GO FISHING BG.ForumsClub
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Размисли за риболова в Гърция

+10
nikola polizovski
Gergov
esox hunter
Тедо
tano
Шморхи
КИРО
max
Петър Василев
nissana
14 posters

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Go down

Гърция - Размисли за риболова в Гърция Empty Re: Размисли за риболова в Гърция

Писане  nissana Пон 4 Юли 2011 - 22:13

Отвратен съм,колеги.И в Гърция вече,избягвам да казвам,че съм българин.Селяните преебаха язовирите,сега и морето почнаха,да им приседне дано.Съжалявам,но мисля да спра да пускам места и чалъми,а доста от тях знам от този форум.Каква е тая месарщина да смяташ-отиваш,ловиш,пълниш фризер и па там.....и да си на далавера?Следващия месар на Тасос които ме пита на кво кълве ще плува.
nissana
nissana
...........................
  ...........................

Регистриран на : 12.09.2009
Брой мнения : 765 Рожд.дaта : 30.04.1966
Години : 58

Върнете се в началото Go down

Гърция - Размисли за риболова в Гърция Empty Re: Размисли за риболова в Гърция

Писане  Петър Василев Пон 4 Юли 2011 - 23:48

nissana написа:Отвратен съм,колеги.И в Гърция вече,избягвам да казвам,че съм българин.Селяните преебаха язовирите,сега и морето почнаха,да им приседне дано.Съжалявам,но мисля да спра да пускам места и чалъми,а доста от тях знам от този форум.Каква е тая месарщина да смяташ-отиваш,ловиш,пълниш фризер и па там.....и да си на далавера?Следващия месар на Тасос които ме пита на кво кълве ще плува.
Аз за това и вече не пиша по другите форуми и ще помоля наши потребители да не изнасят инфо по другите форуми за гръцки дестинации.
Може някои да ме нарекът игоист,но това не ми пречи sunglasses2

Петър Василев
Петър Василев
администратор
  администратор

Регистриран на : 15.05.2009
Брой мнения : 6655 Рожд.дaта : 28.03.1968
Години : 56

http://www.gofishingbg.com

Върнете се в началото Go down

Гърция - Размисли за риболова в Гърция Empty 123

Писане  max Вто 5 Юли 2011 - 0:02

За другите форуми аз отдавна съм го решил ............. там е работата че е егоестично човек само да черпи информация без да дава (за тука говоря) но и много неприятно когато местата за който си дал инфо (подробно) на всяка следващо ходене констатираш че са все по-пълни и заети със столове,сакове,багаш и .....за да им се пази мястото и самодоволни (нашенци да тъпчат термочантите) sunglasses2 Съгласен съм на всякакъв вид ограничения (от Гръцка страна + риболовни билети и за от брегът) за да се пресече това чудо.За напред инфото мисля да е (без да казвам къде съм ловил) само тактика и техника sunglasses2 останалото на ЛС
max
max
...........................
  ...........................

Регистриран на : 28.06.2010
Брой мнения : 3942 Рожд.дaта : 20.11.1969
Години : 54

Върнете се в началото Go down

Гърция - Размисли за риболова в Гърция Empty Re: Размисли за риболова в Гърция

Писане  nissana Вто 5 Юли 2011 - 15:30

Еми някакси така ще трябва да го решиме.Аз вече почти никъде не пиша за излети,не щото не ходя.А щото отивам на другия ден и....Колега,виж и ние със сина извадихме октопод,Цели 200грама бесило сега жената в палатката ще го сготви или в хладилната чанта за леля на село,че не е яла 60678 е как да не ги утепаш?Някои да е чул варненската група някъде да каже нещо?А Краси Крумов?Нема и да чуете,а през седмица са там.Ако искате отделете в отделна тема тея дебати,да видиме как да даваме инфо само на наши си хора.
nissana
nissana
...........................
  ...........................

Регистриран на : 12.09.2009
Брой мнения : 765 Рожд.дaта : 30.04.1966
Години : 58

Върнете се в началото Go down

Гърция - Размисли за риболова в Гърция Empty Re: Размисли за риболова в Гърция

Писане  КИРО Вто 5 Юли 2011 - 18:02

Грижим се по въпроса Вальо. sunglasses2
КИРО
КИРО
администратор
  администратор

Регистриран на : 16.05.2009
Брой мнения : 21389 Рожд.дaта : 17.12.1957
Години : 66

Върнете се в началото Go down

Гърция - Размисли за риболова в Гърция Empty 123

Писане  max Вто 5 Юли 2011 - 22:27

Подкарам ли лодката в съседски води .........инфото ще е цветно и с точност до секундата 488232 Поне от към лодки е по-ограничено нашествието и в морето има място за всички смях не е като от кея nono
max
max
...........................
  ...........................

Регистриран на : 28.06.2010
Брой мнения : 3942 Рожд.дaта : 20.11.1969
Години : 54

Върнете се в началото Go down

Гърция - Размисли за риболова в Гърция Empty Re: Размисли за риболова в Гърция

Писане  Шморхи Вто 5 Юли 2011 - 23:11

Така е, но все се намират "месари" с лодки. Достатъчно е 10-15 лодкари да се издънят яко и гърците да ни гонят и из морето. Аз вече никъде, освен тук, не пиша, като се надявам "ситото" на шефовете да работи добре. magnifier
Шморхи
Шморхи
...........................
  ...........................

Регистриран на : 18.11.2010
Брой мнения : 2885 Рожд.дaта : 11.10.1978
Години : 45

Върнете се в началото Go down

Гърция - Размисли за риболова в Гърция Empty Re: Размисли за риболова в Гърция

Писане  КИРО Вто 5 Юли 2011 - 23:32

Имаме малки пропуски,ама сега се мъчим да ги решим и тях. sunglasses2
КИРО
КИРО
администратор
  администратор

Регистриран на : 16.05.2009
Брой мнения : 21389 Рожд.дaта : 17.12.1957
Години : 66

Върнете се в началото Go down

Гърция - Размисли за риболова в Гърция Empty 123

Писане  max Вто 5 Юли 2011 - 23:36

Имам съмнения за пробойна но времето ще си покаже 488232 (дано не съм прав) Въпреки че твоята риба никой друг не може да я извади sunglasses2 ми стига циганията и сценките по кеьовете и съм далече от мисълта че (софиянци) не са в това число.Риболовът ми е едно от малкото неща на който много държа и обичам като съм за риба да релаксирам като уловът е последното нещо което ме интересува sunglasses2
max
max
...........................
  ...........................

Регистриран на : 28.06.2010
Брой мнения : 3942 Рожд.дaта : 20.11.1969
Години : 54

Върнете се в началото Go down

Гърция - Размисли за риболова в Гърция Empty Re: Размисли за риболова в Гърция

Писане  Шморхи Сря 6 Юли 2011 - 0:21

Добре казано е последното изречение! clap
Шморхи
Шморхи
...........................
  ...........................

Регистриран на : 18.11.2010
Брой мнения : 2885 Рожд.дaта : 11.10.1978
Години : 45

Върнете се в началото Go down

Гърция - Размисли за риболова в Гърция Empty Re: Размисли за риболова в Гърция

Писане  tano Сря 6 Юли 2011 - 7:49

Шморхи написа:Добре казано е последното изречение! clap
Аз даже и риба не ям! бесило
tano
tano
...........................
  ...........................

Регистриран на : 03.06.2010
Брой мнения : 1674 Рожд.дaта : 21.03.1970
Години : 54

Върнете се в началото Go down

Гърция - Размисли за риболова в Гърция Empty Re: Размисли за риболова в Гърция

Писане  Тедо Сря 6 Юли 2011 - 11:34

малко ме съмнява, че това с контролирането на информацията може да се получи освен със "скрит" форум, като във фишинг-манията... ама това вече е "клуб", а не форум...

По въпроса за месарите с лодки положението е много по-опасно отколкото с месарите от брега, защото досега бреговата охрана си затваряше очите, че влизаме за риба без лиценз понеже сме туристи и ловиме за кеф...
Обаче ако общественото мнение се настрои зле, ще стане много неприятно...

Чудя се защо нашите управници не взимат никакви мерки - внасянето на прясна или замразена риба през границата без документи е забранено, но никой не си прави труда да контролира...

Тедо
Тедо
...........................
  ...........................

Регистриран на : 09.06.2009
Брой мнения : 1619 Рожд.дaта : 23.06.1974
Години : 49

http://www.zanderbg.com

Върнете се в началото Go down

Гърция - Размисли за риболова в Гърция Empty Re: Размисли за риболова в Гърция

Писане  КИРО Сря 6 Юли 2011 - 13:04

Ами Теодоре,то и на нашето накрая пише klub.
И си е затворен форум,само дето в последно време малко го дадох ларж,
че пускам всеки мераклия.
Скоро ще се оправи това де. sunglasses2
КИРО
КИРО
администратор
  администратор

Регистриран на : 16.05.2009
Брой мнения : 21389 Рожд.дaта : 17.12.1957
Години : 66

Върнете се в началото Go down

Гърция - Размисли за риболова в Гърция Empty Re: Размисли за риболова в Гърция

Писане  nissana Сря 6 Юли 2011 - 14:17

Тедо е прав.Сега във всеки магазин чуваш-даите една по-евтинка лодка,мче утре ги почвам в Гърция.Докато им пълниме хотелите,си затваряха очите,ма сега палатки,кемпери,спане по колите,пълнене на фризери-ще ни резнат.Никога не са ни обичали,ние тях също,но обичаха парите ни,и правеха компромиси.Сега като видят толко паплач,която не им носи доходи-изгорехме.Е,пак има решение-като ни спрат лодките,ще наемаме тяхни.На Сани Жоро Златаря с още хора си наеха-няма грижа,но вече се променят коренно нещата-кинти,ограничено време,абе не си е твоя,зависим си.А има очарование и от брега-търсиш места,лъжеш ги,красиво ти е.Риба мога да си купя,ако си нося тука,то е повече като трофей-чувството,че ти си я хванал,ти си събрал приятелите в знак на уважение и ги гощаваш с гордост-не се купува с пари.
nissana
nissana
...........................
  ...........................

Регистриран на : 12.09.2009
Брой мнения : 765 Рожд.дaта : 30.04.1966
Години : 58

Върнете се в началото Go down

Гърция - Размисли за риболова в Гърция Empty 123

Писане  max Сря 6 Юли 2011 - 21:02

Колега от всичко написано само за кемперите не си прав.Плаща се на всякъде и е доказано че на хотел на човек му излиза много по-изгодно отколкото с кемпер sunglasses2 Хората с кемпери са свободни да крастосват с къщата на гръб на всякъде и да остават колкото им харесва (това е предимството).А за лодките каквото и да решът съседите винаги ще са прави (друг е въпроса че имаме и други комшии :609c1f728720fb )Аз вече сериозно търся имот в Гърция така че ще трябва да забранят и на местните риболова worshippy От днес лодката ми е с Бг регистрация (международна) да се надявам че скоро и с Гръцка ще се здобия.Чао и успех че отивам на язовира до неделя.Кире дано до тогава да си открил (къртицата работеща за чуждите служби dce6ea135d817e20cff5 fishing1 :8ac9254b304298 )
max
max
...........................
  ...........................

Регистриран на : 28.06.2010
Брой мнения : 3942 Рожд.дaта : 20.11.1969
Години : 54

Върнете се в началото Go down

Гърция - Размисли за риболова в Гърция Empty Re: Размисли за риболова в Гърция

Писане  nissana Сря 6 Юли 2011 - 21:33

Нямам идея за кемпера,казах го,защото ги срещам много,а че е по-скъпо може да си прав.И аз се замислям за къще там,но някъде на диво и да няма....БЪЛГАРИ.
nissana
nissana
...........................
  ...........................

Регистриран на : 12.09.2009
Брой мнения : 765 Рожд.дaта : 30.04.1966
Години : 58

Върнете се в началото Go down

Гърция - Размисли за риболова в Гърция Empty Re: Размисли за риболова в Гърция

Писане  esox hunter Чет 7 Юли 2011 - 0:14

Айде и аз да се изОкам по темата 752444 макар, че съм го коментирал вече няколко пъти 373173
От известно време и на мен не ми е никак приятно, това което се случва и това, което виждам да става по по близките гръцки дестинации shock11
Хич даже и не ме кефи места, които съм обикалял още преди няколко години и за които съм писал репортажи със снимки и пр. сега биват буквално съсипани с "присъствие" ...
Някой да не ме разбере погрешно Гърция не е моя, че да се разпореждам с нея кой да ходи, къде и как, но ми е супер неприятно сега на тези места да виждам сцени изпълнени с простотия, мръсотия и излагация и т.н. и да ме е срам не заради мен си, а заради някави си субекти там и да се чувставм гузен, че и аз съм допринесъл за това с репортажите си...
Това е и една от причините да спра за сега да пиша ...споделял съм го с Петьо и т.н.
Не си мислете, че съм спрял да ходя по гръцко...напротив ходя и то доста по острови и места, за които мнозина от вас не са и чували... Макар и заради многото обикаляне (разузнавене) да не ми оставаше много време за риболов, а понякога и хич, добих страшно много инфо обаче, къде и какво може да се лови, инфо за магазини, лодки, спане и т.н. Имам невероятно много снимков и видео материал и не можете да си представите, каква воля трябва да проявявам за да не пиша и покзвам, това което съм видял и знам...а аз обичам да пиша макар и да не съм Хемингуей, обичам да показвам и снимки и видео... Та задавате ли си въпроса какво ми,е 373173
На някой може да му се вижда странно, това което пиша или егоистично или пр. но нека се постави на мое място да си представи един страхотен залив с малко тихо пристанище и играещи риби в него с един - двама мести доброжелателни рибари ловящи на карулки с които да си бъбри на "ръкопашен" гръцки
Нека си го представи на следващата година същото това място, БГ регистрации, пълно с народ гъз до гъз седнали на хладилни кутии шумящо от всякаква български диалекти...кутии от каменица, обелки от вафли мура, фасове и т.н. ...гръцките рибари ги няма т.е. там са, но гледат кръвнишки от близката таверна ...
Е вече не искам да се чувствам поне аз виновен, че с изнасянето на инфо съм допринесъл за това 373173
За това както съм казвал и преди аз си "разработвам" далечнии дестинации, до които се стига по-трудно и по-скъпо... където местните гледат на мен като на екзотичен турист, а не като на враг на народа...

Относно мечтите на Нисана за място без българи... Вальо, ще те "успокоя"...няма такова sunglasses2 ...има само с по-малко присъствие смях

'Ся относно риболова от лодки...тук Тедо е прав, че скоро това което се случва по брега, ще се пренесе и по вода, както и за това, че до сега са ни търпели, но скоро търпението на кост гарда, ще свърши още повече, че вече всякакви пари събрани от глоби са добре дошли на гръцката икономика в криза.
За жалост, това което си мислиш за контрол на рибата по границата - забрави! От идната година отпада сухоземната граница с Гърция т.е. контрола по нея, ...така че представяйте си за какво, ще стане дума 41990

Относно форума и идеите за скрит форум за проверени потребители... Вече се замислям, че не е чак толкова лоша идея. Дори и по далеч си мисля да си сформираме един клуб на средиземноморските риболовци, легитимен със скромна годишна такса (10-20 лв) с която да покрием някое мероприятие... А и да се събираме и пр. да си обменяме мисили и инфо и т.н. дори и един път в годината може някое състезание да си спретнем sunglasses2
А кой да има достъп до скрития форум и кой да членува в клуба нека създателите на форума да преценят. Мен и да не ме включат няма да се сърдя, но трябва да се създаде вече някакъв ред и по строг контрол, че скоро ще се наложи да прелитам северна Гърция, вместо да я минавам с колата.....
Трябва да се помисли върху това... 12666
esox hunter
esox hunter
...........................
  ...........................

Регистриран на : 15.10.2009
Брой мнения : 904 Рожд.дaта : 11.01.1970
Години : 54

Върнете се в началото Go down

Гърция - Размисли за риболова в Гърция Empty Re: Размисли за риболова в Гърция

Писане  Шморхи Чет 7 Юли 2011 - 0:19

Аз по-скоро си мисля, че Киро и Петьо трябва да маат по-енергично с теслата и да отсяват стриктно приятелите от консуматорите. Форума расте, но дали това е здравословно...шефовете и оцветените в черно и зелено ще кажат.
Много ми се ходи по гръцко, но нямам възможност(само един път съм ходил), та репортажите на Петьо, твоите, на Тано, на Тедо, на Нисана и т.н. ми бяха поне малка утеха за липсата на възможност за риболов там(да ме извиняват колегите, които съм пропуснал).
Във фишинг манията пишеха доста по едно време, но и там секна кранчето(сефте чувам от Тедо, че имало скрит форум и явно това е причината да няма репортажи).
Шморхи
Шморхи
...........................
  ...........................

Регистриран на : 18.11.2010
Брой мнения : 2885 Рожд.дaта : 11.10.1978
Години : 45

Върнете се в началото Go down

Гърция - Размисли за риболова в Гърция Empty Re: Размисли за риболова в Гърция

Писане  esox hunter Чет 7 Юли 2011 - 1:25

Шморхи написа:...(сефте чувам от Тедо, че имало скрит форум и явно това е причината да няма репортажи).
Хе хе, че тоя скрит форум е от много години sunglasses2
esox hunter
esox hunter
...........................
  ...........................

Регистриран на : 15.10.2009
Брой мнения : 904 Рожд.дaта : 11.01.1970
Години : 54

Върнете се в началото Go down

Гърция - Размисли за риболова в Гърция Empty Re: Размисли за риболова в Гърция

Писане  Петър Василев Чет 7 Юли 2011 - 6:37

esox hunter написа:
Шморхи написа:...(сефте чувам от Тедо, че имало скрит форум и явно това е причината да няма репортажи).
Хе хе, че тоя скрит форум е от много години sunglasses2
Да,но обясни му,че той е само за ''Видрите'' sunglasses2


п.п. Не съжалявай Тошка magnifier 570556 нищо интересно не пише там sunglasses2
Петър Василев
Петър Василев
администратор
  администратор

Регистриран на : 15.05.2009
Брой мнения : 6655 Рожд.дaта : 28.03.1968
Години : 56

http://www.gofishingbg.com

Върнете се в началото Go down

Гърция - Размисли за риболова в Гърция Empty Размисли за риболова в Гърция

Писане  nissana Чет 7 Юли 2011 - 14:25

esox hunter написа:Айде и аз да се изОкам по темата 752444 макар, че съм го коментирал вече няколко пъти 373173
От известно време и на мен не ми е никак приятно, това което се случва и това, което виждам да става по по близките гръцки дестинации shock11
Хич даже и не ме кефи места, които съм обикалял още преди няколко години и за които съм писал репортажи със снимки и пр. сега биват буквално съсипани с "присъствие" ...
Някой да не ме разбере погрешно Гърция не е моя, че да се разпореждам с нея кой да ходи, къде и как, но ми е супер неприятно сега на тези места да виждам сцени изпълнени с простотия, мръсотия и излагация и т.н. и да ме е срам не заради мен си, а заради някави си субекти там и да се чувставм гузен, че и аз съм допринесъл за това с репортажите си...
Това е и една от причините да спра за сега да пиша ...споделял съм го с Петьо и т.н.
Не си мислете, че съм спрял да ходя по гръцко...напротив ходя и то доста по острови и места, за които мнозина от вас не са и чували... Макар и заради многото обикаляне (разузнавене) да не ми оставаше много време за риболов, а понякога и хич, добих страшно много инфо обаче, къде и какво може да се лови, инфо за магазини, лодки, спане и т.н. Имам невероятно много снимков и видео материал и не можете да си представите, каква воля трябва да проявявам за да не пиша и покзвам, това което съм видял и знам...а аз обичам да пиша макар и да не съм Хемингуей, обичам да показвам и снимки и видео... Та задавате ли си въпроса какво ми,е 373173
На някой може да му се вижда странно, това което пиша или егоистично или пр. но нека се постави на мое място да си представи един страхотен залив с малко тихо пристанище и играещи риби в него с един - двама мести доброжелателни рибари ловящи на карулки с които да си бъбри на "ръкопашен" гръцки
Нека си го представи на следващата година същото това място, БГ регистрации, пълно с народ гъз до гъз седнали на хладилни кутии шумящо от всякаква български диалекти...кутии от каменица, обелки от вафли мура, фасове и т.н. ...гръцките рибари ги няма т.е. там са, но гледат кръвнишки от близката таверна ...
Е вече не искам да се чувствам поне аз виновен, че с изнасянето на инфо съм допринесъл за това 373173
За това както съм казвал и преди аз си "разработвам" далечнии дестинации, до които се стига по-трудно и по-скъпо... където местните гледат на мен като на екзотичен турист, а не като на враг на народа...

Относно мечтите на Нисана за място без българи... Вальо, ще те "успокоя"...няма такова sunglasses2 ...има само с по-малко присъствие смях

'Ся относно риболова от лодки...тук Тедо е прав, че скоро това което се случва по брега, ще се пренесе и по вода, както и за това, че до сега са ни търпели, но скоро търпението на кост гарда, ще свърши още повече, че вече всякакви пари събрани от глоби са добре дошли на гръцката икономика в криза.
За жалост, това което си мислиш за контрол на рибата по границата - забрави! От идната година отпада сухоземната граница с Гърция т.е. контрола по нея, ...така че представяйте си за какво, ще стане дума 41990

Относно форума и идеите за скрит форум за проверени потребители... Вече се замислям, че не е чак толкова лоша идея. Дори и по далеч си мисля да си сформираме един клуб на средиземноморските риболовци, легитимен със скромна годишна такса (10-20 лв) с която да покрием някое мероприятие... А и да се събираме и пр. да си обменяме мисили и инфо и т.н. дори и един път в годината може някое състезание да си спретнем sunglasses2
А кой да има достъп до скрития форум и кой да членува в клуба нека създателите на форума да преценят. Мен и да не ме включат няма да се сърдя, но трябва да се създаде вече някакъв ред и по строг контрол, че скоро ще се наложи да прелитам северна Гърция, вместо да я минавам с колата.....
Трябва да се помисли върху това... 12666
Съседа е прав(сори,но не знам как ти е името mistaken )физически ми е гадно от това,което се случва.Да се направи клуб с членски внос-с две ръце подкрепям.В ниссанския форум имаме скрита секция(сори,Кире)и цетката е яка,но си заслужава.Дайте да мислиме........
nissana
nissana
...........................
  ...........................

Регистриран на : 12.09.2009
Брой мнения : 765 Рожд.дaта : 30.04.1966
Години : 58

Върнете се в началото Go down

Гърция - Размисли за риболова в Гърция Empty Re: Размисли за риболова в Гърция

Писане  КИРО Чет 7 Юли 2011 - 23:11

Вальо,няма проблеми.
В нисанския рядко влизам - няма какво да кажа там,освен да питам понякога.

Сега за скритото.
Отделни скрити секции в този форум,нямам намерение да правим.
По-доброто ще е,да си изчистя къщичката от негативни елементи,
което ще ми отнеме малко време. ( много де ).
Принципно това ни беше първоначалната идея с Пешо и Моряка.(в началото той също беше администратор,както и Патера ).

За сега ви давам един съвет,понеже сте няколко човека - разберете се на ЛС.
Пускайте си снимките и репортажите,като не споменавате конкретните места.

Дано сте ме разбрали де. 12666
КИРО
КИРО
администратор
  администратор

Регистриран на : 16.05.2009
Брой мнения : 21389 Рожд.дaта : 17.12.1957
Години : 66

Върнете се в началото Go down

Гърция - Размисли за риболова в Гърция Empty Re: Размисли за риболова в Гърция

Писане  esox hunter Чет 7 Юли 2011 - 23:24

КИРО написа:

За сега ви давам един съвет,понеже сте няколко човека - разберете се на ЛС.
Пускайте си снимките и репортажите,като не споменавате конкретните места.

Дано сте ме разбрали де. 12666
Не става така Киро... някои снимки говорят сами по себе си за местата. А нали се сещаш, че ако трябва да се режат мажат и прочие, ще стане една грозотия. А па ся да седне някой да мисли като го снимат или снима "няма ли да се види туй и онуй" ... Да не говорим, че очарованието на един репортаж е и в хубавите снимки и места sunglasses2

Относно ЛС-тата и за там си има голям косур..Пише някой например репортаж и не споменава места и пр.
И почват да му валят ЛС-та от познати и непознати...На мен примерно ми е неприятно да се правя на "ущипан" и да не отговарям на някой, които не познавам, защото па може и свестен човек да е, но може и да не е...
Ако не се налага да го правя няма проблем, ама това как става сещаш се sunglasses2

Иначе за това как и какво да има във форума си решавате вие...ама аз казвам учете се от грешките на другите sunglasses2
esox hunter
esox hunter
...........................
  ...........................

Регистриран на : 15.10.2009
Брой мнения : 904 Рожд.дaта : 11.01.1970
Години : 54

Върнете се в началото Go down

Гърция - Размисли за риболова в Гърция Empty Re: Размисли за риболова в Гърция

Писане  КИРО Чет 7 Юли 2011 - 23:28

Така казано - и ти си прав.

Другото ми е ясно,за грешките де.
КИРО
КИРО
администратор
  администратор

Регистриран на : 16.05.2009
Брой мнения : 21389 Рожд.дaта : 17.12.1957
Години : 66

Върнете се в началото Go down

Гърция - Размисли за риболова в Гърция Empty Re: Размисли за риболова в Гърция

Писане  nissana Пет 8 Юли 2011 - 16:08

Никои не може да каже кое е правилното 12666 аз тоже,само се нервя.А ние не сме няколко човека,Кире,а доста.Има хора,които са ми много приятни,без да ги познавам,и ако ме питат,казвам.Не знам.....
nissana
nissana
...........................
  ...........................

Регистриран на : 12.09.2009
Брой мнения : 765 Рожд.дaта : 30.04.1966
Години : 58

Върнете се в началото Go down

Гърция - Размисли за риболова в Гърция Empty Re: Размисли за риболова в Гърция

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите