GO FISHING BG.ForumsClub
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Гърция, Керамоти.

+41
rikitikitavi
valium
dobria1
GENIUS
ПЛУВЧО
Балта
gogo26
Светозар Върбанов
max
DOCTORABukarNo1
nikinenov
mimaki
roko koko
maistor_ribar
nkolev66
Шморхи
vatus
divein
Кирил Калчев
mitko_aks
ivaylo.filipov
baispartan
вакрил
КИРО
marvin
var4o
baralya
savi aleksiev
4o4o
тони котев
Любак
jorogai
cerberus
nissana
makari
chapara
Дели
tano
Петър Василев
own
vvt1970
45 posters

Страница 1 от 10 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

Гърция - Гърция, Керамоти. Empty Гърция, Керамоти.

Писане  DOCTORABukarNo1 Пон 13 Сеп 2010 - 0:52

Завърнах се от поредното посещение в Гърция от 4 до 8 Септември.
Първоначално планувах да се присъединя към Сава14 в Ормос Панагиас на Ситония но ми се развали Гармина и не смях да отида до Халкидики без сатнав. Савата най- вероятно ще пусне репортаж но инфото беше че им е омръзнало да вадят по 10кг паламуд на ден и ме чакаха да приложа моите умения в морският риболов за да хванем по-разнообразна риба на дъно. Уви, не би. Сава, сладващият път приятелю!

Реших да остана в Керамоти и да проуча есенният риболов там в подробности.
Лових на три места

[You must be registered and logged in to see this image.]

- на кея,
[You must be registered and logged in to see this image.]

на пясъка

[You must be registered and logged in to see this image.]

и отидох до Порто Лагос за лаврак.

На кея през деня се ловеше

Спари
[You must be registered and logged in to see this image.]

, кефали, заргани, почета, сkорпиди. През ноща излизаше сафрид.
Методите - на подвижна плувка на 4-7м с кука Nо12-8. За стръв - бял червей, пилешко месо,

Акровати
[You must be registered and logged in to see this image.]


, парченца цуцуни

и парченца "солини" - дяволски нокът.
[You must be registered and logged in to see this image.]

На дъно се ловеше с 2 куки на пилешко месо и акровати.
Сафрида кълвеше на акровати като задължително се оставяше свободновисящ червей от куката за да се ветрее. През повечето време под кея имаше силно течение с посока навътре в залива.




Пробвах на полиангистро със сардела и на цяла цуцуни
[You must be registered and logged in to see this image.]

за едро но не удари.

Местните хващаха по-едри кефали на пилешко месо и парченца "солини" - след като захранваха с нещо като бял прах.
Най-добре кълвъше привечер и през ноща.
През ноща използвах светеща плувка -"Еланкат" по варненски.
Последният ден лових на кея през деня. Дойде заргана точно под кея. На бомбарда не вземаше защото не беше на вътре. Ловиох я на лека плувка 0.5г с много тънко флуорокарбоново влакно 0.10, кука Но14 и месо от заргана.

На пясъка (до къмпинга) пробвах за скатове, хишници и едро. Хванах само заргана която беше предимно дребна и в изобилие.
Метод - бомбарда и лека плувка. Кълвеше на акровати и пилешко месо но по-лесно се хващаше на бял червей.
Претърпях пълен провал в опитие си да уловя едра риба на дъно. Нищо не пипна сарделите на полиангистро, нито цуцуните нито сафридите на "пенъл" монтаж.
Нямах и успех с живата заргана.
Купих си влакно 1000 метра 0.80 за 13.20 евро и макара за 1.40 евро - от магазина в Ксанти(на излизане от града към Комотини има Лидъл отдясно, срещу паркинга е магазина)

[You must be registered and logged in to see this image.]


но зарганите бяха много малки и не можеха да развият тежкото влакно.


Затова ги слагах на прът с макара и влакно 0.35 с кука 2/0. Не можех да ги накарам да отидат на повече от 15м навътре. дори когато ги замятах те се връщаха на плиткото. обяснявам си го с фаkта че плажа на Керамоти е много особен. След 20 метра става много дълбоко и заргана се придържаше в района на 20м от брега - заради хищниците може би?
Пробвах да сложа жива заргана на тапа но през повечето дни течението и вятъра изкарваха тапата на брега. Само един ден духна от към сушата и закара тапата на 100-тина метра навътре, но нищо не удари. Това беше денят когато ловиох с Вальо - "валиум" от форума, и неговият приятел който хвана кольос на бомбарда. Беше ми много приятно да се запознаем Валка!
На пясъците пробвах да ловя на изкуствени примамки рано сутрин но не хванах нищо. Пробвах три кутии с воблери, силикони и клатушки. От вбреме на време пред нас със сигурност се появяваше хищник защото изведнъж десетки заргани изкачаха едновременно от водата. Аз веднага пробвах с кастмастер но без резултат. Провала си го обяснявам с факта че съм гола вода в спининговият риболов и че пред плажа беше много шумно. Още преди изгрев слънце откачени, сбръчкани гръцки и немски баби и дядовци плуваха на 10метра от брега и плашеха рибата. Рибарски лодки непрекъснато минаваха на 30-40 метра от брега на влизане и излизане от пристанището, и големите ферита минаваха на половин час - тази бъркотия плашеше рибата според мен.
На всичко отгоре всеки ден в залива влизаха осем огромни делфина и подскачаха на 20-30 метра пред прътовете.
През ноща е по-спокойно но аз реших да ловя на осветеният, удобен кей.


На втората вечер срещнах Калоян и Наско от Хоби ТВ на кея и се уговорихме да ме заведат за лаврак на Порто Лагос.
Порто Лагос е на 70км от Керамоти. Трябваше да сме на брега преди изгрев слънце - 6ч. Аз успях да отида в 7ч. Те бяха вече там и ловяха на отсрещният бряг. Аз не знаех как да отида при тях и лових от към пристанището. Те хванаха 3 лаврака на повърхностни воблери.
Където аз ловях беше много плитко - 50см с много морска трева. Имах само попери и плиткогазещи воблери а не "уокинг дъ дог" ио-зурита като техниоте и хванах само водорасли. Доста късно се усетих че на 200 метра навътре към пристанището има място с по-дълбока вода където местен зъболекар хващаше кольос на бомбарда с много дълъг 2 метра повод и много специфична силиконова пясъчна змиорка - 65мм, прозрачна със сребристи точици. Продават се в магазините за рибарски принадлежности в Керамоти, три рибки за 3-4 евро

[You must be registered and logged in to see this image.]

Аз направих същият монтаж но нямах точно този модел силиконка и не хванах нищо. Това място се намира лесно. Отивате на пристанището в Порто Лагос. Минавате през цялото пристанище. Пътя свива към вътрешността. На завоя има отбивка, черен път който свършва след 20метра с площадка между бурените. По тясна пътечка се слиза на брега - към 10 метра, и тръгвате обратно към пристанището. След 20 метра зад завоя ще видите малко кейче направено от гуми. Това е мястото.
[You must be registered and logged in to see this image.]


Хвърляте бомбардата и убирате равномерно. Може с плуваща и с потъваща бомбарда.

Това е в общи линии. За тези 4-5 дена в Керамоти хванах много заргана(доста вкусна) и сафрид. Засаега големите риби ми убягват, но догодина ще пробвам пак.
DOCTORABukarNo1
DOCTORABukarNo1
...........................
  ...........................

Регистриран на : 05.08.2009
Брой мнения : 445 Рожд.дaта : 23.12.1961
Години : 62

Върнете се в началото Go down

Гърция - Гърция, Керамоти. Empty Re: Гърция, Керамоти.

Писане  vvt1970 Пон 13 Сеп 2010 - 7:00

Браво, отличен репортаж :thumbsupsmiley
Едрите другата година, тъкмо ще станат още по едри sunglasses2
vvt1970
vvt1970
...........................
  ...........................

Регистриран на : 03.01.2010
Брой мнения : 725 Рожд.дaта : 23.09.1970
Години : 53

Върнете се в началото Go down

Гърция - Гърция, Керамоти. Empty Re: Гърция, Керамоти.

Писане  own Пон 13 Сеп 2010 - 8:38

Мммм, да! Май на всички ни се разминава да хванем голяма риба тази година, но пък малки има бол.

sunglasses2 :609c1f728720fb
own
own
...........................
  ...........................

Регистриран на : 10.06.2010
Брой мнения : 66 Рожд.дaта : 13.02.1979
Години : 45

Върнете се в началото Go down

Гърция - Гърция, Керамоти. Empty Re: Гърция, Керамоти.

Писане  Петър Василев Пон 13 Сеп 2010 - 9:14

Много подробно разказано,,браво Док worshippy

п.п.Рибите от кораби и лодки не се плашат.Зарган видиш ли,че бяга към брега значи навътре в района има хищници или за тези делфини дето си видял са си постоянни посетители там.Делфините са като бракониерите ,,докато не изтребят всичката риба в даден район не се махат sunglasses2
Петър Василев
Петър Василев
администратор
  администратор

Регистриран на : 15.05.2009
Брой мнения : 6655 Рожд.дaта : 28.03.1968
Години : 56

http://www.gofishingbg.com

Върнете се в началото Go down

Гърция - Гърция, Керамоти. Empty Re: Гърция, Керамоти.

Писане  esox hunter Пон 13 Сеп 2010 - 10:26

DOCTORABukarNo1 написа:... но ми се развали Гармина и не смях да отида до Халкидики без сатнав.
:217b315cad77fe ... и това те спря 12666 ... много лесно се стига от Керамоти до Ситония и никакъв навигатор не ти е нужен има си табели навсякъде... по магистралата...отбиваш след Аспровалта, после за Ставрос, Олимпиада и газ към средния ръкав. Само да ти кажа, че ако ползваш навигацията ще те обърка там... последния път точно по този маршрут бяхме си я оставили да си бачака и на отбивката след Ставрост взе да дава невероятни грешки и да ме кара да ходя точно в обратната посока sunglasses2 ... да ама познай аз дали и се връзвам sunglasses2 .... пътя си го знам и съм го учил без навигации sunglasses2 Впрочем почти на всички Гармин, И Го, Том Том (имам ги и трите качени+ Ауто драйв хелас) картите им са много неточни и непълни и имат много малък % покритие на северна Гърция....поради това карай си по табелите...няма проблем :609c1f728720fb

Иначе много подробен репортаж...Бравос! Жалко че не си имал слука с големите риби, но на следващия тираж както се казва :609c1f728720fb
esox hunter
esox hunter
...........................
  ...........................

Регистриран на : 15.10.2009
Брой мнения : 904 Рожд.дaта : 11.01.1970
Години : 54

Върнете се в началото Go down

Гърция - Гърция, Керамоти. Empty Re: Гърция, Керамоти.

Писане  tano Пон 13 Сеп 2010 - 11:47

с питане се стига до Рим sunglasses2 Аз навигацият я искам само за джунглата/Атина/ sunglasses2 А репортажа е СУПЕР!!!
tano
tano
...........................
  ...........................

Регистриран на : 03.06.2010
Брой мнения : 1674 Рожд.дaта : 21.03.1970
Години : 54

Върнете се в началото Go down

Гърция - Гърция, Керамоти. Empty Re: Гърция, Керамоти.

Писане  Дели Пон 13 Сеп 2010 - 15:49

Владо, като ти прочетох репортажа и започнах да си връщам психичното равновесие. Бях до 4.09.10 точно срещу теб - на пристанището на Лименария. Абсолютно същите резултати - без нищо едро, като се има в предвид, че аз търсех определено само едро. Хванах една от рибите които разгонваха зарганите - лица около 200 гр. Дотогава и аз си казвах че не може да няма хищник щом зарганите побесняват от време на време.
Иначе и аз съм доволен, че опитах много нови методи и догодина ще съм малко по уверен и целенасочен. Догодина напролет дано имаме повече късмет.

Дели
Дели
...........................
  ...........................

Регистриран на : 23.05.2009
Брой мнения : 1115 Рожд.дaта : 22.07.1961
Години : 62

http://www.gravirane.net

Върнете се в началото Go down

Гърция - Гърция, Керамоти. Empty Re: Гърция, Керамоти.

Писане  ПЛУВЧО Пон 13 Сеп 2010 - 15:55

Добре представена(както винаги)риболовна екскурзия. :thumbsupsmiley worshippy super
ПЛУВЧО
ПЛУВЧО
...........................
  ...........................

Регистриран на : 19.12.2009
Брой мнения : 7387 Рожд.дaта : 01.12.1970
Години : 53

Върнете се в началото Go down

Гърция - Гърция, Керамоти. Empty Re: Гърция, Керамоти.

Писане  valium Пон 13 Сеп 2010 - 23:52

Привет Док, :609c1f728720fb драго ми бе да се запознаем. Да ти кажа предишния ден, преди да се видим ние бяхме на същото място, като и от лявата и от дясната ни страна се бяха наредили местни рибари, но така и за цял ден не видяхме да изкарат нещо, дори и спари или саргоси. От пясъка на плажа видяхме, че една сбръчкана гъркиня копае червеи и лови на тях. Веднага последвахме примера и и заложихме от тях на бомбардата, резултата бе че се ловяха едри заргани и две скъсвания след малко взет аванс, навярно някой кольос или ... нямам представа какво би могло да е. Сигурно не е било ден, макар че хищника шета там съдейки по феномена "летящи заргани". Иначе имаш впечатляващ арсенал от воблери, попери и т.н. не ще да е било заради такъмите, щото и нашите не работеха, а може би тайната е в китката на ръката. Не знам какво мислиш, малкото заливче в дясно от мястото ти на плажа на Керамоти дали ще е по добро за риболов с полиангистро за едра рибка изглежда ми по-дълбоко и по закътано. Възнамеряваме да повторим риболова на 25-26.09. в Керамоти, който ходи от форума да се обажда да пийнем по едно узо при Агапи. 12666 45479
valium
valium
...........................
  ...........................

Регистриран на : 12.11.2009
Брой мнения : 86 Рожд.дaта : 27.05.1974
Години : 49

Върнете се в началото Go down

Гърция - Гърция, Керамоти. Empty Re: Гърция, Керамоти.

Писане  DOCTORABukarNo1 Вто 14 Сеп 2010 - 2:02

Не съм забелязал това заливче но за в бъдеще винаги ще залагам сардела с полиангистро на дъно и на тапа.
На мен също ми отряза повода на бомбардата с филе от заргана - това беше лефер(чернокоп).
DOCTORABukarNo1
DOCTORABukarNo1
...........................
  ...........................

Регистриран на : 05.08.2009
Брой мнения : 445 Рожд.дaта : 23.12.1961
Години : 62

Върнете се в началото Go down

Гърция - Гърция, Керамоти. Empty Re: Гърция, Керамоти.

Писане  DOCTORABukarNo1 Вто 14 Сеп 2010 - 2:04

Дели написа:Владо, като ти прочетох репортажа и започнах да си връщам психичното равновесие. Бях до 4.09.10 точно срещу теб - на пристанището на Лименария. Абсолютно същите резултати - без нищо едро, като се има в предвид, че аз търсех определено само едро. Хванах една от рибите които разгонваха зарганите - лица около 200 гр. Дотогава и аз си казвах че не може да няма хищник щом зарганите побесняват от време на време.
Иначе и аз съм доволен, че опитах много нови методи и догодина ще съм малко по уверен и целенасочен. Догодина напролет дано имаме повече късмет.


Истината е че след втората половина на Септември почва едрата риба.
DOCTORABukarNo1
DOCTORABukarNo1
...........................
  ...........................

Регистриран на : 05.08.2009
Брой мнения : 445 Рожд.дaта : 23.12.1961
Години : 62

Върнете се в началото Go down

Гърция - Гърция, Керамоти. Empty Re: Гърция, Керамоти.

Писане  chapara Вто 14 Сеп 2010 - 10:11

Един скромен въпрос за неразбралите,защо не се ползват плетени влакна? 12666
chapara
chapara
...........................
  ...........................

Регистриран на : 18.05.2009
Брой мнения : 14312 Рожд.дaта : 04.02.1960
Години : 64

Върнете се в началото Go down

Гърция - Гърция, Керамоти. Empty Re: Гърция, Керамоти.

Писане  DOCTORABukarNo1 Вто 14 Сеп 2010 - 10:52

chapara написа:Един скромен въпрос за неразбралите,защо не се ползват плетени влакна? 12666

На бомбарда и дъно лових само на плетено влакно.
DOCTORABukarNo1
DOCTORABukarNo1
...........................
  ...........................

Регистриран на : 05.08.2009
Брой мнения : 445 Рожд.дaта : 23.12.1961
Години : 62

Върнете се в началото Go down

Гърция - Гърция, Керамоти. Empty Re: Гърция, Керамоти.

Писане  chapara Вто 14 Сеп 2010 - 10:56

Веднага последвахме примера и и заложихме от тях на бомбардата, резултата бе че се ловяха едри заргани и две скъсвания след малко взет аванс, навярно някой кольос или ... нямам представа какво би могло да е.

Въпроса ми бе продиктуван от това.А на плетеняците имаше ли късания? [You must be registered and logged in to see this image.]
chapara
chapara
...........................
  ...........................

Регистриран на : 18.05.2009
Брой мнения : 14312 Рожд.дaта : 04.02.1960
Години : 64

Върнете се в началото Go down

Гърция - Гърция, Керамоти. Empty Re: Гърция, Керамоти.

Писане  DOCTORABukarNo1 Вто 14 Сеп 2010 - 12:27

Става въпрос за отрязани поводи над куката. С бомбарда и на дъно използвах флуорокарбонови поводи. Плетено влакно скъсано нямаше, рибата бе дребна. Скъсванията на поводите при бомбардата бяха от лефер. Лефера почти неизбежно реже флуорокарбона колкото и да е дебел, а през деня на метален повод не взима.
DOCTORABukarNo1
DOCTORABukarNo1
...........................
  ...........................

Регистриран на : 05.08.2009
Брой мнения : 445 Рожд.дaта : 23.12.1961
Години : 62

Върнете се в началото Go down

Гърция - Гърция, Керамоти. Empty Re: Гърция, Керамоти.

Писане  valium Вто 14 Сеп 2010 - 12:59

Да Доктора е прав, че скъсванията бяха малко над куката на повода от флуорокарбон. Не знам ако се върже куката със самото плетено влакно дали рибата би взимала.
valium
valium
...........................
  ...........................

Регистриран на : 12.11.2009
Брой мнения : 86 Рожд.дaта : 27.05.1974
Години : 49

Върнете се в началото Go down

Гърция - Гърция, Керамоти. Empty Re: Гърция, Керамоти.

Писане  DOCTORABukarNo1 Вто 14 Сеп 2010 - 13:04

valium написа:Да Доктора е прав, че скъсванията бяха малко над куката на повода от флуорокарбон. Не знам ако се върже куката със самото плетено влакно дали рибата би взимала.

НЕ! Само с попери при ниска светлина и то не лефер а лаврак.
DOCTORABukarNo1
DOCTORABukarNo1
...........................
  ...........................

Регистриран на : 05.08.2009
Брой мнения : 445 Рожд.дaта : 23.12.1961
Години : 62

Върнете се в началото Go down

Гърция - Гърция, Керамоти. Empty Re: Гърция, Керамоти.

Писане  makari Вто 14 Сеп 2010 - 14:26

Браво докторе за полезната информация,която даваш пък и добре си си начесъл крастата.Следващият път дано хванеш и товарния влак fishing1 :609c1f728720fb
makari
makari
...........................
  ...........................

Регистриран на : 25.10.2009
Брой мнения : 276 Рожд.дaта : 02.06.1972
Години : 51

Върнете се в началото Go down

Гърция - Гърция, Керамоти. Empty Re: Гърция, Керамоти.

Писане  chapara Вто 14 Сеп 2010 - 17:00

А е за плетеняка ша проверим,...скоро.Не че съм некъф морски риболовец но... [You must be registered and logged in to see this image.]
chapara
chapara
...........................
  ...........................

Регистриран на : 18.05.2009
Брой мнения : 14312 Рожд.дaта : 04.02.1960
Години : 64

Върнете се в началото Go down

Гърция - Гърция, Керамоти. Empty Re: Гърция, Керамоти.

Писане  nissana Вто 14 Сеп 2010 - 20:25

Залефера ще пробвам Хардмоното,щука не го прегриза,да дам шанс и на лефера да се пробва sunglasses2 браво Доки!От 17 сме на Тасос,ако има некоив района да свирка,имам предчуствия за рибииииии......едри.....
nissana
nissana
...........................
  ...........................

Регистриран на : 12.09.2009
Брой мнения : 765 Рожд.дaта : 30.04.1966
Години : 58

Върнете се в началото Go down

Гърция - Гърция, Керамоти. Empty Re: Гърция, Керамоти.

Писане  cerberus Вто 14 Сеп 2010 - 20:56

Браво докторе, както винаги перфектен!
chapara написа:А е за плетеняка ша проверим,...скоро.Не че съм некъф морски риболовец но... [You must be registered and logged in to see this image.]
nissana написа:Залефера ще пробвам Хардмоното,щука не го прегриза,да дам шанс и на лефера да се пробва sunglasses2 браво Доки!От 17 сме на Тасос,ако има некоив района да свирка,имам предчуствия за рибииииии......едри.....
Да ви кажа ли какъв ще е резултата от пробата?
Няма други такива зъби, като на лефера, може би единствено пиранята може да го конкурира :609c1f728720fb
cerberus
cerberus
...........................
  ...........................

Регистриран на : 17.06.2009
Брой мнения : 498 Рожд.дaта : 16.07.1909
Години : 114

Върнете се в началото Go down

Гърция - Гърция, Керамоти. Empty Re: Гърция, Керамоти.

Писане  chapara Сря 15 Сеп 2010 - 9:31

Няма други такива зъби, като на лефера, може би единствено пиранята може да го конкурира [You must be registered and logged in to see this image.]


Oт 18-ти съм на Ираклица.
chapara
chapara
...........................
  ...........................

Регистриран на : 18.05.2009
Брой мнения : 14312 Рожд.дaта : 04.02.1960
Години : 64

Върнете се в началото Go down

Гърция - Гърция, Керамоти. Empty Re: Гърция, Керамоти.

Писане  valium Сря 6 Окт 2010 - 1:21

Колеги, както ви казах, че планирам повторение на риболова на плажа в Керамоти на 23-24.09. не съм ви излъгал, но дъщеря ми се поразболя та отложихме излета(ако искаш да разсмееш Господ кажи, че имаш планове) за 01-03.10. Та така след дълго планиране и подготовка на бързо в петък 01.10 преди края на работния ден отпрашихме за Керамоти. Някъде на 10 км. преди Кърджали се сетихме, че забравихме сарделите за стръв:d776892fea672e. Докато се досетя на кого да се обадя да питам откъде в Кърджали може да се купи сардела, вече преминавахме "Водното огледало" и решихме че ще ловим на заргана с полиангистро. Благополучно пристигнахме на плажа на Керамоти (в началото на първото заливче от отметката на Доктора) около 20:10ч., а то там вече тъмно. Задача №1 бе да се снабдим със стръв рибка за да заложим на полиангистро за през нощта. Някак си успяхме да уловим три малки кефалчета и като в клипчето в темата "Полиангистро" намотахме рибките и във водата :1db1cce6422ce9 . Какво ми направи впечатление, като заметнахме въдиците с полиангистрото и опънахме линията, гледам кордата стои почти отвесно все едно сме на кея, а всъщност сме на плажа и не ми се вярваше толкова близо до брега да има такива дълбочини докато не се съмна, наистина на два три метра от брега става много дълбоко, а дъното е пясъчно. През нощта метахме воблери, ама йок риба нема. В събота сутринта започнахме да търсим заргани и ги намерихме, но не бяха толкова активни колкото в началото на септември. След като наловихме няколко бройки подменихме с тях кефалчетата на полиангистрото, които не бяха докоснати. Половин час след мятането им започна потрепването на върха на въдицата, но нищо не успя да се закачи. Решихме да пробваме и друг метод за който узнах от форума, а именно да заложа за стръв жива заргана, но не точно както го описва и препоръчва Петьо, а на въдица с отворен бигел на макарата. Сигурно мина повече от час, когато видях че кордата е опъната и стои така. Последва лека засечка и хоп хванах първия лаврак(по-скоро лавраче около 1 кг.) в живота си. Наново зараждане със зарган, а междувременно продължихме да ловим зарган на бомбарда със стръв бял червей. Бях се отдалечил от въдицата със заложения зарган доста време и като реших да го подменя с жив извадих само крайчеца на опашката му, нещо го бе отрязал като с нож и то точно до куката. Така стана и с този на колегата. На няколко пъти около брега забелязахме дорадо.На полиангистрото извадихме няколко едри кефала. Имах як удар на полиангистрото, но без успех, а полиангистрото осиротя с две куки при което въображението ми проработи, ама гладна кокошка просо сънува. Та това беше, а ми се иска отново там.
valium
valium
...........................
  ...........................

Регистриран на : 12.11.2009
Брой мнения : 86 Рожд.дaта : 27.05.1974
Години : 49

Върнете се в началото Go down

Гърция - Гърция, Керамоти. Empty Re: Гърция, Керамоти.

Писане  tano Сря 6 Окт 2010 - 1:30

браво за разходката и успеха а през ноща има друг начи за риболов -монагистро!Нощем се хваща малко риба но по голяма
tano
tano
...........................
  ...........................

Регистриран на : 03.06.2010
Брой мнения : 1674 Рожд.дaта : 21.03.1970
Години : 54

Върнете се в началото Go down

Гърция - Гърция, Керамоти. Empty Re: Гърция, Керамоти.

Писане  Петър Василев Сря 6 Окт 2010 - 8:09

:thumbsupsmiley :thumbsupsmiley
Следващият път повече sunglasses2
Петър Василев
Петър Василев
администратор
  администратор

Регистриран на : 15.05.2009
Брой мнения : 6655 Рожд.дaта : 28.03.1968
Години : 56

http://www.gofishingbg.com

Върнете се в началото Go down

Гърция - Гърция, Керамоти. Empty Re: Гърция, Керамоти.

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 1 от 10 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите