GO FISHING BG.ForumsClub
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Внимаваите с водоловителите прес зимата

Go down

Внимаваите с водоловителите прес зимата Empty Внимаваите с водоловителите прес зимата

Писане  max Съб 25 Дек 2010 - 0:36

Здравеите колеги ,поради качествения бензин се принудих да сложа филтър които да отделя водата в бензина .Вчера се качих на вилата и първата ми работа беше да включа зарядното за акомулатора защото нещо ме глозгаше че паленето след месец на сухо няма да е лесна задача и ВСЕ ЕДНО СИ ГО ВИКНАХ ПРОБЛЕМА :d5b65c17bec10f на сутринта вкарах колесара във водата напомпах НЯКОЛКО ПЪТИ при спуснат мотор дръпнах ръчната гас ---така права когато дълго не съм палил лодката и като се започна едно въртене,помпоне ,въртене .......има няма 20мин ПОНЕ.Свалих капака на мотора 115кс 4тактов и започнах да проследявам притока на гориво---бенз.филтър +двата винтила за обезвъздушаване на инжекциона 12666 и установих че помпата не качва до долния винтил и логично и до горния ---обадих се на човека които ми подържа лодките и ми каза че 100% е замръзнала вода и след празниците да му я закарам .Имаите в предвид зазимяваики си лодките ЗАДЪЛЖИТЕЛНО изпразнете филтъра---водоловителя---защото после става сложно.КАТО ПРИ МЕНЕ
max
max
...........................
  ...........................

Регистриран на : 28.06.2010
Брой мнения : 3942 Рожд.дaта : 20.11.1969
Години : 54

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите