GO FISHING BG.ForumsClub
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Сев.Гърция-места за риболов

+18
baralya
КИРО
chapara
direktora
sistefanov
cerberus
Ресьора
govani
KREPEJA
s4etovod
dbc
flirtadjiika
Gergov
Стефан Добрев
nissana
DOCTORABukarNo1
Петър Василев
tano
22 posters

Страница 3 от 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Гърция - Сев.Гърция-места за риболов - Page 3 Empty Re: Сев.Гърция-места за риболов

Писане  sistefanov Сря 26 Окт 2011 - 14:32

На Неа Перамос(плаж Врасидас, намира се на края на носа) септември месец докато гмурках видях ципури над килограм, но ме обикаляха отдалеч. С въдица може да се излъжат по лесно. Ударих и лаврак там. Кофти е, че до там има 3-4 км черен път(но не е като българските черни пътища)
sistefanov
sistefanov
...........................
  ...........................

Регистриран на : 05.10.2010
Брой мнения : 140 Рожд.дaта : 29.03.1976
Години : 48

Върнете се в началото Go down

Гърция - Сев.Гърция-места за риболов - Page 3 Empty Re: Сев.Гърция-места за риболов

Писане  direktora Сря 26 Окт 2011 - 15:19

Да Неа-перамос е близка дестинация . Тази стръв дето съм я замислил ще даде ли резултат ? Имам ли шанс да намеря морски червеи там ? Мисля да се бодна някъде там със караваната за 4-5 дена 12666 Основната ми цел е рибата а не почивката . Пропадна ми тролинга за сом и сега искам да не си губя тези няколко дни които съм замислил за риболов .Какви ли риби се навъртат там в момента и каква стръв ще е подходяща . Воблерчета ще вършат ли работа ? Имам ги във изобилие 12666 По принцип разтоянието не е проблем. Може и да е по халкидики важното е да имам шансове за улов. Ще бъда благодарен за съвети. А ако някои има намерение за риболов и няма със кой , да заповяда със нас .

И на края , понеже съм нов и още несъм се орентирал във обстановката - ще бъда благодарен ако някои ми каже във коя тема Петър е описъл метода за улов със жив зарган ?
direktora
direktora
...........................
  ...........................

Регистриран на : 20.10.2011
Брой мнения : 14 Рожд.дaта : 10.10.1969
Години : 54

Върнете се в началото Go down

Гърция - Сев.Гърция-места за риболов - Page 3 Empty Re: Сев.Гърция-места за риболов

Писане  chapara Сря 26 Окт 2011 - 15:35

[You must be registered and logged in to see this link.] ,там където е ухото на пристанището се ходи за риболов.

В Неа Парамос има магазин за риболовни пособия и стръв. sunglasses2
chapara
chapara
...........................
  ...........................

Регистриран на : 18.05.2009
Брой мнения : 14312 Рожд.дaта : 04.02.1960
Години : 64

Върнете се в началото Go down

Гърция - Сев.Гърция-места за риболов - Page 3 Empty Re: Сев.Гърция-места за риболов

Писане  КИРО Сря 26 Окт 2011 - 15:43

Директоре,погледни тука [You must be registered and logged in to see this link.]
КИРО
КИРО
администратор
  администратор

Регистриран на : 16.05.2009
Брой мнения : 21389 Рожд.дaта : 17.12.1957
Години : 66

Върнете се в началото Go down

Гърция - Сев.Гърция-места за риболов - Page 3 Empty Re: Сев.Гърция-места за риболов

Писане  direktora Чет 27 Окт 2011 - 18:12

Мноого благодаря на всички отговорили sunglasses2 Тази нощ заминавам. Имам скариди , беиби охтоподчета филенце от пиле , няколко сафридчета , бял и торен червеи и мноого воблери клатушки кастмастери и пилкери. 12666 Е до скоро олеги, дестинацията ще е НЕА ПЕРАМОС. :609c1f728720fb
direktora
direktora
...........................
  ...........................

Регистриран на : 20.10.2011
Брой мнения : 14 Рожд.дaта : 10.10.1969
Години : 54

Върнете се в началото Go down

Гърция - Сев.Гърция-места за риболов - Page 3 Empty Re: Сев.Гърция-места за риболов

Писане  chapara Чет 27 Окт 2011 - 18:13

direktora написа:Мноого благодаря на всички отговорили sunglasses2 Тази нощ заминавам. Имам скариди , беиби охтоподчета филенце от пиле , няколко сафридчета , бял и торен червеи и мноого воблери клатушки кастмастери и пилкери. 12666 Е до скоро олеги, дестинацията ще е НЕА ПЕРАМОС. :609c1f728720fb

Успех и чакаме репортаж със снимки 509158
chapara
chapara
...........................
  ...........................

Регистриран на : 18.05.2009
Брой мнения : 14312 Рожд.дaта : 04.02.1960
Години : 64

Върнете се в началото Go down

Гърция - Сев.Гърция-места за риболов - Page 3 Empty Re: Сев.Гърция-места за риболов

Писане  baralya Чет 13 Сеп 2012 - 15:32

Мой приятел ходи на почивка в Гърция и там са му напълнили главата с .. големи приказки , за хищници / големи и много / и само ме врънка да сме ходили за риба , а аз в Гърция не съм стъпвал още ,така че..
Търся някаква информация за риба , магазини за стръв и такъми, места за риболов и преспиване на
Фанари
Така се казва гредчето или селцето ... незнам, може и в региона някъде
Евентуално ходене там средата или края на октомври



baralya
baralya
...........................
  ...........................

Регистриран на : 09.12.2009
Брой мнения : 1075 Рожд.дaта : 14.11.1967
Години : 56

Върнете се в началото Go down

Гърция - Сев.Гърция-места за риболов - Page 3 Empty Re: Сев.Гърция-места за риболов

Писане  valium Съб 15 Сеп 2012 - 8:28

baralya, Препоръчвам ти едноименния хотел Фанари (+30 2535031300-1 и мобилен +30 6932722723). Магазин за риболовни принадлежности има точно преди хотела има бензиностанция, веднага след нея завиваш надясно и на 60 м. къщата отдясно е магазина. За места за риболов, а евентуално човек който може да ви вкара с лодка в морето или каквото и да ви интепесува се обърни към Атанасиос от хотела. Наслука! :1db1cce6422ce9
valium
valium
...........................
  ...........................

Регистриран на : 12.11.2009
Брой мнения : 86 Рожд.дaта : 27.05.1974
Години : 49

Върнете се в началото Go down

Гърция - Сев.Гърция-места за риболов - Page 3 Empty Re: Сев.Гърция-места за риболов

Писане  baralya Съб 15 Сеп 2012 - 9:04

Благодаря колега!
Само да направим сега организацията и... да случим на време
Още веднъж благодаря
baralya
baralya
...........................
  ...........................

Регистриран на : 09.12.2009
Брой мнения : 1075 Рожд.дaта : 14.11.1967
Години : 56

Върнете се в началото Go down

Гърция - Сев.Гърция-места за риболов - Page 3 Empty Re: Сев.Гърция-места за риболов

Писане  вакрил Съб 15 Сеп 2012 - 14:52

Ако става въпрос за Фанари дето е до Порто Лагос може да спиш и там по близо е до канала дето свързва морето и езерото(там съм ловил лавраци на воблер) и е доста евтино 12е нощувката условията биват и в хотела работят българки.Има и басейн и барбекю на двора с маса дето си го ползваш.На пристанището има рибарски магазин ама не съм влизал да видя какво има в него.От хотела до мястото където ловиш се стига и с кола и пеш за 10мин.
вакрил
вакрил
вече не е сред нас

Регистриран на : 13.06.2010
Брой мнения : 1986 Рожд.дaта : 06.09.1968
Години : 55

Върнете се в началото Go down

Гърция - Сев.Гърция-места за риболов - Page 3 Empty Re: Сев.Гърция-места за риболов

Писане  valium Съб 15 Сеп 2012 - 21:15

[quote канала дето свързва морето и езерото] Имаш предвид между Фанари и Ароги ли? В хотел Фанари ли е 12евро или някъде другаде, щото много евтино ми се вижда?
valium
valium
...........................
  ...........................

Регистриран на : 12.11.2009
Брой мнения : 86 Рожд.дaта : 27.05.1974
Години : 49

Върнете се в началото Go down

Гърция - Сев.Гърция-места за риболов - Page 3 Empty Re: Сев.Гърция-места за риболов

Писане  ivaylo.filipov Пон 6 Яну 2014 - 9:28

Петър Василев написа:След разклона за Ормо Панагиас завиваме на дясно и от там на татък се кара по черен път,който ни изкарва на местото.
Много добро место за ципура от декември нататък. sunglasses2

[You must be registered and logged in to see this link.]

Здравейте колеги, само да кажа, ако някой реши да го пробва това място, недостъпно е. От доста време се каних да го посетя това място и таз събота с мой приятел отскочихме до там. Черният път, който води надолу до плажа е преграден с порта, всички други възможни пътища огледахме, но всички завършваха в нечии имот и няма как да се слезе до брега.
ivaylo.filipov
ivaylo.filipov
...........................
  ...........................

Регистриран на : 22.02.2010
Брой мнения : 276 Рожд.дaта : 27.09.1976
Години : 47

Върнете се в началото Go down

Гърция - Сев.Гърция-места за риболов - Page 3 Empty Re: Сев.Гърция-места за риболов

Писане  Gergov Пон 6 Яну 2014 - 13:23

В края на асфалта на високото  има хотел минаваш през него и има пътека която слиза до морето.
avatar
Gergov
...........................
  ...........................

Регистриран на : 07.07.2010
Брой мнения : 73 Рожд.дaта : 26.06.1961
Години : 62

Върнете се в началото Go down

Гърция - Сев.Гърция-места за риболов - Page 3 Empty Re: Сев.Гърция-места за риболов

Писане  ivaylo.filipov Пон 6 Яну 2014 - 13:29

Мерси, колега. Явно в тъмното не сме я видели, иначе се качихме до горе, абе обиколихме в общи линии всички пътища. Благодаря,
ще ида да я проверя някой път по светло :)
ivaylo.filipov
ivaylo.filipov
...........................
  ...........................

Регистриран на : 22.02.2010
Брой мнения : 276 Рожд.дaта : 27.09.1976
Години : 47

Върнете се в началото Go down

Гърция - Сев.Гърция-места за риболов - Page 3 Empty Re: Сев.Гърция-места за риболов

Писане  Gergov Пон 6 Яну 2014 - 17:32

Ако хотела е затворен от дясно покрай него заобикаляш и пак на долу и се слиза
и аз съм се въртял преди 3 години като вас
avatar
Gergov
...........................
  ...........................

Регистриран на : 07.07.2010
Брой мнения : 73 Рожд.дaта : 26.06.1961
Години : 62

Върнете се в началото Go down

Гърция - Сев.Гърция-места за риболов - Page 3 Empty Re: Сев.Гърция-места за риболов

Писане  s4etovod Пон 24 Фев 2014 - 22:33

Хора, искат да ме водят на море в района на Паралия Катерини.

Като гледам в гугъл тоя километров плитък плаж направо ми се реве и тръпки ме побиват, че риПка мога да пипна само в някоя таверна 509601 

Ако някой не сподели, че там е възможно да има някоя заигравка - ша бойкотирам мероприятието  бесило 
s4etovod
s4etovod
...........................
  ...........................

Регистриран на : 28.09.2010
Брой мнения : 66 Рожд.дaта : 10.05.1976
Години : 47

Върнете се в началото Go down

Гърция - Сев.Гърция-места за риболов - Page 3 Empty Re: Сев.Гърция-места за риболов

Писане  nikinenov Вто 25 Фев 2014 - 7:24

Колега там се ходи на пристанището в центара на града и има риба зависи кога мислиш да ходиш, защото аз съм ходил началото на април и имаше доста риба на полиангисто на сардела със сигорност ще излезе някоя класна риба, а на акропати излизат спарита и тем подобни рибета. Вземи си и някой воблер не се знае какъв дзвер може да ти удари, принципа въдица на брега само тогава риба не лови. :здравей: 
nikinenov
nikinenov
...........................
  ...........................

Регистриран на : 01.05.2011
Брой мнения : 324 Рожд.дaта : 16.03.1978
Години : 46

Върнете се в началото Go down

Гърция - Сев.Гърция-места за риболов - Page 3 Empty Re: Сев.Гърция-места за риболов

Писане  Петър Василев Вто 25 Фев 2014 - 8:42

s4etovod написа: там е възможно да има някоя заигравка : 

Клипчетата са малко шибани,но ти дава представа за какво става дума  364672 

[You must be registered and logged in to see this link.]
Петър Василев
Петър Василев
администратор
  администратор

Регистриран на : 15.05.2009
Брой мнения : 6655 Рожд.дaта : 28.03.1968
Години : 56

http://www.gofishingbg.com

Върнете се в началото Go down

Гърция - Сев.Гърция-места за риболов - Page 3 Empty Re: Сев.Гърция-места за риболов

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 3 от 3 Previous  1, 2, 3

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите