GO FISHING BG.ForumsClub
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Проблеми свързани с регистрацията!

+17
paynera
D.Dimitrov
EU_BG_akademika
max
savi aleksiev
ТАРАЛЕЖ
Мънцата
Dedy
Любич
Йордан Марков
БОВСКИЯ
carpsliven2
georg
Моряка
петко стоянов
КИРО
Петър Василев
21 posters

Страница 4 от 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Проблеми свързани с регистрацията! - Page 4 Empty Re: Проблеми свързани с регистрацията!

Писане  Петър Василев Пон 29 Дек 2014 - 22:52

Кристиян Цанков написа:Здравейте, имам проблем с това че не мога да се регистрирам в форума. Когато попълня всички полета и натисна бутона "прати"  най-отгоре ми излиза с червени букви на английски, че трябва да съм на над 78години за да мога да се регистрирам. Може ли някой да ми помогне или да ми каже какво трябва да направя.
Благодаря предварително!

Направете копи-пейс на това ,което ви излиза и го покажете,,,,ако обичате!
Петър Василев
Петър Василев
администратор
  администратор

Регистриран на : 15.05.2009
Брой мнения : 6655 Рожд.дaта : 28.03.1968
Години : 56

http://www.gofishingbg.com

Върнете се в началото Go down

Проблеми свързани с регистрацията! - Page 4 Empty Re: Проблеми свързани с регистрацията!

Писане  max Пон 29 Дек 2014 - 23:13

Петър Василев написа:
Кристиян Цанков написа:Здравейте, имам проблем с това че не мога да се регистрирам в форума. Когато попълня всички полета и натисна бутона "прати"  най-отгоре ми излиза с червени букви на английски, че трябва да съм на над 78години за да мога да се регистрирам. Може ли някой да ми помогне или да ми каже какво трябва да направя.
Благодаря предварително!

Направете  копи-пейс на това ,което ви излиза и го покажете,,,,ако обичате!
Петьо конкуренцията май е хакнала сайта ??? sunglasses2
max
max
...........................
  ...........................

Регистриран на : 28.06.2010
Брой мнения : 3942 Рожд.дaта : 20.11.1969
Години : 54

Върнете се в началото Go down

Проблеми свързани с регистрацията! - Page 4 Empty Re: Проблеми свързани с регистрацията!

Писане  EU_BG_akademika Вто 30 Дек 2014 - 7:49

Аз правя нова регистрация и не ми създава проблем, стигам до потвърждение на паролата и въвеждане на кода....и спирам 12666 Кога излиза проблема? Би трябвало преди това 12666
EU_BG_akademika
EU_BG_akademika
...........................
  ...........................

Регистриран на : 10.06.2009
Брой мнения : 9351 Рожд.дaта : 21.08.1963
Години : 60

Върнете се в началото Go down

Проблеми свързани с регистрацията! - Page 4 Empty Re: Проблеми свързани с регистрацията!

Писане  Петър Василев Вто 30 Дек 2014 - 17:10

EU_BG_akademika написа:Аз правя нова регистрация и не ми създава проблем, стигам до потвърждение на паролата и въвеждане на кода....и спирам 12666 Кога излиза проблема? Би трябвало преди това 12666
Аз знам какъв е проблема Академиче ,но очаквах да чуя още някоя глупост ,че затова ииии sunglasses2
Твърде сме млади,сещаш ли се за какво става дума?

Бегай Кристиянчо към “салса“ ли беше или нещо от рода ,че да си в час със съфорумците си!


Последната промяна е направена от Петър Василев на Чет 1 Яну 2015 - 18:45; мнението е било променяно общо 1 път
Петър Василев
Петър Василев
администратор
  администратор

Регистриран на : 15.05.2009
Брой мнения : 6655 Рожд.дaта : 28.03.1968
Години : 56

http://www.gofishingbg.com

Върнете се в началото Go down

Проблеми свързани с регистрацията! - Page 4 Empty Re: Проблеми свързани с регистрацията!

Писане  EU_BG_akademika Вто 30 Дек 2014 - 17:50

аха :здравей:
EU_BG_akademika
EU_BG_akademika
...........................
  ...........................

Регистриран на : 10.06.2009
Брой мнения : 9351 Рожд.дaта : 21.08.1963
Години : 60

Върнете се в началото Go down

Проблеми свързани с регистрацията! - Page 4 Empty Re: Проблеми свързани с регистрацията!

Писане  Кристиян Цанков Сря 31 Дек 2014 - 19:57

Петър Василев първо това не е моя снимка и недей да коментираш за някой когото не познаваш и дори и не си виждал. Ако искаш да се запознаем лично си напиши телефона да ти звънна, не ми е проблем да дойда дори и в Гърция. И гледай това да не се повтаря - здравен съвет!
Anonymous
Кристиян Цанков
Гост


Върнете се в началото Go down

Проблеми свързани с регистрацията! - Page 4 Empty Re: Проблеми свързани с регистрацията!

Писане  D.Dimitrov Сря 31 Дек 2014 - 23:29

Кристиян Цанков написа:Петър Василев първо това не  е моя снимка и недей да коментираш за някой когото не познаваш и дори и не си виждал. Ако искаш да се запознаем лично си напиши телефона да ти звънна, не ми е проблем да дойда дори и в Гърция. И гледай това да не се повтаря - здравен съвет!
Малиии, що с рогата бе колега?
Па и що да се трепеш до Гърция?
Здравна каса си имаме и тук. Празници са, кажи наздраве, усмихни се и пожелай късмет! За другите и за теб!
avatar
D.Dimitrov
глоб.модератор
глоб.модератор

Регистриран на : 21.06.2013
Брой мнения : 1328 Рожд.дaта : 21.05.1970
Години : 53

Върнете се в началото Go down

Проблеми свързани с регистрацията! - Page 4 Empty Re: Проблеми свързани с регистрацията!

Писане  EU_BG_akademika Чет 1 Яну 2015 - 7:00

D.Dimitrov написа:  Празници са, кажи наздраве, усмихни се и пожелай късмет! За другите и за теб!
Има една порода хора, до обяд мразят себе си, след обяд другите......
От такъв човек, няма как да очакваш, общоприетите човешки ценности :аххх:
EU_BG_akademika
EU_BG_akademika
...........................
  ...........................

Регистриран на : 10.06.2009
Брой мнения : 9351 Рожд.дaта : 21.08.1963
Години : 60

Върнете се в началото Go down

Проблеми свързани с регистрацията! - Page 4 Empty Re: Проблеми свързани с регистрацията!

Писане  max Чет 1 Яну 2015 - 15:48

Кристиян Цанков написа:Петър Василев първо това не  е моя снимка и недей да коментираш за някой когото не познаваш и дори и не си виждал. Ако искаш да се запознаем лично си напиши телефона да ти звънна, не ми е проблем да дойда дори и в Гърция. И гледай това да не се повтаря - здравен съвет!
                                                                                                             Пътнико,направи си женски профил (като гледам си се навил тaка или иначе) sunglasses2 ПП.Като не те искат ходи в ония форум 503495  там няма върнат .Петьо,на снимката нещото май е Рамбо ?(дано е с чужда снимка че ......). spying


Последната промяна е направена от max на Чет 1 Яну 2015 - 18:52; мнението е било променяно общо 1 път
max
max
...........................
  ...........................

Регистриран на : 28.06.2010
Брой мнения : 3942 Рожд.дaта : 20.11.1969
Години : 54

Върнете се в началото Go down

Проблеми свързани с регистрацията! - Page 4 Empty Re: Проблеми свързани с регистрацията!

Писане  paynera Чет 1 Яну 2015 - 16:41

Кристиян Цанков написа:Здравейте, имам проблем с това че не мога да се регистрирам в форума. Когато попълня всички полета и натисна бутона "прати"  най-отгоре ми излиза с червени букви на английски, че трябва да съм на над 78години за да мога да се регистрирам. Може ли някой да ми помогне или да ми каже какво трябва да направя.
Благодаря предварително!
Мога да гарантирам за Кристиян които е син на един мои приятел.Баща и син - много добри риболовци - всеки ден са за риба - повечето практикуват под моста от страната на Аспарухово.Много големи специалисти на нощния риболов с лампа и воблер.Моля Кристиян да бъде приет във форума - има много какво форума да научи от него.
paynera
paynera
...........................
  ...........................

Регистриран на : 08.09.2011
Брой мнения : 2378 Рожд.дaта : 03.02.1973
Години : 51

Върнете се в началото Go down

Проблеми свързани с регистрацията! - Page 4 Empty Re: Проблеми свързани с регистрацията!

Писане  chapara Чет 1 Яну 2015 - 16:47

paynera написа:Моля Кристиян да бъде приет във форума - има много какво форума да научи от него.

А сега де 41990
chapara
chapara
...........................
  ...........................

Регистриран на : 18.05.2009
Брой мнения : 14312 Рожд.дaта : 04.02.1960
Години : 64

Върнете се в началото Go down

Проблеми свързани с регистрацията! - Page 4 Empty Re: Проблеми свързани с регистрацията!

Писане  D.Dimitrov Чет 1 Яну 2015 - 18:15

paynera написа:
Мога да гарантирам за Кристиян които е син на един мои приятел.Баща и син - много добри риболовци - всеки ден са за риба - повечето практикуват под моста от страната на Аспарухово.Много големи специалисти на нощния риболов с лампа и воблер.Моля Кристиян да бъде приет във форума - има много какво форума да научи от него.
Един вид смяташ, че освен от здравна каса си разбира и от други работи?
И на пиьене носи ли?
avatar
D.Dimitrov
глоб.модератор
глоб.модератор

Регистриран на : 21.06.2013
Брой мнения : 1328 Рожд.дaта : 21.05.1970
Години : 53

Върнете се в началото Go down

Проблеми свързани с регистрацията! - Page 4 Empty Re: Проблеми свързани с регистрацията!

Писане  Петър Василев Чет 1 Яну 2015 - 18:39

paynera написа:[Мога да гарантирам за Кристиян които е син на един мои приятел.Баща и син - много добри риболовци - всеки ден са за риба - повечето практикуват под моста от страната на Аспарухово.Много големи специалисти на нощния риболов с лампа и воблер.Моля Кристиян да бъде приет във форума - има много какво форума да научи от него.
Пайнер,нямам никакъв проблем ако е читав човека,но от така написаното по-горе от него си излиза чист бъзик,после и закана след като се бъзикнах и аз с него.
Ако ми търси точният адрес и иска да ми оправи здравето ще ти го пусна на лични и му кажи,че доста такива преди него са мечтали да ми я свършат тази работа,а са си останали само с мечтите си .

п.п.Ти щом го познаваш, би ли ми казал на колко години е?
Петър Василев
Петър Василев
администратор
  администратор

Регистриран на : 15.05.2009
Брой мнения : 6655 Рожд.дaта : 28.03.1968
Години : 56

http://www.gofishingbg.com

Върнете се в началото Go down

Проблеми свързани с регистрацията! - Page 4 Empty Re: Проблеми свързани с регистрацията!

Писане  EU_BG_akademika Чет 1 Яну 2015 - 18:51

Петър Василев написа:

п.п.Ти щом го познаваш, би ли ми казал на колко години е?
Ами,до колкото си спомням, над 78 sunglasses2
EU_BG_akademika
EU_BG_akademika
...........................
  ...........................

Регистриран на : 10.06.2009
Брой мнения : 9351 Рожд.дaта : 21.08.1963
Години : 60

Върнете се в началото Go down

Проблеми свързани с регистрацията! - Page 4 Empty Re: Проблеми свързани с регистрацията!

Писане  paynera Чет 1 Яну 2015 - 19:33

Петър Василев написа:
paynera написа:[Мога да гарантирам за Кристиян които е син на един мои приятел.Баща и син - много добри риболовци - всеки ден са за риба - повечето практикуват под моста от страната на Аспарухово.Много големи специалисти на нощния риболов с лампа и воблер.Моля Кристиян да бъде приет във форума - има много какво форума да научи от него.
Пайнер,нямам никакъв проблем ако е читав човека,но от така написаното по-горе от него си излиза чист бъзик,после и закана след като се бъзикнах и аз с него.
Ако ми търси точният адрес и иска да ми оправи здравето ще ти го пусна на лични и му кажи,че доста такива преди него са мечтали да ми я свършат тази работа,а са си останали само с мечтите си .

п.п.Ти щом го познаваш, би ли ми казал на колко години е?
Мисля , че е 10 или 11 клас , но е много добър риболовец.Ходи всеки ден за риба с баща си които ми е приятел.Ще му се скарам за острия език , но не е имал зли мисли - не е такъв човек , пък и не знаеше с кого си има работа.Вече знае , че си е имал работа с ШЕФА. 6e6ebecd09233a2d4a30
paynera
paynera
...........................
  ...........................

Регистриран на : 08.09.2011
Брой мнения : 2378 Рожд.дaта : 03.02.1973
Години : 51

Върнете се в началото Go down

Проблеми свързани с регистрацията! - Page 4 Empty Re: Проблеми свързани с регистрацията!

Писане  Любак Чет 1 Яну 2015 - 19:41

paynera написа:.......Вече знае , че си е имал работа с ШЕФА. 6e6ebecd09233a2d4a30

Взаимното уважението е признак за зрялост и е култура.

Грешка - прошка. 226711
Любак
Любак
глоб.модератор
глоб.модератор

Регистриран на : 21.05.2009
Брой мнения : 11760 Рожд.дaта : 19.07.1953
Години : 70

Върнете се в началото Go down

Проблеми свързани с регистрацията! - Page 4 Empty Re: Проблеми свързани с регистрацията!

Писане  EU_BG_akademika Пет 2 Яну 2015 - 6:29

paynera написа:
Мисля , че е 10 или 11 клас , но е много добър риболовец.
Ама, той много бавно учи, тоз чиляк ве,  spying явно от ходене за риба, не му остава време да ходи на училище.. на 38г да е 10-11 клас spying
По тоя повод, се сетих за една моя любима песничка.......то и повтарянето си има добрата страна смях 6e6ebecd09233a2d4a30


Добре дошъл на колегата, ти си първият посрещнат с музикален поздрав, надявам се да сме си полезни 503495
Тук сме приятели и се познаваме, за това има цедка на регистрацията, общо го решихме това... :здравей:
EU_BG_akademika
EU_BG_akademika
...........................
  ...........................

Регистриран на : 10.06.2009
Брой мнения : 9351 Рожд.дaта : 21.08.1963
Години : 60

Върнете се в началото Go down

Проблеми свързани с регистрацията! - Page 4 Empty Re: Проблеми свързани с регистрацията!

Писане  antares Пет 2 Яну 2015 - 11:30

Май накрая добрият тон взе връх! thumbsupsmileyanim Но все пак държа този младеж да изясни ситуацията, макар и след празниците. sunglasses2
Щото да не стане като Киркор, който писал на Гарабет, че след гостуването му останал с лошото чувство, че му е откраднал сребърните прибори. После му се извинил: "Приборите се намериха, ама лошото чувство остана!" 12666
antares
antares
глоб.модератор
глоб.модератор

Регистриран на : 05.11.2010
Брой мнения : 1965 Рожд.дaта : 14.06.1960
Години : 63

Върнете се в началото Go down

Проблеми свързани с регистрацията! - Page 4 Empty Re: Проблеми свързани с регистрацията!

Писане  dobria1 Съб 3 Яну 2015 - 14:16

Момчето е много много добро и читаво и доста разбиращ,повечето тук ще ни сложи в малкия си джоб sunglasses2 относно разбиране и техника sunglasses2

Аз също го познавам и малко ми е странен тона като знам колко почтен и възпитан е (ако става въпрос за същото момче)
dobria1
dobria1
...........................
  ...........................

Регистриран на : 29.12.2009
Брой мнения : 2582 Рожд.дaта : 11.11.1973
Години : 50

http://dobria1.snimka.bg/?profile,albums

Върнете се в началото Go down

Проблеми свързани с регистрацията! - Page 4 Empty Re: Проблеми свързани с регистрацията!

Писане  paynera Съб 3 Яну 2015 - 14:21

dobria1 написа:Момчето е много много добро и читаво и доста разбиращ,повечето тук ще ни сложи в малкия си джоб sunglasses2 относно разбиране и техника sunglasses2

Аз също го познавам и малко ми е странен тона като знам колко почтен и възпитан е (ако става въпрос за същото момче)
Баща му (Чавдар) се е ядосал и не си е примерил приказките , но това вече е минало.Има грешка - има и прошка.
paynera
paynera
...........................
  ...........................

Регистриран на : 08.09.2011
Брой мнения : 2378 Рожд.дaта : 03.02.1973
Години : 51

Върнете се в началото Go down

Проблеми свързани с регистрацията! - Page 4 Empty Re: Проблеми свързани с регистрацията!

Писане  КИРО Съб 3 Яну 2015 - 20:06

Сега остава да си поправи и профила,
та всичко да си дойде на мястото.

dobria1 написа:Момчето е много много добро и читаво и доста разбиращ,повечето тук ще ни сложи в малкия си джоб
Митак,нали знаеш,че тук в тази насока не си мерим таковата....,
въпроса е да влезе в релсите на човечноста и разбирателството между хората.
КИРО
КИРО
администратор
  администратор

Регистриран на : 16.05.2009
Брой мнения : 21389 Рожд.дaта : 17.12.1957
Години : 66

Върнете се в началото Go down

Проблеми свързани с регистрацията! - Page 4 Empty Re: Проблеми свързани с регистрацията!

Писане  Kiril Нед 11 Окт 2015 - 20:31

Привет на всички от мен - Кирил! Днес на варненското езеро имах удоволствието да риболувам с двама колеги - големи симпатяги - та единият от тях ми каза за този сайт и имам огромното желание да се регистрирам, но виждам, че админите не разрешават регистрирането на нови потребители. Какво трябва да направя за да имам честта да бъда част от семейството на GoFishingBg ? Бладодаря предварително за вниманието !
Anonymous
Kiril
Гост


Върнете се в началото Go down

Проблеми свързани с регистрацията! - Page 4 Empty Re: Проблеми свързани с регистрацията!

Писане  КИРО Нед 11 Окт 2015 - 20:38

около 15.11.2015 сайта ще бъде отворен за нови потребители.
КИРО
КИРО
администратор
  администратор

Регистриран на : 16.05.2009
Брой мнения : 21389 Рожд.дaта : 17.12.1957
Години : 66

Върнете се в началото Go down

Проблеми свързани с регистрацията! - Page 4 Empty Re: Проблеми свързани с регистрацията!

Писане  В.Вълчев Чет 26 Май 2016 - 6:26

Приятели регистрирах се успешно но все още не мога да влизам в форума. Някой ще ми обясни ли защо?
Anonymous
В.Вълчев
Гост


Върнете се в началото Go down

Проблеми свързани с регистрацията! - Page 4 Empty Re: Проблеми свързани с регистрацията!

Писане  КИРО Чет 26 Май 2016 - 7:04

В.Вълчев написа:Приятели регистрирах се успешно но все още не мога да влизам в форума. Някой ще ми обясни ли защо?
Да,обеснявам.
Регистрирал си се с ник В.Бълчев,затова не можеш да влизаш,НО
оправих ти ника,пробвай сега да влизаш.Успех и добре дошъл. :здравей:
КИРО
КИРО
администратор
  администратор

Регистриран на : 16.05.2009
Брой мнения : 21389 Рожд.дaта : 17.12.1957
Години : 66

Върнете се в началото Go down

Проблеми свързани с регистрацията! - Page 4 Empty Re: Проблеми свързани с регистрацията!

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 4 от 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите