в Гърция!!

Писане  Pavkata 1977 Пон 4 Ное 2013 - 12:52

Маркончо изцяло съм съгласен с теб!
Насе, аз,а предполагам и почти всички не оспорваме морално-волевите качества или духовното богатство на Никола!
Имаме една единствена забележка и претенция - МЕСАРЩИНАТА,а когато: "фактите говорят и Боговете мълчат".
Pavkata 1977
Pavkata 1977
...........................
  ...........................

Регистриран на : 26.10.2009
Брой мнения : 1874 Рожд.дaта : 03.10.1977
Години : 46

http://katranbg.com/

Върнете се в началото Go down

Гърция - Погледнете какво се случва по реките в Гърция!! - Page 2 Empty 123

Писане  max Пон 4 Ное 2013 - 18:16

Мангасарска работа .........дано го прекьлцат някьде гьрчетата с 4-5000евро да си ги плати на куп .....той и в Бг май си рибари sunglasses2 /разселва/.. добре че се махнах от оня форум 488232


Последната промяна е направена от max на Вто 5 Ное 2013 - 9:59; мнението е било променяно общо 1 път
max
max
...........................
  ...........................

Регистриран на : 28.06.2010
Брой мнения : 3942 Рожд.дaта : 20.11.1969
Години : 54

Върнете се в началото Go down

Гърция - Погледнете какво се случва по реките в Гърция!! - Page 2 Empty Re: Погледнете какво се случва по реките в Гърция!!

Писане  host200 Вто 5 Ное 2013 - 7:35

Ех Луно,Луно земьо македонска какви чада си раждала и ще продължаваш да раждаш бесило 
host200
host200
...........................
  ...........................

Регистриран на : 04.11.2009
Брой мнения : 1915 Рожд.дaта : 10.12.1976
Години : 47

Върнете се в началото Go down

Гърция - Погледнете какво се случва по реките в Гърция!! - Page 2 Empty 123

Писане  max Вто 5 Ное 2013 - 10:14

но не съм съгласен с оплюването на дадена личност без да са уточнени някой факти........Насе  приятелството няма нищо общо с действията или бездeйствията на даден човек  /не завиждам а сьжалявам такива хора/ .Какви факти има да се уточняват след такива снимки ....не се сещам .Лошото е че заради такива риболовци ще го отнесьт и читавите хорица който ловят риба за удоволствие /който не го заслужават/ .Чудно ми е защо в македония не си ловят сьщите количества sunglasses2 ПП.А македонец да стане модератор в Бг рибарски форум  сьщо не е много на хубаво /бьлгарин в македонски форум няма да стане модератор никога ако ще и Евгени Минчев да е смях /.


Последната промяна е направена от max на Вто 5 Ное 2013 - 18:18; мнението е било променяно общо 1 път
max
max
...........................
  ...........................

Регистриран на : 28.06.2010
Брой мнения : 3942 Рожд.дaта : 20.11.1969
Години : 54

Върнете се в началото Go down

Гърция - Погледнете какво се случва по реките в Гърция!! - Page 2 Empty Re: Погледнете какво се случва по реките в Гърция!!

Писане  GENIUS Вто 5 Ное 2013 - 11:09

Иван написа: Я да си сложиме ръка на сърцето и да си признаеме колко хора познаваме дето ще хванат класна риба на свободен водоем и ще я върнат обратно.
Има и такива хора, но те са един на ....
Аз го направих това с две риби и освен присмивания и не разбиране друго не получих. При това пред пет риболовци(уж).
GENIUS
GENIUS
...........................
  ...........................

Регистриран на : 08.03.2013
Брой мнения : 568 Рожд.дaта : 14.08.1985
Години : 38

Върнете се в началото Go down

Гърция - Погледнете какво се случва по реките в Гърция!! - Page 2 Empty Re: Погледнете какво се случва по реките в Гърция!!

Писане  JimBeam Вто 5 Ное 2013 - 11:38

Николополизовската / или както е там по паспорт/ изцепка е по-кофти от най-бракониерското, щото онези са тарикати и се крият,я ги види някой, я не. А макето дава това на показ във фейса и доста народ ще си каже - я да пробвам дали аз не мога повече от тоя.
JimBeam
JimBeam
...........................
  ...........................

Регистриран на : 24.09.2010
Брой мнения : 1427 Рожд.дaта : 10.02.1962
Години : 62

Върнете се в началото Go down

Гърция - Погледнете какво се случва по реките в Гърция!! - Page 2 Empty Re: Погледнете какво се случва по реките в Гърция!!

Писане  nasco2 Сря 6 Ное 2013 - 11:00

max написа:но не съм съгласен с оплюването на дадена личност без да са уточнени някой факти........Насе  приятелството няма нищо общо с действията или бездeйствията на даден човек  /не завиждам а сьжалявам такива хора/ .Какви факти има да се уточняват след такива снимки ....не се сещам ...............................



Фактите са 7 човека за 4 дни, раздели снимката на 4 и после на 7 и ще видиш, че не е толкоз ужасяваща. И още един път казвам, не одобрявам такива снимки, нито прибирането на толкоз риба, тези които са ходили с мен за риба ме познават, аз понякога даже и въдици не вадя, ама това е друга бира. Не харесвам оплюването на законни неща, някои дори и мрежи намесиха, а това си е живо оплюване и клюкарстване 226711 
nasco2
nasco2
...........................
  ...........................

Регистриран на : 19.01.2010
Брой мнения : 5696 Рожд.дaта : 30.06.1972
Години : 51

http://www.softparket.com

Върнете се в началото Go down

Гърция - Погледнете какво се случва по реките в Гърция!! - Page 2 Empty Re: Погледнете какво се случва по реките в Гърция!!

Писане  Мънцата Сря 6 Ное 2013 - 11:46

Насе, това със 7 човека за 4 дни ... абе квото и да си приказваме, всеки е наясно, че не е така sunglasses2 Как се съхранява всичко това 4 дни? Заеби... Не съм аз човека, който да съди когото и да е, щото и аз хапвам рибка, нема се лъжем spying Това, което лично мен ме дразни, е поведението на Никола! Да, много му сипаха отвсякъде, ама като си знае осрания гъз, що му трябва да се дръвчи на всеки? Както и да е. Ако никой няма против, смятам днес по някое време да удрям катанеца на темата 226711 
Мънцата
Мънцата
...........................
  ...........................

Регистриран на : 08.10.2009
Брой мнения : 12946 Рожд.дaта : 19.05.1971
Години : 52

Върнете се в началото Go down

Гърция - Погледнете какво се случва по реките в Гърция!! - Page 2 Empty Re: Погледнете какво се случва по реките в Гърция!!

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 3 Previous  1, 2, 3  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите