GO FISHING BG.ForumsClub
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Питане за кемпер и риболов с надуваема лодка в Гърция

+7
gogo26
тони котев
tano
Петър Василев
Тедо
DOCTORABukarNo1
max
11 posters

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Go down

Гърция - Питане за кемпер и риболов с надуваема лодка в Гърция - Page 2 Empty Re: Питане за кемпер и риболов с надуваема лодка в Гърция

Писане  nissana Пет 7 Яну 2011 - 15:53

Айдеееее,и тука тънкообидни.Колега Ивак-нас българите ще ни следят най-строго от всички,а ако съм на гърците на местото -няма да давам българи да ловят въобще.Имаш ли идея каква свинщина им причинихме?А че цели фамилии от оня краи до границата се препитават,като ловят там риба и я продават тука?И се хвалят с голямата делавера чак.Аз лично на места се срамувам от българите и си говоря само на английски,особено около купищата Ариани по брега и опаковки от захранки Филстар.
nissana
nissana
...........................
  ...........................

Регистриран на : 12.09.2009
Брой мнения : 765 Рожд.дaта : 30.04.1966
Години : 58

Върнете се в началото Go down

Гърция - Питане за кемпер и риболов с надуваема лодка в Гърция - Page 2 Empty Re: Питане за кемпер и риболов с надуваема лодка в Гърция

Писане  Петър Василев Пет 7 Яну 2011 - 15:57

nissana написа:.Аз лично на места се срамувам от българите и си говоря само на английски,особено около купищата Ариани по брега и опаковки от захранки Филстар.
:6e6ebecd09233a :6e6ebecd09233a
Петър Василев
Петър Василев
администратор
  администратор

Регистриран на : 15.05.2009
Брой мнения : 6655 Рожд.дaта : 28.03.1968
Години : 56

http://www.gofishingbg.com

Върнете се в началото Go down

Гърция - Питане за кемпер и риболов с надуваема лодка в Гърция - Page 2 Empty Re: Питане за кемпер и риболов с надуваема лодка в Гърция

Писане  tano Пет 7 Яну 2011 - 15:59

nissana написа:Айдеееее,и тука тънкообидни.Колега Ивак-нас българите ще ни следят най-строго от всички,а ако съм на гърците на местото -няма да давам българи да ловят въобще.Имаш ли идея каква свинщина им причинихме?А че цели фамилии от оня краи до границата се препитават,като ловят там риба и я продават тука?И се хвалят с голямата делавера чак.Аз лично на места се срамувам от българите и си говоря само на английски,особено около купищата Ариани по брега и опаковки от захранки Филстар.
за съжаление Вальо си прав , някои хора не разбират как се държи човек когато е на гости .В програмата2011г ти има ли fishing1 на Крит . :609c1f728720fb :609c1f728720fb
tano
tano
...........................
  ...........................

Регистриран на : 03.06.2010
Брой мнения : 1674 Рожд.дaта : 21.03.1970
Години : 54

Върнете се в началото Go down

Гърция - Питане за кемпер и риболов с надуваема лодка в Гърция - Page 2 Empty Re: Питане за кемпер и риболов с надуваема лодка в Гърция

Писане  nissana Пет 7 Яну 2011 - 16:03

Тано,искам,ама много.НО още не се знае.Сигурни са само Тасос и Халкидики.
nissana
nissana
...........................
  ...........................

Регистриран на : 12.09.2009
Брой мнения : 765 Рожд.дaта : 30.04.1966
Години : 58

Върнете се в началото Go down

Гърция - Питане за кемпер и риболов с надуваема лодка в Гърция - Page 2 Empty 123

Писане  max Сря 23 Фев 2011 - 18:17

Колеги ,ако някои е ходил на къмпинг в Гърция нека да драсне по някои ред (кое как е 488232 и колко).Мисля че ще е полезно за всички .
max
max
...........................
  ...........................

Регистриран на : 28.06.2010
Брой мнения : 3942 Рожд.дaта : 20.11.1969
Години : 54

Върнете се в началото Go down

Гърция - Питане за кемпер и риболов с надуваема лодка в Гърция - Page 2 Empty Re: Питане за кемпер и риболов с надуваема лодка в Гърция

Писане  sistefanov Сря 23 Фев 2011 - 18:40

2009 година ходих тук [You must be registered and logged in to see this link.] Намира се в Кавала. Къмпинга е хубав, но лятото е доста пълен. Аз бях септември и беше много спокойно. Явно много българи ходят щом са направили и сайта на български :) Миналата година началото на август бяхме на Корфу ето тук [You must be registered and logged in to see this link.] Има бунгала, но трябва по навреме да се резервират, защото ние като решихме, че ще ходим вече нямаше свободни. Има хладилници, които могат да се ползват срещу заплащане разбира се, водата е много варовита, но винаги имаше топла. Местата за палатки са доста големи. Има и магазин, от които можеш да си купиш хляб и разни други основни продукти. Има и ресторант.
sistefanov
sistefanov
...........................
  ...........................

Регистриран на : 05.10.2010
Брой мнения : 140 Рожд.дaта : 29.03.1976
Години : 48

Върнете се в началото Go down

Гърция - Питане за кемпер и риболов с надуваема лодка в Гърция - Page 2 Empty Re: Питане за кемпер и риболов с надуваема лодка в Гърция

Писане  tano Сря 23 Фев 2011 - 19:22

toyo1 написа:Колеги ,ако някои е ходил на къмпинг в Гърция нека да драсне по някои ред (кое как е 488232 и колко).Мисля че ще е полезно за всички .
в кои раион за да проверя
tano
tano
...........................
  ...........................

Регистриран на : 03.06.2010
Брой мнения : 1674 Рожд.дaта : 21.03.1970
Години : 54

Върнете се в началото Go down

Гърция - Питане за кемпер и риболов с надуваема лодка в Гърция - Page 2 Empty Re: Питане за кемпер и риболов с надуваема лодка в Гърция

Писане  tano Сря 23 Фев 2011 - 21:26

[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.] е за Халкидики :609c1f728720fb
tano
tano
...........................
  ...........................

Регистриран на : 03.06.2010
Брой мнения : 1674 Рожд.дaта : 21.03.1970
Години : 54

Върнете се в началото Go down

Гърция - Питане за кемпер и риболов с надуваема лодка в Гърция - Page 2 Empty Re: Питане за кемпер и риболов с надуваема лодка в Гърция

Писане  esox hunter Сря 23 Фев 2011 - 22:23

toyo1 написа:Колеги ,ако някои е ходил на къмпинг в Гърция нека да драсне по някои ред (кое как е 488232 и колко).Мисля че ще е полезно за всички .
Аз не съм къмпингар, но па ги знам по северна Гърция sunglasses2 Ходил съм да ги разглеждам от любопитство даже някой места съм снимал...
Според мен най-хубавите са на ръкава Ситония... там има доста.
За цени питай Тедо той ходи на един, който е на Каламици. Там е много хубаво, като плажове и пр. Ще ти каже цените и пр.

Ето част от тези по Ситония:
[You must be registered and logged in to see this link.]

има и още няколко, които не видях тук ...

esox hunter
esox hunter
...........................
  ...........................

Регистриран на : 15.10.2009
Брой мнения : 904 Рожд.дaта : 11.01.1970
Години : 54

Върнете се в началото Go down

Гърция - Питане за кемпер и риболов с надуваема лодка в Гърция - Page 2 Empty Re: Питане за кемпер и риболов с надуваема лодка в Гърция

Писане  makari Сря 23 Фев 2011 - 23:12

Ако решите да ходите на ситония разгледай сайта на къмпинг Талата до село Каламици.Той е може би най хубавия с много голям собствен плаж и два басейна.Лятото има доста развлекателни програми,но септември когато го посетих нямаше нищо и беше голямо спокойствие.80% бяхме Българи.В къмпинга има кафе бар,ресторант,хранителен магазин,фитнес и голяма детска площадка.Цените са според вида нощувка.Бунгалото ми излизаше 61,50евро на нощувка за 4 човека.Лятото е към 96-98 евро на нощувка.С кемпер излизаше с около 30 евро по-евтино,но най-добре сам да си ги сметниш като влезеш в сайта [You must be registered and logged in to see this link.]



[You must be registered and logged in to see this image.]
makari
makari
...........................
  ...........................

Регистриран на : 25.10.2009
Брой мнения : 276 Рожд.дaта : 02.06.1972
Години : 51

Върнете се в началото Go down

Гърция - Питане за кемпер и риболов с надуваема лодка в Гърция - Page 2 Empty Re: Питане за кемпер и риболов с надуваема лодка в Гърция

Писане  esox hunter Сря 23 Фев 2011 - 23:52

makari написа: 80% бяхме Българи....
Това май му е единствения недостатък смях смях смях
esox hunter
esox hunter
...........................
  ...........................

Регистриран на : 15.10.2009
Брой мнения : 904 Рожд.дaта : 11.01.1970
Години : 54

Върнете се в началото Go down

Гърция - Питане за кемпер и риболов с надуваема лодка в Гърция - Page 2 Empty 123

Писане  max Чет 24 Фев 2011 - 1:36

Мерси колеги , при всички положения закачвам лодката зад кемпера sunglasses2 (поне да е ПОЛЕЗНОТО С ПРИЯТНОТО ) на Ситония ще е . 488232
max
max
...........................
  ...........................

Регистриран на : 28.06.2010
Брой мнения : 3942 Рожд.дaта : 20.11.1969
Години : 54

Върнете се в началото Go down

Гърция - Питане за кемпер и риболов с надуваема лодка в Гърция - Page 2 Empty Re: Питане за кемпер и риболов с надуваема лодка в Гърция

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите