GO FISHING BG.ForumsClub
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Цени на естествени примамки В Гърция!!

+4
nissana
mite
esox hunter
Петър Василев
8 posters

Go down

Гърция - Цени на естествени примамки В Гърция!! Empty Цени на естествени примамки В Гърция!!

Писане  ???? Сря 17 Юни 2009 - 10:02

Здравейте, знае ли някой (вероятно П.Василев знае), горе-долу как им варират цените на тези примамки в Гърция? И дали ги има в по-малките градчета или само в по-големите градове трябва да се търсят?
Благодаря предварително :))
Anonymous
????
Гост


Върнете се в началото Go down

Гърция - Цени на естествени примамки В Гърция!! Empty Re: Цени на естествени примамки В Гърция!!

Писане  Петър Василев Сря 17 Юни 2009 - 10:49

Мога да ти кажа на Крит колко струват ;и стръв ,която има търсене на пазара,демек по-употребявана от рибарите;
чучуни(мана)-от 1,20 до 2,50 евро(зависи от големината на червея)
акроватис-от 3,50 до 5,00евро(тук зависи от магазинера ):1ad9944db1335e :4d06133ce79c2c
каравидаки-1000 броя-30 евро :851a05bac39e75
монодоли-от 5,00 до 6,50 евро
Това са цени за о.Крит и си имай на предвид ,че тук е доста по-скъпо :d5116e0ebf2fc8
Петър Василев
Петър Василев
администратор
  администратор

Регистриран на : 15.05.2009
Брой мнения : 6655 Рожд.дaта : 28.03.1968
Години : 56

http://www.gofishingbg.com

Върнете се в началото Go down

Гърция - Цени на естествени примамки В Гърция!! Empty Re: Цени на естествени примамки В Гърция!!

Писане  ???? Сря 17 Юни 2009 - 11:12

ευχαριστώ πολύ :)))-----Благодаря,много!.

:58b46cfc40254e παρακαλώ----моля!

Сложи и едно преводче на български за непросветените.
Anonymous
????
Гост


Върнете се в началото Go down

Гърция - Цени на естествени примамки В Гърция!! Empty Re: Цени на естествени примамки В Гърция!!

Писане  ???? Пон 10 Авг 2009 - 19:46

BALKY написа:Здравейте, знае ли някой (вероятно П.Василев знае), горе-долу как им варират цените на тези примамки в Гърция? И дали ги има в по-малките градчета или само в по-големите градове трябва да се търсят?
Благодаря предварително :))
Преди 2 години бе около 3 евро кутийката, преди 2 седмици на Халкидики бе 5 евро. money6
Anonymous
????
Гост


Върнете се в началото Go down

Гърция - Цени на естествени примамки В Гърция!! Empty Re: Цени на естествени примамки В Гърция!!

Писане  esox hunter Чет 15 Окт 2009 - 22:37

Миналата година септември купих акровати по 2 евро кутийката в един магазин на Катерини. Тази година на Ситония като цяло бяха доста кът, а и по 5 евро кутийката :9fb95bfd5c9056 Иначе като количество и вид нямаше разлика, само в кинтите.
Консервираните тази година (замразени или в бурканче) м/у 4 и 6 евро.
esox hunter
esox hunter
...........................
  ...........................

Регистриран на : 15.10.2009
Брой мнения : 904 Рожд.дaта : 11.01.1970
Години : 54

Върнете се в началото Go down

Гърция - Цени на естествени примамки В Гърция!! Empty Re: Цени на естествени примамки В Гърция!!

Писане  mite Чет 27 Май 2010 - 16:10

Добре де чудя се,като са толкова скъпи тия много видове червей(цуцуни,фараони,акровати и тем подобни),не може ли да ги търсим някъде в морето,в пясъка( като нашия морски червей например),под камани или и аз не знам къде или се развъждат изкуствено и няма шанс да се набавят безплатно?
mite
mite
...........................
  ...........................

Регистриран на : 16.06.2009
Брой мнения : 148 Рожд.дaта : 13.03.1979
Години : 45

Върнете се в началото Go down

Гърция - Цени на естествени примамки В Гърция!! Empty Re: Цени на естествени примамки В Гърция!!

Писане  esox hunter Чет 27 Май 2010 - 20:49

mite написа:Добре де чудя се,като са толкова скъпи тия много видове червей(цуцуни,фараони,акровати и тем подобни),не може ли да ги търсим някъде в морето,в пясъка( като нашия морски червей например),под камани или и аз не знам къде или се развъждат изкуствено и няма шанс да се набавят безплатно?
Има питай Тедо, той беше копал някакви червеи на плажа и после децата му ловили с тях sunglasses2
esox hunter
esox hunter
...........................
  ...........................

Регистриран на : 15.10.2009
Брой мнения : 904 Рожд.дaта : 11.01.1970
Години : 54

Върнете се в началото Go down

Гърция - Цени на естествени примамки В Гърция!! Empty Re: Цени на естествени примамки В Гърция!!

Писане  nissana Чет 27 Май 2010 - 20:54

На първия ръкав има един голям магазин,200-300метра след като се разделя пътя-чучуни 0.80,акровати под 3 евра.Тея са наще хора :dancingHappy_i Това е посока към ръкава,не обратно.Едно голямо хале с паркинг отпред.
nissana
nissana
...........................
  ...........................

Регистриран на : 12.09.2009
Брой мнения : 765 Рожд.дaта : 30.04.1966
Години : 58

Върнете се в началото Go down

Гърция - Цени на естествени примамки В Гърция!! Empty Re: Цени на естествени примамки В Гърция!!

Писане  mite Чет 27 Май 2010 - 20:57

Абе то е ясно с пари има навсякъде и аз намерих акровати за 2.50,ама въпроса е къде живеят те и могат ли да бъдат "заловени" 12666
mite
mite
...........................
  ...........................

Регистриран на : 16.06.2009
Брой мнения : 148 Рожд.дaта : 13.03.1979
Години : 45

Върнете се в началото Go down

Гърция - Цени на естествени примамки В Гърция!! Empty Re: Цени на естествени примамки В Гърция!!

Писане  nissana Чет 27 Май 2010 - 21:13

Знаеш що нещо съм преровил и що треволяк съм преровил за каравидаки и в ква гнус съм се врял за бебешкия х.....й чучонито,да ме извиняват дамите.Не знам къде,те тва е.Виж петалидата си е достъпна,мани другото но и кълванета и риби имах.
nissana
nissana
...........................
  ...........................

Регистриран на : 12.09.2009
Брой мнения : 765 Рожд.дaта : 30.04.1966
Години : 58

Върнете се в началото Go down

Гърция - Цени на естествени примамки В Гърция!! Empty Re: Цени на естествени примамки В Гърция!!

Писане  mite Чет 27 Май 2010 - 21:33

За петалидата може и главата де не си мокриш така е, ама за червейте не знам. Последният път носих и лопата,копах в сухия пясък,копах и там дето се разбиват вълните,копах и на 1 метър дълбочина,копах и на по-застояла вода и нищо...
mite
mite
...........................
  ...........................

Регистриран на : 16.06.2009
Брой мнения : 148 Рожд.дaта : 13.03.1979
Години : 45

Върнете се в началото Go down

Гърция - Цени на естествени примамки В Гърция!! Empty Re: Цени на естествени примамки В Гърция!!

Писане  Петър Василев Чет 27 Май 2010 - 21:34

Аз някъде бях писал бе,,,не е акроват ,прилича му и е по-добра стръв.
Трябва да намерите някакво заливче с каменни плочи ,които не са постоянно във водата ,а се пличкат от нея и има от тоя зеления ,дет му викаме жабуняк,такива мъхести водорасли.На такива места ще търсите.За каравидаки ,,по кейовете,там където водата е по-застояла и има и кал.Ако се загледате се виждат едни дупчици,,там ще търсите ,но са много на дълбоко 226711
Петър Василев
Петър Василев
администратор
  администратор

Регистриран на : 15.05.2009
Брой мнения : 6655 Рожд.дaта : 28.03.1968
Години : 56

http://www.gofishingbg.com

Върнете се в началото Go down

Гърция - Цени на естествени примамки В Гърция!! Empty Re: Цени на естествени примамки В Гърция!!

Писане  mite Чет 27 Май 2010 - 21:41

Петър Василев написа:там ще търсите ,но са много на дълбоко 226711

E точно на такова място копах,ама явно са верно на много дълбоко,защото на една лопата дълбочина(30-40см) нищо не излиза. А за тия червей дето казваш под камъните ли са или пак трябва копане?
mite
mite
...........................
  ...........................

Регистриран на : 16.06.2009
Брой мнения : 148 Рожд.дaта : 13.03.1979
Години : 45

Върнете се в началото Go down

Гърция - Цени на естествени примамки В Гърция!! Empty Re: Цени на естествени примамки В Гърция!!

Писане  Петър Василев Чет 27 Май 2010 - 21:47

mite написа:
Петър Василев написа:там ще търсите ,но са много на дълбоко 226711

E точно на такова място копах,ама явно са верно на много дълбоко,защото на една лопата дълбочина(30-40см) нищо не излиза. А за тия червей дето казваш под камъните ли са или пак трябва копане?
Каравидакитата са даже към метър дълбочина,а другите червеи са под водораслите ,забодени в каменните плочи.Живеят в дупчици в камъка и под водораслите,които също са върху камъка sunglasses2
Петър Василев
Петър Василев
администратор
  администратор

Регистриран на : 15.05.2009
Брой мнения : 6655 Рожд.дaта : 28.03.1968
Години : 56

http://www.gofishingbg.com

Върнете се в началото Go down

Гърция - Цени на естествени примамки В Гърция!! Empty Re: Цени на естествени примамки В Гърция!!

Писане  mite Чет 27 Май 2010 - 21:56

Значи каравидакито го забравяме като варянт,щото няма кой да копае толкова,а за червейте ще пробвам да видим дали ще уцеля подходящо място. magnifier
mite
mite
...........................
  ...........................

Регистриран на : 16.06.2009
Брой мнения : 148 Рожд.дaта : 13.03.1979
Години : 45

Върнете се в началото Go down

Гърция - Цени на естествени примамки В Гърция!! Empty Re: Цени на естествени примамки В Гърция!!

Писане  makari Вто 1 Юни 2010 - 19:21

В рибарски магазин видях да продават една стръв на килограм,но не ми хръмна да питам как се казва.Бяха едни продълговати мидени черупки около 10-12см и кръгли като пръст от ръка.След това ги видях разхвърляни на много места по скалите.Ако може Петьо или някой друг колега да даде някакво инфо ще съм много благодарен 12666
makari
makari
...........................
  ...........................

Регистриран на : 25.10.2009
Брой мнения : 276 Рожд.дaта : 02.06.1972
Години : 51

Върнете се в началото Go down

Гърция - Цени на естествени примамки В Гърция!! Empty Re: Цени на естествени примамки В Гърция!!

Писане  Стефан Добрев Сря 20 Окт 2010 - 10:50

Доколкото съм запознат за акроватите-вносни са .Мисля,че са холандски,каквито имаше и в България преди време.Поне тези,които съм купувал на Ставрос,Аспровалта,Офринио,Кавала.Там където пише ДОЛОМАТА има стръв за риболов.В гореизброените места миналата година, извън сезона ,цените бяха 2.5 до 3 евра.Тази година започнаха от 3.5 евро
Стефан Добрев
Стефан Добрев
...........................
  ...........................

Регистриран на : 16.10.2010
Брой мнения : 304 Рожд.дaта : 15.12.1954
Години : 69

Върнете се в началото Go down

Гърция - Цени на естествени примамки В Гърция!! Empty Re: Цени на естествени примамки В Гърция!!

Писане  baralya Сря 20 Окт 2010 - 12:40

Колега МАКАРИ
погледни тази тема на Доктора
има описани няколко вида стръв заедно със снимков материал
[You must be registered and logged in to see this link.]
Може да разпознаеш стръвта
На мен ми се струва че си видял --- солини -- /дяволски нокът/
baralya
baralya
...........................
  ...........................

Регистриран на : 09.12.2009
Брой мнения : 1075 Рожд.дaта : 14.11.1967
Години : 56

Върнете се в началото Go down

Гърция - Цени на естествени примамки В Гърция!! Empty Re: Цени на естествени примамки В Гърция!!

Писане  Тедо Сря 20 Окт 2010 - 16:13

червейчетата дето ги вадехме с децата на плажа бяха яркочервени, много крехки и доста дребни... и най-странното - единия ден "ври" от тях, а на другия хич ги няма...
Тедо
Тедо
...........................
  ...........................

Регистриран на : 09.06.2009
Брой мнения : 1619 Рожд.дaта : 23.06.1974
Години : 49

http://www.zanderbg.com

Върнете се в началото Go down

Гърция - Цени на естествени примамки В Гърция!! Empty Re: Цени на естествени примамки В Гърция!!

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите