GO FISHING BG.ForumsClub
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Порто Куфо - Торони - 4-15 Юни 2011

+16
Светозар Върбанов
own
EU_BG_akademika
Моряка
Шморхи
maestroto
sava14
Дели
ribarshe
roko koko
ivaylo.filipov
КИРО
Nedeltcho Delev
Tiho Todorov
antares
DOCTORABukarNo1
20 posters

Go down

Порто Куфо - Торони - 4-15 Юни 2011 Empty Порто Куфо - Торони - 4-15 Юни 2011

Писане  DOCTORABukarNo1 Чет 23 Юни 2011 - 3:48

Част първа!


С малко закъснение поради голяма заетост след завръщането ми, пускам репотажа за последното ми гостуване в Гърция.
Беше чудесно! Посетих много красиви места и се срещнах и полових риба със стари и нови приятели от форумите.

Разтоянието от Златоград до Порто Куофо е 333км.

[You must be registered and logged in to see this image.]

По съвет на колегите от форума в Никити се отбих за стръв до магазина Капитан Хук който е в началото на града от ляво на пътя като се отива за Неа Мармарис. Магазинера Томас говори английски и е много усложлив. Има страхотни ефтини воблери на по-големите производители.


[You must be registered and logged in to see this image.]

Снмката съм я правил на връщане, затова магазина е отдясно.

В магазина в жълтата бензиностанция след края на града имаше по-разнообразна стръв.


През първата седмице отседнах в Хотел Порто Куфо за 40 евро на вечер. Условията бяха много добри но нямаше кухня и не беше удобно за рибари. Всяка сутрин си пиех кафето с този изглед.

[You must be registered and logged in to see this image.]

Ето как изглежда хотела от входа на залива.

[You must be registered and logged in to see this image.]

Препоръчвам съседните до хотела Studios Meliton. Те имат хубави кухнички.

[url] [You must be registered and logged in to see this link.]

Дели и Краси Крумоф ми дадоха подробни инструкции къде и как да ловя. Местата посочени от Краси се оказаха много дашни. Местата на Дели пред хотела и в източният край на залива се оказаха с много каменисто дъно и риболова беше невъзможен освен на воблери - но аз не успях да пробвам това. Само едно място в дясно от хотела където свършваше един подводен риф(Този риф е на 5 метра от брега и пречи да се прибира оловото при риболов на дъно). На посоченото място успях да хвана няколко едри мурмури рано сутрин и през ноща на мавро червеи. През деня няма отърване от малки калканчета и дракони.



Местата около Хотел Порто Куфо

[You must be registered and logged in to see this image.]


Риболова беше рано сутрин и вечер до към 2ч сутринта. Сутрин пробвах плажовете и скалите а вечер главно кея в Порто Куфо

[You must be registered and logged in to see this image.]

Ловях само сутрин от 5 до 10ч на плажовете и вечер на кея до 2ч.
Сутрин излизаше ципурови риби и мурмура на дъно с акровати и мавро. На воблер хващах лица, кокали, заргана спари и какарелис.

Първите три дни ловях главно на кея защото излизаше паламуд(циганки) и кольоз на сардела с полиангистро.

Местните ловеха и на бял червей като захранваха яко и хващаха сафрид, кольоз, кефал и лаврак! Видях как извадиха 3 лаврака по кило на бял червей.

Аз установих че кълве на жива малка гопа която се лови до стената на кея. Пускаш влакно 0.12 с кука номер 18 и сачма олово на края. Няма нужда от стръв, гопата атакува сребристата кука и се хваща веднага. Живата гопа беше чудесна стеръв за кольоз и лица - хванах няколко. Рибетата се закачаха на кука номер 2-6, с плувка 10г на дълбочина 4-5м.

Малките гопи умираха бързо в кофата но действаха добре и мъртви.

При кея беше дълбоко към 10-12 метра и рибата кълвеше повече близо до дъното.

Лаврака на бял червей излезе в началото на кея близо до лодките. Аз пробвах към 2ч сутринта около лодките с воблери но загубих една 9см рапалка във въжетата и се отказах.

Сигурен съм че когато ги има кольоза и циганките не е необходимо да се ловят на плувка или дъно с полиангистро. Те се хващат също толкова успешно на малка жива или мъртва гопа или кефалче на кука номер 6-4 или с филе от рибка - заргана, сафрид, сардина, гаврос на кука номер 10-4 и плувка 4-20г. В Англия най-добрата стръв за скумрия е филе от скумрия.

Кольоз хваната на жива гопа

[You must be registered and logged in to see this image.]

Следобед и вечер от кея на дъно се ловеше дребна фангри - розови ципурови рибки по една педя - много вкусни. Понякога кълвяха и през ноща.

[You must be registered and logged in to see this image.]

На третият ден на кея пристигна една флотилиа от 5 рибарски кораба които запушиха местата за риболов и паламуда и кольоза изчезнаха.
Това ми даде възможност да пробвам и другите места за риболов.
Както казах пробвах в дъното на залива по препоръка на Дели но той явно е видял много риба там като се е гмуркал, ако беше се опитал да я хване с въдица щеше да види колко каменисто е дъното и че само спининга е възможен. Там е толкова каменисто че един местен дядка всяка вечер хващаше по 1-2 октопода на хтаподиера заметната на ръка само 15м навътре точно пред хотела.

След четвъртият ден пробвах на воблери, пилкери и ултралайт силикони

Нямах никакъв успех (главно поради неопитноста ми)и успях да посея едно безценно 5г крокодилче - още не съм го прежалил

[You must be registered and logged in to see this image.]


Също толкова безуспешно беше и посещението ми на кея в Неа Мармарис. Там посях доста безценни силиконови рибки. После разбрах че съм ловял по неправилно време.

[You must be registered and logged in to see this image.]

На 4 тия ден пристигнаха жена ми, сестра и и зетя. С тях пообиколихме крайбрежието и открихме невероятно красиви заливчета. По южният бряг между Неа Мармарис и 69 километър покрай брега върви черен път успоредно на главният. По него се стига до прекрасни местенца:

[You must be registered and logged in to see this image.]

По северното краибрежие преди Каламици открихме прекрасно заливче - етро карта и снимка

[You must be registered and logged in to see this image.]

В Сарти намерихме една таверна наречена Зорбас, собственичката на която се оказа българка от Враца - Пепа.
Помолих я да ми изпече улова от предишата вечер - 3 циганки, два кольоза и няколко сафрида. Тя ги изпече перфектно и ги поднесе със чудесни салатки и узо. Препоръчвам горещо заведението и!
Ето няколко снимки:

[You must be registered and logged in to see this image.]

Край на първа част.
Втора част утре!


Последната промяна е направена от DOCTORABukarNo1 на Чет 23 Юни 2011 - 11:49; мнението е било променяно общо 1 път
DOCTORABukarNo1
DOCTORABukarNo1
...........................
  ...........................

Регистриран на : 05.08.2009
Брой мнения : 445 Рожд.дaта : 23.12.1961
Години : 62

Върнете се в началото Go down

Порто Куфо - Торони - 4-15 Юни 2011 Empty Re: Порто Куфо - Торони - 4-15 Юни 2011

Писане  antares Чет 23 Юни 2011 - 9:36

bravo bravo bravo Страхотно, Док! c6a5fe8fcd923ebeb917
antares
antares
глоб.модератор
глоб.модератор

Регистриран на : 05.11.2010
Брой мнения : 1965 Рожд.дaта : 14.06.1960
Години : 63

Върнете се в началото Go down

Порто Куфо - Торони - 4-15 Юни 2011 Empty Re: Порто Куфо - Торони - 4-15 Юни 2011

Писане  Tiho Todorov Чет 23 Юни 2011 - 9:57

Чета,гледам,чета,гледам и ми се иска репортажа ти да не свършва :thumbsupsmiley
Страхотни снимки worshippy
Tiho Todorov
Tiho Todorov
...........................
  ...........................

Регистриран на : 24.12.2010
Брой мнения : 2535 Рожд.дaта : 19.06.1976
Години : 47

Върнете се в началото Go down

Порто Куфо - Торони - 4-15 Юни 2011 Empty Re: Порто Куфо - Торони - 4-15 Юни 2011

Писане  Nedeltcho Delev Чет 23 Юни 2011 - 10:42

Класически репортаж worshippy worshippy worshippy
Nedeltcho Delev
Nedeltcho Delev
...........................
  ...........................

Регистриран на : 16.05.2009
Брой мнения : 2769 Рожд.дaта : 24.03.1964
Години : 60

Върнете се в началото Go down

Порто Куфо - Торони - 4-15 Юни 2011 Empty Re: Порто Куфо - Торони - 4-15 Юни 2011

Писане  КИРО Чет 23 Юни 2011 - 10:45

Nedeltcho Delev написа:Класически репортаж worshippy worshippy worshippy
Ами той на доктора ве,ко се чудиш ? 503495
КИРО
КИРО
администратор
  администратор

Регистриран на : 16.05.2009
Брой мнения : 21389 Рожд.дaта : 17.12.1957
Години : 66

Върнете се в началото Go down

Порто Куфо - Торони - 4-15 Юни 2011 Empty Re: Порто Куфо - Торони - 4-15 Юни 2011

Писане  ivaylo.filipov Чет 23 Юни 2011 - 11:21

Браво, Док. Чакам продължението :)
ivaylo.filipov
ivaylo.filipov
...........................
  ...........................

Регистриран на : 22.02.2010
Брой мнения : 276 Рожд.дaта : 27.09.1976
Години : 47

Върнете се в началото Go down

Порто Куфо - Торони - 4-15 Юни 2011 Empty Re: Порто Куфо - Торони - 4-15 Юни 2011

Писане  roko koko Чет 23 Юни 2011 - 11:47

Док,пичага си брат,все едно бяхме заедно там bravo
roko koko
roko koko
...........................
  ...........................

Регистриран на : 14.09.2010
Брой мнения : 4391 Рожд.дaта : 23.04.1975
Години : 48

Върнете се в началото Go down

Порто Куфо - Торони - 4-15 Юни 2011 Empty Re: Порто Куфо - Торони - 4-15 Юни 2011

Писане  ribarshe Чет 23 Юни 2011 - 12:16

Супер репортаж , Док :609c1f728720fb
ribarshe
ribarshe
...........................
  ...........................

Регистриран на : 30.12.2009
Брой мнения : 1368 Рожд.дaта : 05.09.1970
Години : 53

Върнете се в началото Go down

Порто Куфо - Торони - 4-15 Юни 2011 Empty Re: Порто Куфо - Торони - 4-15 Юни 2011

Писане  Дели Чет 23 Юни 2011 - 16:15

Благодаря Владо за прекрасния репортаж. Голям късмет си имал. Осем пъти ходих в Мелитон Студиос , и пак ми се ходи там, но никога паламуд, сафрид или скумрия не са излизали на кея. Аз там съм се подвизавал предимно с лодка и маска и шнорхел и съм ловил извън залива. За препоръчаното от мен място гршиш. Чист пясък е , но е трябвало да отидеш съвсем на края след като прецапаш рекичката. Пред рекичката има изхвърлени камъни, но това е само пред нея. В дъното е плоска скала , която се залива 20-30 см при прилив. Пред нея има няколко стърчащи камъка. Вярно, че там съм се гмуркал и знам къде са стърчащите скали . Напред на 10 метра от плочата е само пясък и тръгва стръмно надолу. Отделно на пясъчния бряг в този край пред лодките също няма камъни. В този край на залива се върти най-много риба заради рекичката, която се влива . Ето, оставил си работа за още поне едно посещение там, въпреки, че и много си я свършил.
Дели
Дели
...........................
  ...........................

Регистриран на : 23.05.2009
Брой мнения : 1115 Рожд.дaта : 22.07.1961
Години : 62

http://www.gravirane.net

Върнете се в началото Go down

Порто Куфо - Торони - 4-15 Юни 2011 Empty Re: Порто Куфо - Торони - 4-15 Юни 2011

Писане  ivaylo.filipov Чет 23 Юни 2011 - 16:47

Дели, това място след рекичката където го описваш, много съжалявам, че не остана време да ида до него, ма то за една седмица, кое по напред. Живи и здрави, ако идем пак на там, ще се съсредоточа върху него.

Тоз път избрахме Каламици, за спане, но предвид риболова спането на Порто Кофу е по-добро решение, но като за първо ходене и грешките са допустими :)
ivaylo.filipov
ivaylo.filipov
...........................
  ...........................

Регистриран на : 22.02.2010
Брой мнения : 276 Рожд.дaта : 27.09.1976
Години : 47

Върнете се в началото Go down

Порто Куфо - Торони - 4-15 Юни 2011 Empty Re: Порто Куфо - Торони - 4-15 Юни 2011

Писане  sava14 Нед 26 Юни 2011 - 0:31

Браво Докторе,
евалла за хубавия репортаж.
Надявам се да се срещнем някога на гръцкото море.
sava14
sava14
...........................
  ...........................

Регистриран на : 21.12.2009
Брой мнения : 118 Рожд.дaта : 01.01.1965
Години : 59

Върнете се в началото Go down

Порто Куфо - Торони - 4-15 Юни 2011 Empty Re: Порто Куфо - Торони - 4-15 Юни 2011

Писане  maestroto Нед 26 Юни 2011 - 2:39

Браво, Докторе! Страхотен репортаж! Познавам местата на които си бил, бяхме миналия октомври там. Благодаря ти!
maestroto
maestroto
...........................
  ...........................

Регистриран на : 30.11.2009
Брой мнения : 713 Рожд.дaта : 17.05.1960
Години : 63

Върнете се в началото Go down

Порто Куфо - Торони - 4-15 Юни 2011 Empty Re: Порто Куфо - Торони - 4-15 Юни 2011

Писане  Шморхи Нед 26 Юни 2011 - 10:42

Чудно е! clap
Шморхи
Шморхи
...........................
  ...........................

Регистриран на : 18.11.2010
Брой мнения : 2885 Рожд.дaта : 11.10.1978
Години : 45

Върнете се в началото Go down

Порто Куфо - Торони - 4-15 Юни 2011 Empty Re: Порто Куфо - Торони - 4-15 Юни 2011

Писане  ???? Нед 26 Юни 2011 - 12:59


Докторе , трябвало е да станеш репортер на Натионал Географик !!!

:thumbsupsmiley :thumbsupsmiley :thumbsupsmiley

worshippy
Anonymous
????
Гост


Върнете се в началото Go down

Порто Куфо - Торони - 4-15 Юни 2011 Empty Re: Порто Куфо - Торони - 4-15 Юни 2011

Писане  DOCTORABukarNo1 Пон 27 Юни 2011 - 0:19

Част втора!

През втората седмица,след като моите хора си заминаха и ме оставиха да риболовствам на спокойствие, се преместих в един апартамент точно на кея. Поради липсата на туристи ми дадоха апартамент с две спални и кухня за 30 евро на вечер. До хотела имаше таверна на същите собственици.

Ето снимки

[You must be registered and logged in to see this image.]


Таверната

[You must be registered and logged in to see this image.]

Никос, собственика. Той е рибар. Всяка сутрин ходи с лодката си за риба и я сервира в ресторанта. Този ден беше хванал един разкошен омар и беше много горд с него.

[You must be registered and logged in to see this image.]

Беше Събота и от София долетяха Марто и Андро. Те пристигнаха късно следобяда, а рано сутринта отидох да ловя на плажа на Торони с воблери.
За първи път се пробвах на това място. Започнах към 7 сутринта. Беше ветривито със силен насрещен вятър който вдигна вълна и набута много клечки и боклуци в прибоя. Условията бяха много трудни за спининг, особенно за ултралайт.

Добре че не се отказах поради лошите условия. Риболова който последва беше зашеметяващ - най-добрият ми риболов на спининг досега.

Дъното беше особенно. Първите 15 метра беше плитко и след това изведнъж пропадаше до голяма дълбочина над 10 метра. Tова явно позволяваше едри хищници да дойдат близо до брега. Рибата беше на границата между дълбокото и плиткото. В моменти когато вятъра yтихваше и аз успявах да метна ултралайт воблерите в дълбоката тъмносиня вода последваше мигновенен удар.


Рибата която излизаше беше лица(Trachinotus ovatus) на английски – Дербио, на испански - Паломета.

[You must be registered and logged in to see this image.]

Искам да отбележа че ако тази риба се нарича лица, това не е лицата за която говореха някои колеги и която достига 50кг. Онази риба на английски е Лиър фиш, на гръцки на знам.
Лицата(дербиото) което аз хванах достига до 70см и тегло 2.8кг макс.
Също така излезе кокали(едър атлантически сафрид) до 250г. Скумрия(кольоз), паламуд-циганки, едра заргана и ципурови риби.

Най-кълвеше на ултралайт воблери и микроджигове, Щом успявахх да достигна дълбоката тъмносиня вода(20м разтояние) с малките примамки в кратките интервали на утихване на насрещният вятър, веднага удряше. След всяко за мятане трябваше да чистя линията и примамката от боклуците навеяни в прибоя. Ето снимки на риби и примамките с които бяха хванати:

[You must be registered and logged in to see this image.]


Удара и воденето на едрите лици , кольози и кокали на ултралайт прът с плетено влакно Varivas PE 0.4 и флуорокарбон от 5lb(0.16) беше неописуемо изживяване. След като един паламуд(циганка)удари на 65мм Adajio и разви всичкото влакно преди да прегризе повода и да ми открадне адажиото, макаричката ми Дайва Лувиас 2004 получи страхова невроза и сега сънува кошмари всяка вечер 

Към 10ч на плажа се появиха руснаци и други пляскащи във водата летовници и хищника избяга. Вятъра утихна но на воблерите вече не келвеше. Tогава открих че ако влачите по дъното(което се оказа чисто без закачки) микропилкери, кълвят ципурови риби показани на снимките по-горе.
След 11ч вече кълвяха само дракони и заргани.

Вечерта когато пристигнаха Марто Андро отидохме първо на място със скали

[You must be registered and logged in to see this image.]

където нищо не хванахме. После на здрачаване отидохме на плажа но рибата я нямаше. Те като майстори успяха да хванат по едно кокали - а аз нищо. Марто не го мързя да отиде до едни други скалки наблизо и бе възнаграден с един хубав лаврак.

Андро и Марто ми показаха как се водят воблери с джърк. Аз правех нещо подобно на туич но без резултат. Осъзнах че много от плиткогазещите ми воблери са подходящи за джърк. Сега търся да си купя подходяща джърк пръчка.

На сутринта Марто и Андро бяха на плажа преди мен, но времето беше тихо, водата прозрачна и неподвижна и хищник нямаше. Аз превключих на дъно за ципурови а Андро и Марто отидоха на скалите преди да си тръгнат. Там имаха слука с eдин хубав зъбар(дентекс) и една баракуда - ученото си е учено.

[You must be registered and logged in to see this image.]



През следващата седмица пробвах на плажа всеки ден но хващах по 1-2 кокали и няколко заргани към 6ч и после нищо. През тези дни времето беше спокойно, ясно и безветрэно а водата кристално чиста.


[You must be registered and logged in to see this image.]


След като си отидоха Марто и Андро, се срещнах с Иво и той подробно е описал в неговият репортаж как ловихме.

[You must be registered and logged in to see this link.]

Имахме слука главно на кея вечер на дъно и плувка. Ето го и чудесният октопод който Иво улови на кея

[You must be registered and logged in to see this image.]


На плажа хващахме главно ципурови риби на дъно с акровати. Ето я и красивата морска лястовица която улови майстор Иво

[You must be registered and logged in to see this image.]

Пуснахме я обратно жива!

Последният ден рано сутринта отидох на плажа и заварих условия подобни на деня когато даде много хищник - силен насрещен вятър с вълни. Оказа се че хишника е дошъл до брега. Набързо хванах няколко кокали и кольози. Удряха на каквото им хвърля.
Тамън се зарадвах че ще наловя хубава риба и извeднъж един огромен платноход аkустира точно пред мен отдясно, право на плажа

[You must be registered and logged in to see this image.]

След 5 минути още един се изтъпани и от дясната ми страна

[You must be registered and logged in to see this image.]

Така се оказах загащен между два кораба които изникнаха изневиделица

[You must be registered and logged in to see this image.]


Надявах се да се преместя по-надолу на плажа, но от корабите се изсипаха 500 туристи които напълниха целият плаж.

Така приключи риболовната ми одисея на Порто Куофо.

Споменах че Марто и Андро ми показаха как да водя воблери по метода джърк. Преди да тръгна за Гърция се отбих до магазина на Слави край Марица в Пловдив. Там си погиворих с ортака му (мисля че се казваше Митко, но не съм сигурен). Магазина е зареден със страхотни воблери. Митко ходи редовно с лодка за лаврак между Керамоти и Алeксандропулис. Аз го попитах, ако може да взема само един воблер кой ще е, и той ми препоръча

Duel Hardcore Minnow 130F

[You must be registered and logged in to see this image.]

Бях го пробвал 3 пъти (преди да получа съвета от Марто и Андро как да водя с джърк) но без успех. Като почнах да го водя с джърк, воблера оживя. Ловеше заргани и кокали като магнит. Това беше единственният голям воблер на който хванах риба. Благодаря на Марто и Андро и на колегата от магазина на Слави!
Препоръчвам воблера - работи, страхотен джърк воблер!

Другите безотказни воблери бяха:

Lucky Craft Wander 60

[You must be registered and logged in to see this image.]

DUEL Adagio 65mm

[You must be registered and logged in to see this image.]

Yo Zuri Pin's Minnow 50 и 70mm

[You must be registered and logged in to see this image.]

Андро ги мореше с това
Rapala MaxRap 13 Fishing Lure, Flake Hot Chartreuse

[You must be registered and logged in to see this image.]

Приу силен насрещен вятър много успешно се замятаха и ловяха малките пилкери и лъжици

Luhr Jensen Krocodile Spoons 5,7,10,14g

Chrome
(#0013)

[You must be registered and logged in to see this image.]


Chrome/Silver Prism Lite
(#0150)

[You must be registered and logged in to see this image.]


а ето тази зелената лъжица разби зарганата

[You must be registered and logged in to see this image.]


микроджиговете на Tiebo,Quuantum,Jackson.

Моят извод от тези две седмици беше че на дълбоките плажове едрият хищник идва при насрещен вятър с вълни и боклуци в прибоя. При тези условия се лови трудно със спининг, но си заслужава усилието.

Не успях да пробвам подробно силиконите, но това ще остане за следващият път.

И накрая снимки на част от рибата която успях да донеса в България. Замразена я сложих в стереопорена хладилна чанта която купих от Капитан Хук за 8 евро - свърши чудна работа.

[You must be registered and logged in to see this image.]

I’ll be back!

[You must be registered and logged in to see this image.]




DOCTORABukarNo1
DOCTORABukarNo1
...........................
  ...........................

Регистриран на : 05.08.2009
Брой мнения : 445 Рожд.дaта : 23.12.1961
Години : 62

Върнете се в началото Go down

Порто Куфо - Торони - 4-15 Юни 2011 Empty Re: Порто Куфо - Торони - 4-15 Юни 2011

Писане  Моряка Пон 27 Юни 2011 - 0:25

Док перфектно изпипано worshippy worshippy worshippy ти си един всеотдаен риболовец :3f7e6dc87de4b9 Като се върнеш ти пожелавам все по-големи успехи thumbsUp_icon
Моряка
Моряка
глоб.модератор
глоб.модератор

Регистриран на : 15.05.2009
Брой мнения : 8113 Рожд.дaта : 30.12.1967
Години : 56

Върнете се в началото Go down

Порто Куфо - Торони - 4-15 Юни 2011 Empty Re: Порто Куфо - Торони - 4-15 Юни 2011

Писане  EU_BG_akademika Пон 27 Юни 2011 - 6:17

Изобщо нямам какво да кажа......... worshippy worshippy worshippy worshippy worshippy
EU_BG_akademika
EU_BG_akademika
...........................
  ...........................

Регистриран на : 10.06.2009
Брой мнения : 9351 Рожд.дaта : 21.08.1963
Години : 60

Върнете се в началото Go down

Порто Куфо - Торони - 4-15 Юни 2011 Empty Re: Порто Куфо - Торони - 4-15 Юни 2011

Писане  own Пон 27 Юни 2011 - 19:27

Док, страхотни репортажи. Аз бях петък, събота и неделя на Ситония. Бях в Никити, но ще драсна после някой ред, а и като размразя рибата ще я снимам. Не е много, но за една обилня вечеря с жената е пре достатъчно....
До скоро!
:)
own
own
...........................
  ...........................

Регистриран на : 10.06.2010
Брой мнения : 66 Рожд.дaта : 13.02.1979
Години : 45

Върнете се в началото Go down

Порто Куфо - Торони - 4-15 Юни 2011 Empty Re: Порто Куфо - Торони - 4-15 Юни 2011

Писане  Светозар Върбанов Пон 27 Юни 2011 - 19:51

:thumbsupsmiley :thumbsupsmiley :thumbsupsmiley
Светозар Върбанов
Светозар Върбанов
...........................
  ...........................

Регистриран на : 02.03.2011
Брой мнения : 3176 Рожд.дaта : 15.10.1976
Години : 47

https://www.facebook.com/groups/227639040739150/

Върнете се в началото Go down

Порто Куфо - Торони - 4-15 Юни 2011 Empty Re: Порто Куфо - Торони - 4-15 Юни 2011

Писане  DOCTORABukarNo1 Пон 27 Юни 2011 - 23:17

own написа:Док, страхотни репортажи. Аз бях петък, събота и неделя на Ситония. Бях в Никити, но ще драсна после някой ред, а и като размразя рибата ще я снимам. Не е много, но за една обилня вечеря с жената е пре достатъчно....
До скоро!
:)

Аз не успях да ловя в Никити. Разкажи какви места за риба има там и как се лови.
DOCTORABukarNo1
DOCTORABukarNo1
...........................
  ...........................

Регистриран на : 05.08.2009
Брой мнения : 445 Рожд.дaта : 23.12.1961
Години : 62

Върнете се в началото Go down

Порто Куфо - Торони - 4-15 Юни 2011 Empty Re: Порто Куфо - Торони - 4-15 Юни 2011

Писане  Gergov Пет 8 Юли 2011 - 18:26

докторе на тази кръчма с каламици
правят невероятна тарама
дано да си я опитал
avatar
Gergov
...........................
  ...........................

Регистриран на : 07.07.2010
Брой мнения : 73 Рожд.дaта : 26.06.1961
Години : 62

Върнете се в началото Go down

Порто Куфо - Торони - 4-15 Юни 2011 Empty Re: Порто Куфо - Торони - 4-15 Юни 2011

Писане  Albena Пет 8 Юли 2011 - 19:03

bravo Док!Страхотен репортаж както винаги! bravo
Albena
Albena
...........................
  ...........................

Регистриран на : 10.06.2009
Брой мнения : 3909 Рожд.дaта : 07.05.1964
Години : 59

Върнете се в началото Go down

Порто Куфо - Торони - 4-15 Юни 2011 Empty Re: Порто Куфо - Торони - 4-15 Юни 2011

Писане  georg Съб 9 Юли 2011 - 0:58

Така го разказа,че ми иде да питам:
-"Док,нали няма да се връщаме?" :d5b65c17bec10f
worshippy
georg
georg
глоб.модератор
глоб.модератор

Регистриран на : 18.05.2009
Брой мнения : 4165 Рожд.дaта : 28.04.1974
Години : 49

Върнете се в началото Go down

Порто Куфо - Торони - 4-15 Юни 2011 Empty Re: Порто Куфо - Торони - 4-15 Юни 2011

Писане  gogo26 Съб 9 Юли 2011 - 8:42

worshippy worshippy worshippy
Направо учебник по средиземноморски риболов 484712
gogo26
gogo26
...........................
  ...........................

Регистриран на : 22.02.2010
Брой мнения : 940 Рожд.дaта : 26.10.1971
Години : 52

Върнете се в началото Go down

Порто Куфо - Торони - 4-15 Юни 2011 Empty Re: Порто Куфо - Торони - 4-15 Юни 2011

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите