GO FISHING BG.ForumsClub
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Пак да питам за ситуацията

2 posters

Go down

Пак да питам за ситуацията Empty Пак да питам за ситуацията

Писане  Владо Коцев Пон 20 Сеп 2010 - 20:14

:609c1f728720fb групата,
на 99% :5ff67901e688fa от 25 септември за около седмица сме на Неи Пори - Платамона, това е на 15 км южно от Катерини.
Някой ако има идеи да си нося ли бомбардите и къде да ги ползвам, ще съм много worshippy
Както сте разбрали морския риболов ми е доста назад със знания и умения :21fe7b94c4e424 ,
така че, всяко инфо и съвет ще ми е от полза
Предварителни благодарности
Владо Коцев
Владо Коцев
...........................
  ...........................

Регистриран на : 11.02.2010
Брой мнения : 148 Рожд.дaта : 19.03.1960
Години : 64

Върнете се в началото Go down

Пак да питам за ситуацията Empty Re: Пак да питам за ситуацията

Писане  esox hunter Пон 20 Сеп 2010 - 20:56

Владо Коцев написа: :609c1f728720fb групата,
на 99% :5ff67901e688fa от 25 септември за около седмица сме на Неи Пори - Платамона, това е на 15 км южно от Катерини.
Някой ако има идеи да си нося ли бомбардите и къде да ги ползвам, ще съм много worshippy
Както сте разбрали морския риболов ми е доста назад със знания и умения :21fe7b94c4e424 ,
така че, всяко инфо и съвет ще ми е от полза
Предварителни благодарности
Значи първо да уточним, казват се Neo Pori и Platamonas sunglasses2
Бродил съм и по тия места през юни и през септември sunglasses2 ... На Платамонас може да помяташ на бомбарда плуваща и бавнопотъваща на морски черви за зарганчета...
Местата..има едно като порт, като отидеш ще го видиш. Там може и от каманаците към морето, а може да опиташ и за хищник в самото портче привечер или рано сутрин на воблери и клатушки... за хищника гаранция не мога да ти дам..тегава работа sunglasses2 Може и на дъно на т.н. полингистро в градчето имаше магазин за риба и има сардинки за стръв... Има още едни буни (каманаци) в посока Катерини по плажа може и там... Може и от плажовете да мяташ, ще видиш има едни местни с еднио плувки, мятат от брега на ръка... не че нещо вадят де sunglasses2
Стръв от Катерини има много риболовни магазинчета едните са в края на града близо до основното шосе, а другите са на главния път при влизане в така наречената Паралия Катерини... Там съм си купувал една от най-евтината стръв в Гърция...акровати за 2 Е... Ако можеш да се разбереш с пичовете в магазините те, ще ти кажат къде и какво дава... sunglasses2
Наслука
esox hunter
esox hunter
...........................
  ...........................

Регистриран на : 15.10.2009
Брой мнения : 904 Рожд.дaта : 11.01.1970
Години : 54

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите