GO FISHING BG.ForumsClub
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Излет или по-скоро разходка Порто Лагос - Фанари

+27
mitko_aks
svetlio80tm
mkehaiata
spinarkata
esox hunter
max
vvt1970
А.Христов
Петър Василев
вакрил
valium
Тедо
roko koko
Pesho N.Zagora
Мънцата
Моряка
Светозар Върбанов
savi aleksiev
chapara
marvin
КИРО
gogolisec
baralya
ПЛУВЧО
nasco2
4o4o
strijok
31 posters

Страница 2 от 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Излет или по-скоро разходка  Порто Лагос - Фанари - Page 2 Empty Re: Излет или по-скоро разходка Порто Лагос - Фанари

Писане  вакрил Пон 30 Дек 2013 - 11:56

Вчера се върнахме от Лагос,след тридневен престой там.Голяма греда ударихме тоз път,ама след всичките клетви и "пожелания" дето са били на варненската новогодишна среща,се чудя как изобщо сме хванали и тези рибки sunglasses2 За цялото време там и обиколките до Авдира и Фанари имаме по една риба на човек,аз лефер ,другите лавраци.Само най големия новобранец ,дето там се учеше да хвърля има три лаврака.А единия от нас е капо ,ама няма да кажа кой 12666 Иначе времето беше прекрасно ,купона на макс.Ами това от мен,а на тия с пожеланията689a4208aff0bdee69a3  НА СЛУКА за цялата следваща година ,особенно на онзи Плуфчо дето го мислех за авер 6249c95f600dc6352b09 
вакрил
вакрил
мир на праха му

Регистриран на : 13.06.2010
Брой мнения : 1986 Рожд.дaта : 06.09.1968
Години : 55

Върнете се в началото Go down

Излет или по-скоро разходка  Порто Лагос - Фанари - Page 2 Empty Re: Излет или по-скоро разходка Порто Лагос - Фанари

Писане  КИРО Пон 30 Дек 2013 - 11:58

И аз много мразя да ми пожелават НАСЛУКА. нож 
КИРО
КИРО
мир на праха му

Регистриран на : 16.05.2009
Брой мнения : 21389 Рожд.дaта : 17.12.1957
Години : 66

Върнете се в началото Go down

Излет или по-скоро разходка  Порто Лагос - Фанари - Page 2 Empty Re: Излет или по-скоро разходка Порто Лагос - Фанари

Писане  Петър Василев Пон 30 Дек 2013 - 12:04

КИРО написа:И аз много мразя да ми пожелават НАСЛУКА. нож 

Ти да'н си гръК ве  смях 
Петър Василев
Петър Василев
администратор
  администратор

Регистриран на : 15.05.2009
Брой мнения : 6655 Рожд.дaта : 28.03.1968
Години : 56

http://www.gofishingbg.com

Върнете се в началото Go down

Излет или по-скоро разходка  Порто Лагос - Фанари - Page 2 Empty Re: Излет или по-скоро разходка Порто Лагос - Фанари

Писане  ПЛУВЧО Пон 30 Дек 2013 - 12:07

вакрил написа:Вчера се върнахме от Лагос,след тридневен престой там.Голяма греда ударихме тоз път,ама след всичките клетви и "пожелания" дето са били  на варненската новогодишна среща,се чудя как изобщо сме хванали и тези рибки sunglasses2 За цялото време там и обиколките до Авдира и Фанари имаме по една риба на човек,аз лефер ,другите лавраци.Само най големия новобранец ,дето там се учеше да хвърля има три лаврака.А единия от нас е капо ,ама няма да кажа кой 12666 Иначе времето беше прекрасно ,купона на макс.Ами това от мен,а на тия с пожеланията689a4208aff0bdee69a3  НА СЛУКА за цялата следваща година ,особенно на онзи Плуфчо дето го мислех за авер 6249c95f600dc6352b09 
Че кво толкова съм "казал" бе...Аз не съм ви пожелавал Наслука. мухи Ама пак много сте Фанали. 29e6bbd771c7f3dfc36b Другия път па. 525707397c05bb6a06eb spying  Освен ако не съм с вас де... 570556
ПЛУВЧО
ПЛУВЧО
...........................
  ...........................

Регистриран на : 19.12.2009
Брой мнения : 7388 Рожд.дaта : 01.12.1970
Години : 53

Върнете се в началото Go down

Излет или по-скоро разходка  Порто Лагос - Фанари - Page 2 Empty Re: Излет или по-скоро разходка Порто Лагос - Фанари

Писане  КИРО Пон 30 Дек 2013 - 12:09

Петър Василев написа:
КИРО написа:И аз много мразя да ми пожелават НАСЛУКА. нож 

Ти да'н си гръК ве  смях 
Гагаузин - то май почти същото. 6e6ebecd09233a2d4a30 
КИРО
КИРО
мир на праха му

Регистриран на : 16.05.2009
Брой мнения : 21389 Рожд.дaта : 17.12.1957
Години : 66

Върнете се в началото Go down

Излет или по-скоро разходка  Порто Лагос - Фанари - Page 2 Empty Re: Излет или по-скоро разходка Порто Лагос - Фанари

Писане  Петър Василев Пон 30 Дек 2013 - 12:17

Има нещо такова  sunglasses2 
Петър Василев
Петър Василев
администратор
  администратор

Регистриран на : 15.05.2009
Брой мнения : 6655 Рожд.дaта : 28.03.1968
Години : 56

http://www.gofishingbg.com

Върнете се в началото Go down

Излет или по-скоро разходка  Порто Лагос - Фанари - Page 2 Empty Re: Излет или по-скоро разходка Порто Лагос - Фанари

Писане  dobria1 Пон 30 Дек 2013 - 19:20

вакрил написа:А единия от нас е капо ,ама няма да кажа кой 

Е аз на него пожелах наслука (попътьом) догодина си помисли къде ще одим (Виж си пощата) sunglasses2 
dobria1
dobria1
...........................
  ...........................

Регистриран на : 29.12.2009
Брой мнения : 2582 Рожд.дaта : 11.11.1973
Години : 50

http://dobria1.snimka.bg/?profile,albums

Върнете се в началото Go down

Излет или по-скоро разходка  Порто Лагос - Фанари - Page 2 Empty Re: Излет или по-скоро разходка Порто Лагос - Фанари

Писане  А.Христов Пон 30 Дек 2013 - 20:06

:))) Като чуя наслука и направо ми идва да се прибирам.
Явно това е всеобщо чувство.
А.Христов
А.Христов
...........................
  ...........................

Регистриран на : 19.06.2011
Брой мнения : 305 Рожд.дaта : 16.12.1976
Години : 47

Върнете се в началото Go down

Излет или по-скоро разходка  Порто Лагос - Фанари - Page 2 Empty Re: Излет или по-скоро разходка Порто Лагос - Фанари

Писане  vvt1970 Пон 30 Дек 2013 - 20:18

Аз имам една комшийка на Галата, която като ми каже "днеска да хванеш много риба", направо си лягам обратно.
И не знам защо си разхожда кучето между 5 и 6 часа сутрин?! question
vvt1970
vvt1970
...........................
  ...........................

Регистриран на : 03.01.2010
Брой мнения : 725 Рожд.дaта : 23.09.1970
Години : 53

Върнете се в началото Go down

Излет или по-скоро разходка  Порто Лагос - Фанари - Page 2 Empty Re: Излет или по-скоро разходка Порто Лагос - Фанари

Писане  Тедо Пон 30 Дек 2013 - 21:41

vvt1970 написа:...
И не знам защо си разхожда кучето между 5 и 6 часа сутрин?! question
сигурно започва да й дърпа юргана в 4.30ч  sunglasses2 
Тедо
Тедо
...........................
  ...........................

Регистриран на : 09.06.2009
Брой мнения : 1619 Рожд.дaта : 23.06.1974
Години : 49

http://www.zanderbg.com

Върнете се в началото Go down

Излет или по-скоро разходка  Порто Лагос - Фанари - Page 2 Empty 123

Писане  max Вто 31 Дек 2013 - 12:57

Ващо не е нищо в сравненйе с моя комшия Венката на яз.Искьр  spying  Там хващам само ако сутринта пускам лодката без да пала джипката за да не ме усети  смях ПП.А като сьм в Гр. не му вдигам за да не ми пожелае ..../каквото и да било/ 6e6ebecd09233a2d4a30 
max
max
...........................
  ...........................

Регистриран на : 28.06.2010
Брой мнения : 3942 Рожд.дaта : 20.11.1969
Години : 54

Върнете се в началото Go down

Излет или по-скоро разходка  Порто Лагос - Фанари - Page 2 Empty Re: Излет или по-скоро разходка Порто Лагос - Фанари

Писане  esox hunter Съб 5 Апр 2014 - 19:05

Днес попаднах на интересна информация от колегата mikibg във форума fishing mania
Не знам дали е вярно и за това цитирам източника, но ако е така отново много жалко и отново "на печалившите честито"....и да се готви Корфу  752444 

Заглавие: Re: Морски риболов в Гърция
Публикувано на: Съб Апр 05, 2014 8:49 am

mikibg написа:.....
И една лоша новина на Порто Лагос в резултат на опитите на г-н Белополски и сие да бъдат кинозвезди :lol: ,Гърците заключиха всичко ,сложиха камери и достъпа до най- добрите места за риболов там е недостъпен, даже и за местните. От техните думи разбрах , че не е желателно г-н Белополски и приятели да навестяват района защото може да им се случи някой неприятен инцидент.
esox hunter
esox hunter
...........................
  ...........................

Регистриран на : 15.10.2009
Брой мнения : 904 Рожд.дaта : 11.01.1970
Години : 54

Върнете се в началото Go down

Излет или по-скоро разходка  Порто Лагос - Фанари - Page 2 Empty 123

Писане  max Съб 5 Апр 2014 - 19:53

Лошото е че и на Тасос имало спусната  /одгоре/   заповед проверките да са по-хард и глоби при всяка вьзможност   41990ПП.Нашенци са пускали мрежа на Прино в пристанището на тунела  41990 които е до ферибота точно /това вече е висш пилотаж в наглостта / 21188
max
max
...........................
  ...........................

Регистриран на : 28.06.2010
Брой мнения : 3942 Рожд.дaта : 20.11.1969
Години : 54

Върнете се в началото Go down

Излет или по-скоро разходка  Порто Лагос - Фанари - Page 2 Empty Re: Излет или по-скоро разходка Порто Лагос - Фанари

Писане  spinarkata Нед 6 Апр 2014 - 5:07

За съжаление и двете информации са верни......Русначетата от Мароня ,Порто Лагос,Авдира са доста изнервени от случилото се и откровено си казват,че "имат страхотни планове за някои части от тялото " на някакъв който правейки филм за риболова на Лагос са арестували властите и от там последвалите действия по ограничаване на достъпа до най-добрите места за риболов.Две врати,постоянно видеонаблюдение за бърза намеса на властите при забелязани нарушители....и докато до сега си затваряха очите - сега думата "резерват" е най-казваната
А относно острова -"героите" от още не потвърдена на 100% информация са май от Равда....
Някакви са се хвалили в района ,че с мрежи хващали риба и я продавали на заведения ....ако това е вярно....
но повече очаквам от несебърската група - те могат да ни осветлят повече
spinarkata
spinarkata
...........................
  ...........................

Регистриран на : 09.02.2013
Брой мнения : 22 Рожд.дaта : 22.02.1977
Години : 47

Върнете се в началото Go down

Излет или по-скоро разходка  Порто Лагос - Фанари - Page 2 Empty Re: Излет или по-скоро разходка Порто Лагос - Фанари

Писане  marvin Нед 6 Апр 2014 - 10:24

Колега spinarkata, за Лагос донякъде съм съгласен с теб, но ако отидеш да ловиш от другата страна, където казват,че е резерват(а и резервата е за птици, не за риба- указано е на самата табела). От към страната на кея и завода едва ли някой ще те притеснява. Преди 2 седмици бях там и никой не дойде да ме пита за какво съм там.
Но за Мароня няма как да се съглася. Можеш да си ловиш на кея и на буните колкото си искаш и никой няма да ти каже каквото и да било. Там не е резерват.
 :здравей: 
marvin
marvin
...........................
  ...........................

Регистриран на : 14.07.2010
Брой мнения : 208 Рожд.дaта : 20.10.1983
Години : 40

Върнете се в началото Go down

Излет или по-скоро разходка  Порто Лагос - Фанари - Page 2 Empty Re: Излет или по-скоро разходка Порто Лагос - Фанари

Писане  вакрил Нед 6 Апр 2014 - 12:49

Нещо не мога да ги разбера тези гърци.Резервата около рибарниците са го превърнали в бунище,по цял ден се гърми от къде ли не из него да плашат птиците,щото на някой му пречат и най накрая си го изкарват на нас problems 
вакрил
вакрил
мир на праха му

Регистриран на : 13.06.2010
Брой мнения : 1986 Рожд.дaта : 06.09.1968
Години : 55

Върнете се в началото Go down

Излет или по-скоро разходка  Порто Лагос - Фанари - Page 2 Empty Re: Излет или по-скоро разходка Порто Лагос - Фанари

Писане  mkehaiata Нед 6 Апр 2014 - 14:16

:здравей: Здравейте,миналата седмица със Васил ходихме до Порто Лагос и имаше доста наши рибари
но проблем със гърчолята нямаше.Мисля че засега е спокойно 12666 ,поздрави....
mkehaiata
mkehaiata
...........................
  ...........................

Регистриран на : 11.12.2013
Брой мнения : 185 Рожд.дaта : 12.12.1969
Години : 54

Върнете се в началото Go down

Излет или по-скоро разходка  Порто Лагос - Фанари - Page 2 Empty Re: Излет или по-скоро разходка Порто Лагос - Фанари

Писане  spinarkata Нед 6 Апр 2014 - 18:45

колега Marvin, не си ме разбрал -до скоро можеше да отидеш с кола до косата но сега не може да минеш още от първата бариера /тази преди караулката/вратата е автоматична с дистанционно управление втората е с катинар....Да това е резерват за птици но на табелите има знак ,че и риболова е забранен Изобщо в резерват много дейности макар и да не касаят пряко обитателите са забранени.а колкото до страната към гората - това е не толкова атрактивно място както косата - освен това да не забравяме ,че е забранено да се гази във водата -мястото се води плавателен канал и е абсолютно забранено влизането във водата и със заповед на кмета - глоба за газещите./инфо от приятелски настроен служител на костгард службата
spinarkata
spinarkata
...........................
  ...........................

Регистриран на : 09.02.2013
Брой мнения : 22 Рожд.дaта : 22.02.1977
Години : 47

Върнете се в началото Go down

Излет или по-скоро разходка  Порто Лагос - Фанари - Page 2 Empty Re: Излет или по-скоро разходка Порто Лагос - Фанари

Писане  Петър Василев Нед 6 Апр 2014 - 20:43

Щом видите табела и пише Резерват или Виотопос на гръцки да знаете,че със сигурност е забранен лова и риболова.
Понеже почти всички гърци (ловци и риболовци) са запознати с това,че всички реки,езера или изкуствено направени водоеми,морски лагуни и т.н. са обявени за резервати със закон на много места може и да не видите табели,че е забранено да се лови риба и да се ловува.
Затова и гърците си затварят очите,но предупреждават!
Тези,които са стигнали чак да ги арестуват са предупредени поне 2 пъти със сигурност.
Сега съм сигурен,че ще отнесат сериозна глоба и може вече хич да не си помислят да ходят из гръцко, да вилнеят по резерватите и да се правят на велики рибари,че и да пълнят хладилните чанти догоре 9bbce68c65a7e84dba91
Там могат да риболуват само определени хора с специални разрешителни и квоти.
Това е!
Петър Василев
Петър Василев
администратор
  администратор

Регистриран на : 15.05.2009
Брой мнения : 6655 Рожд.дaта : 28.03.1968
Години : 56

http://www.gofishingbg.com

Върнете се в началото Go down

Излет или по-скоро разходка  Порто Лагос - Фанари - Page 2 Empty Re: Излет или по-скоро разходка Порто Лагос - Фанари

Писане  dobria1 Вто 18 Ное 2014 - 7:29

Една бърза разходка до Порто лагос и на финала за 2 дена дръпнахме около 30 лаврака от 300 до към 800 гр.
Малко не стана така както мислехме ама риба се лови не каквато искаш и мислиш а каквато има и метод който е ефикасен sunglasses2

За статистиката наловихме ги само с реджили(добре че бях взел няколко) цвят седефен,прозрачен с сребристи перли sunglasses2
dobria1
dobria1
...........................
  ...........................

Регистриран на : 29.12.2009
Брой мнения : 2582 Рожд.дaта : 11.11.1973
Години : 50

http://dobria1.snimka.bg/?profile,albums

Върнете се в началото Go down

Излет или по-скоро разходка  Порто Лагос - Фанари - Page 2 Empty Re: Излет или по-скоро разходка Порто Лагос - Фанари

Писане  marvin Сря 19 Ное 2014 - 15:08

Здрасти,
следващите дни след като се видяхме сутринта не даде ли по-добре?
Ние направихме доста риби в размера от 3 до 5 кг. На Торони, но довечера ще пиша в отделна тема.
Поздрави
marvin
marvin
...........................
  ...........................

Регистриран на : 14.07.2010
Брой мнения : 208 Рожд.дaта : 20.10.1983
Години : 40

Върнете се в началото Go down

Излет или по-скоро разходка  Порто Лагос - Фанари - Page 2 Empty Re: Излет или по-скоро разходка Порто Лагос - Фанари

Писане  mitko_aks Сря 19 Ное 2014 - 18:34

marvin написа:Здрасти,
следващите дни след като се видяхме сутринта не даде ли по-добре?
Ние направихме доста риби в размера от 3 до 5 кг. На Торони, но довечера ще пиша в отделна тема.
Поздравиw
Покажи снимки да видим какво сме изпуснали
Това от лодка или от брега
mitko_aks
mitko_aks
...........................
  ...........................

Регистриран на : 15.03.2012
Брой мнения : 517 Рожд.дaта : 13.04.1981
Години : 43

Върнете се в началото Go down

Излет или по-скоро разходка  Порто Лагос - Фанари - Page 2 Empty Re: Излет или по-скоро разходка Порто Лагос - Фанари

Писане  savi aleksiev Сря 19 Ное 2014 - 20:47

mitko_aks написа:
Покажи снимки да видим какво сме изпуснали
Това от лодка или от брега

А де са вашите фотки бре Митак :аххх: Другия път идвам с вас само да снимам :wow: sunglasses2
savi aleksiev
savi aleksiev
...........................
  ...........................

Регистриран на : 30.10.2009
Брой мнения : 3331 Рожд.дaта : 05.12.1961
Години : 62

Върнете се в началото Go down

Излет или по-скоро разходка  Порто Лагос - Фанари - Page 2 Empty Re: Излет или по-скоро разходка Порто Лагос - Фанари

Писане  svetlio80tm Сря 19 Ное 2014 - 21:14

dobria1 написа:Една бърза разходка до Порто лагос и на финала за 2 дена дръпнахме около 30 лаврака от 300 до към 800 гр.
Малко не стана така както мислехме ама риба се лови не каквато искаш и мислиш а каквато има и метод който е ефикасен sunglasses2

За статистиката наловихме ги само с реджили(добре че бях взел няколко) цвят седефен,прозрачен с сребристи перли sunglasses2

Супер сте ги подредили лавраците :рок: Би ли споделил какъв размер беше реджила- 7 см или 11, 5 см sunglasses2

А случайно да сте изпробвали китайчетата от сайта aliexpress 226711
svetlio80tm
svetlio80tm
...........................
  ...........................

Регистриран на : 06.11.2014
Брой мнения : 57 Рожд.дaта : 13.09.1980
Години : 43

Върнете се в началото Go down

Излет или по-скоро разходка  Порто Лагос - Фанари - Page 2 Empty Re: Излет или по-скоро разходка Порто Лагос - Фанари

Писане  Тедо Сря 19 Ное 2014 - 21:36

dobria1 написа:За статистиката наловихме ги само с реджили(добре че бях взел няколко) цвят седефен,прозрачен с сребристи перли sunglasses2

Може ли някоя картинка, че не се сещам какво е това реджил
Тедо
Тедо
...........................
  ...........................

Регистриран на : 09.06.2009
Брой мнения : 1619 Рожд.дaта : 23.06.1974
Години : 49

http://www.zanderbg.com

Върнете се в началото Go down

Излет или по-скоро разходка  Порто Лагос - Фанари - Page 2 Empty Re: Излет или по-скоро разходка Порто Лагос - Фанари

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 3 Previous  1, 2, 3  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите